UA + RU = ??? - Сторінка 15 - Форум міста Погребище
MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 15 з 17«121314151617»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » UA + RU = ??? (Братні обійми...)
UA + RU = ???
ANgelДата: Неділя, 12.07.2009, 17:36 | Повідомлення # 141
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Зауваження: 0%
Статус: :-(
за намагання нашому Президентові рівних немає, але "має те шо маємо ..."
Quote (smih)
Знаєте, одній людині дуже важко самостійно викорінювати то, шо насаджувалося 300 років, як незаперечна істина.

а ле чому одній wacko ? Нас навчали за принципово новими ідеологічними підручниками, а то, шо насаджувалось, залишиться тільки в пам"яті наших батьків та бабусь з дідусями ...
як на мене від усіх цих перекручаних фактів історії, які насджувались нашим попередникам більшість сучасної молоді вже потроху відходить ....

Quote (smih)
І головне - ми повинні бути РАЗОМ і пам'ятати, що УКРАЇНА НАШ ДІМ
НАЗАВЖДИ !!!

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

smihДата: Неділя, 12.07.2009, 18:06 | Повідомлення # 142
Група: Видалені

Quote (ANgel)
за намагання нашому Президентові рівних немає

happy це точно

Повідомлення відредагував smih - Неділя, 12.07.2009, 18:24

smihДата: Субота, 15.08.2009, 21:06 | Повідомлення # 143

Пропоную до Вашої уваги статтю нашої землячки, Погребищанки Віки Сюмар.
Стаття розміщена на сайті "Українська Правда", і стосується послання президента російської федерації мєдвєдєва до Українців.
Наберіться терпіння, і прочитайте.

Повідомлення відредагував smih - Субота, 15.08.2009, 21:08

ANgelДата: Неділя, 16.08.2009, 02:53 | Повідомлення # 144
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Quote (smih)
мєдвєдєва

респект

Quote (smih)
Наберіться терпіння, і прочитайте.

олрайд

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

smihДата: Неділя, 30.08.2009, 00:17 | Повідомлення # 145

РусечкаДата: П`ятниця, 04.09.2009, 23:05 | Повідомлення # 146
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Посол України в Росії: Київ та Москва можуть домовитися щодо ЧФ

Росія та Україна цілком можуть домовитися з питання базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі, вважає український посол в Росії Костянтин Грищенко.

Для усунення суперечностей, на його думку, повинні бути укладені додаткові угоди, зокрема, про елементарні правила безпеки.

"Не можна возити крилаті ракети містом в машині, без будь-яких повідомлень місцевої влади. Якщо щось станеться, доведеться ліквідовувати наслідки необережності всім разом", - зауважив посол.

За його словами, ці домовленості досі не досягнуті, тому що "керівництво на місцях з обох боків прикриває "політичними ковдрами свою нездатність домовитися".

Що стосується можливості продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Україні після 2017 року, дипломат підкреслив, що це має бути рішення більшості українського народу.

Як відомо, згідно з двосторонньою угодою, ЧФ повинен залишити Крим у 2017 році. Москва виступає за продовження терміну перебування флоту, Київ наполягає на тому, щоб флот був виведений чітко в строк.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

smihДата: Субота, 05.09.2009, 10:43 | Повідомлення # 147

Quote (Русечка)
згідно з двосторонньою угодою, ЧФ повинен залишити Крим у 2017 році

Нафуй з пляжу!

РусечкаДата: Субота, 05.09.2009, 16:39 | Повідомлення # 148
Генералісімус
ЄС: Росія не повинна втручатися в процес виборів в Україні
(Україна, Сьогодні, 10:58)

Євросоюз повинен демонструвати більш узгоджену політику у відносинах з Росією і навчитися тверезо оцінювати російські політичні цілі.

Майбутні президентські вибори в Україні стануть випробуванням для Європейського союзу, який повинен за допомогою засобів зовнішньої політики забезпечити невтручання Росії в цей процес, вважає депутат Європарламенту Чарльз Теннок.

Про це депутат заявив у статті для української газети Дзеркало тижня.

"Президентські вибори в Україні в січні 2010 року стануть ще одним серйозним випробуванням для ЄС, який шукає шляхи розвитку відносин з Росією. Євросоюз повинен направити Кремлю чітке попередження, що будь-яке втручання в демократичні процеси в таких суверенних і незалежних державах як Україна призведе до серйозних наслідків", - заявив європарламентар.

