MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN  
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » UA + RU = ??? (Братні обійми...)
UA + RU = ???
smihДата: Четвер, 17.09.2009, 22:48 | Повідомлення # 151
Група: Видалені

Quote (Русечка)
закон про проведення російськими військовими операцій за кордоном.

Госдума приняла в первом чтении закон об использовании ВС России за рубежом.
Он начинается словами: "Пьяный русский солдат имеет право..."
 
smihДата: Неділя, 20.09.2009, 14:54 | Повідомлення # 152
Група: Видалені

Стратегічною метою Росії є встановлення "протекторату" над Україною.

Про це заявили у статті для "Дзеркала тижня" екс-секретар Ради національної безпеки і оборони Володимир Горбулін та доктор політичних наук Олександр Литвиненко.

На думку експертів, нові плани щодо України були озвучені у серпневій заяві російського президента Дмитра Медведєва і у близькому за змістом розгорнутому виступі депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна у травні 2009 року.

"Мова йде фактично про ультиматум: збереження територіальної цілісності України зумовлено її переходом до "особливих стосунків" з РФ, а фактично - до російського протекторату над слабкою Україною", - зазначають Горбулін і Литвиненко.

При цьому, на думку фахівців, у Кремля поки відсутній докладний план досягнення цієї мети, і Росія готова діяти ситуативно.

"Не виключено, що встановлення протекторату може розглядатися лише як перехідний етап для подальшого територіального поділу України, ймовірно, на три частини", - припускають фахівці.

За словами Горбуліна і Литвиненка, йде мова про пряме включення Півдня та Сходу України до складу РФ, створення маріонеткового уряду на території Центральної України та відмежування від Західної як основного "порушника спокою".

Також вони вважають, що Україні слід скликати міжнародну конференцію для підготовки договору про гарантії безпеки.

"Слід ініціювати скликання міжнародної конференції для підготовки договору про гарантії безпеки України, який повинен замінити Будапештський меморандум грудня 1994", - переконані експерти.

На думку Горбуліна і Литвиненка, Україні варто залучити до проведення конференції не лише держави, які гарантували її безпеку за умовами Будапештського меморандуму 1994 року, але й інших ключових геополітичних гравців.

"Для участі в конференції варто запросити всі держави-гаранти, а саме - США, РФ, КНР, Францію, Великобританію, а також інші впливові країни, перш за все Німеччину", - зазначають фахівці.

Крім того, Горбулін і Литвиненко пропонують скликати міжнародний форум, який би розглянув можливість повної демілітаризації Чорного моря.

"Варто розглянути можливість оголошення Чорного моря демілітаризованої зоною, зібравши для цього відповідний міжнародний форум із запрошенням країн-учасниць Конвенції Монтрьо (договір 1936 року, яким суверенітет над чорноморськими протоками був переданий Туреччині) про статус чорноморських проток", - заявили вони.

 
РусечкаДата: Неділя, 20.09.2009, 23:01 | Повідомлення # 153
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Повідомлень: 1373
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Росія вмовляє НАТО не брати до себе Україну
Президент РФ вважає, що Північноатлантичному альянсу не вигідно зараз приймати до себе Україну та Грузію.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв сподівається, що НАТО "задумається" про доцільність входження до альянсу України та Грузії.

Про це він заявив в інтерв'ю CNN.

"Що стосується України і Грузії, тут все просто. Я вважав і вважаю, що такі рішення повинні ухвалюватися на основі суверенного рішення відповідних держав", - сказав Мєдвєдєв.

"Україна: там не було ніякого референдуму. Там є певні результати прогнозів відношення народу до цієї теми. Дві третини населення країни не підтримують вступ в НАТО, а окремі керівники України з наполегливістю, гідною кращого застосування, постійно заштовхують державу в НАТО. Якщо це робити, то тоді необхідно провести референдум, необхідно провести процедури. Хоча для нас це було б не кращим рішенням по цілком зрозумілих причинах", - сказав він.

Мєдвєдєв додав, що зараз Росіяя має "рівні, нормальні відношення з Північноатлантичним альянсом". "Зараз вони стабілізовані після важкого періоду минулого року. Ми хочемо їх розвивати і далі", - сказав він.

Російський президент також закликав не забувати, що НАТО - військовий блок і його ракети направлені в російську сторону.

"І від того, що кількість країн, що входять в НАТО, все розширюється і розширюється і підходить до наших меж, ми не маємо ніяких позитивних емоцій, нам це не подобається, і ми відкрито про це говоримо", - заявив він.

Мєдвєдєв вважає, що "птрібно займатися європейською безпекою". "Давайте просувати спільні інститути. Мені здається, що ось про це потрібно задуматися. І ця позиція, до речі, як мені представляється, знаходить розуміння у ряду європейських держав, які пропонують не форсувати вступ в НАТО тих країн, які до цього не готові", - сказав Мєдвєдєв.