На думку Теннока, Євросоюз повинен демонструвати більш узгоджену політику у відносинах з Росією і навчитися тверезо оцінювати російські політичні цілі.

"ЄС має зміцнити свою єдність перед російськими провокаціями", - пояснив він.

При цьому Теннок зазначив, що ЄС не має права залишити Україну напризволяще в орбіті впливу РФ.

"Україна безперечно є європейською державою з перспективою можливого отримання членства в ЄС і НАТО, за умови, що такий вибір зроблять її громадяни. Якщо ми справді віримо в демократію, свободу і розширення співтовариства держав-членів ЄС, Європейський Союз не може дозволити собі кинути Україну напризволяще", - заявив Чарльз Теннок.

РусечкаДата: Понеділок, 07.09.2009, 23:19 | Повідомлення # 149
Генералісімус
Ющенко: від Росії залежить, чи почнеться війна у Криму

Ющенко допускає, що Крим може від'єднатися, але вся вина за це, на його думку, ляже на Росію, яка провокує конфлікт і не виконує домовленостей.

Президент Віктор Ющенко прокоментував заклики росіян в Криму про підтримку Москвою від'єднання півострова шляхом війни з вищим українським керівництвом.

"Яким чином ситуація в Криму розвиватиметься далі, багато в чому залежить від позиції Росії. Вже в 1993 році Державна Російська дума оголосила портове місто Севастополь російським містом. Це було офіційне рішення, і воно все ще дійсне. Це рішення демонструє, що існують сили, які розраховують на дестабілізацію Криму", - сказав глава держави.

Ющенко нагадав, що є базовий договір і 4 додаткових протоколи про тимчасове перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території Криму, при цьому частка домовленостей не виконується.

Зокрема, багато земельних ділянок, зайнятих військовослужбовцями, використовують не за призначенням.

Крім того, за словами Ющенка, не врегульовано функціонування 134 маяків для навігації, які знаходяться на території України.

"Росія зайняла ці споруди просто як конфісковане майно. Якщо вони всі дійсно використовуються для потреб флоту, то необхідно про це підписати з нами угоду", - вважає президент.

На думку Ющенка, Україна також повинна мати право контролювати кількість і об'єм російської військової присутності на її території, щоб вона не нарощувалися без згоди української сторони.

В той же час він підкреслив, що "жодна країна, біля якої є іноземні військові бази, не може відмовитися від цього на користь своєї власної безпеки".

Ющенко також не виключає існування потенційних загроз від'єднання Криму від України, проте не бачить для цього причини усередині української держави.

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 23:30 | Повідомлення # 150
Генералісімус
У НАТО не знають про закон РФ, що дозволяє використовувати армію за кордоном
Законопроект про порядок застосування Збройних сил Росії за межами країни був внесений до Держдуми 10 серпня.

У середу, 16 вересня, офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай повідомив, що не володіє інформацією про прийнятий у Росії в першому читанні закон про проведення російськими військовими операцій за кордоном.

"Я не чув про цей закон", - сказав він журналістам у Брюсселі.

Нагадаємо, законопроект про порядок застосування Збройних сил Росії за межами країни був внесений до Держдуми 10 серпня. Як пояснив президент Дмитро Мєдвєдєв, це пов'язане зі серпневими подіями 2008 року.

Державна Дума Росії вже прийняла законопроект у першому читанні.

Зазначимо, цей документ істотно розширює можливості армії за межами Росії. До останнього часу країна могла застосовувати збройні сили за кордоном лише для відбиття агресії, для захисту цілісності та недоторканності території РФ і для міжнародних миротворчих операцій.

Після прийняття нового закону війська зможуть відбивати напад на контингенти РФ або інших країн, дислокованих за кордоном, запобігати агресії проти іншої держави, а також боротися з морським піратством.

Відповідно до законопроекту, рішення про оперативне використанні армії за кордоном приймається президентом Росії на підставі відповідної постанови Ради Федерації. Загальна чисельність формувань ЗС РФ, зони їхніх дій, завдань, що стоять перед ними, і термін їхнього використання визначаються главою Кремля.

Раніше Україна звернулася до Росії з проханням дати пояснення стосовно поправок до закону про оборону, якими передбачається можливість оперативного використання російської армії за межами РФ.

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » UA + RU = ??? (Братні обійми...)
Сторінка 15 з 17«121314151617»
Пошук:

Хостинг від uCoz