"І мені б хотілося, щоб ще і само НАТО задумалося: а чи здатна в цьому випадку організація управляти такою кількістю країн, у яких така кількість внутрішніх проблем? Якщо це робиться на зло Росії, ну тоді можна й інші країни прийняти в НАТО, але я сподіваюся, що все-таки не ця мотивація присутня у керівництва Північноатлантичного альянсу", - сказав президент РФ.

Нагадаємо, 18 вересня генсек НАТО Андерс фог Расмуссен заявив , що Альянс не відмовляється від планів прийняти до своїх лав Україну і Грузію, але поки ці країни не відповідають критеріям Північноатлантичного альянсу.

"Ми ухвалили дуже чітке рішення під час зустрічі в Бухаресті в 2008 році, відповідно до якого Грузія і Україна стануть членами НАТО. Звичайно ж, при цьому передбачається, що вони дотримуватимуться усіх необхідних критеріїв", - сказав Расмуссен.


Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

 
РусечкаДата: Середа, 07.10.2009, 09:51 | Повідомлення # 154
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Повідомлень: 1373
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
У Москві з'явилася реклама "Хохол росіянину – не брат"
Плакати без належного дозволу на лайтбоксах розмістила група соціально активних мешканців російської столиці.

У Москві з'явилася серія провокаційних рекламних плакатів, спрямованих проти корумпованості чиновників, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і споювання нації.

Їх без належного дозволу на лайтбоксах розмістила група соціально активних мешканців російської столиці. Як розповіли автори, плакати клеїлися в ніч на понеділок, 5 жовтня, в різних місцях. Однак до полудня наступного дня всі вони вже були зірвані або переклеєні.

Так на одному з плакатів написано "Кури. Бухай. Рожай виродків", а внизу – "За мовчазної згоди Уряду Москви і За підтримки компанії Ягуар [алкогольний напій]".

Ще два постера присвячені конфліктам Росії з Грузією і Україною. Так, на одному з них написано "Грузин росіянину - не товариш", а на другому – "Хохол росіянину - не брат". В обох випадках зазначається, що інформаційним спонсором нібито виступає Перший канал. Правда, в ситуації з Грузією вказується, що це нібито програма прокремлівського руху "Наші", а в другому - компанії "Газпром".

Ще один плакат був присвячений корупції в рядах правоохоронних органів. На ньому написано "Водій пропусти шикарну іномарку зі спецсигналами. Ми поспішаємо працювати, а не розкрадати". Внизу постера був розміщений логотип ДАІ Москви.

При цьому автори провокаційної кампанії стверджують, що зробили всі плакати на особисті кошти. Скільки всього постерів вони розмітили в Москві, не уточнюється.


Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

 
РусечкаДата: Середа, 14.10.2009, 00:07 | Повідомлення # 155
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Повідомлень: 1373
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
The Observer: Росія готується до вторгнення у Крим
На думку видання, Москва недвозначно вимагає в Києва визнати за Росією право визначати курс України.

Україна побоюється за своє майбутнє, оскільки Москва рветься до Криму. У вересні в Лівадійському палаці, де колись лідери Британії, США і Росії - Черчилль, Рузвельт і Сталін - ділили Європу на сфери впливу, відбулася конференція. У ході зустрічі, в якій брали участь східноєвропейські політики і інтелектуали, передбачалося обговорити стратегічне майбутнє України. Але превалювати стало питання: чи буде війна між Росією і Україною.

Як пише британське видання The Observer, у серпні президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у своєму листі відчитав президента України Віктора Ющенка, звинувативши його в антиросійській позиції. Мєдвєдєв заявив, що російська сторона не матиме з Ющенком жодних контактів. Мєдвєдєв також сказав, що переглядає російсько-український договір про дружбу від 1997 року: це натяк, що Москва, можливо, перестане поважати державні кордони України, наголошує видання. На думку видання, Москва дала Києву недвозначний сигнал: наступний президент зобов'язаний визнати за Росією право вето на стратегічний курс України.

Екс-радник президента України з національної безпеки Володимир Горбулін минулого тижня застеріг у статті, що Росія готується розчленувати Україну. За найгарячішу точку він вважає Крим - єдину область України, де російське населення в більшості. В останні тижні прокремлівські газети пророкують швидке возз'єднання Криму з Росією, а кілька московських ресторанів у меню перейменували борщ з "українського" на "малоросійський", наголошує видання.

Росія вимагає не лише зміни Ющенка, але і зміни траєкторії розвитку України, наголосив один з українських дипломатів. На його думку, Мєдвєдєв поставив перед Києвом ультиматум: змиритися з російським пануванням, добровільно відмовитися від вступу в НАТО і продовжити термін оренди бази ВМФ у Севастополі. "За цих умов новий президент України буде майже російською маріонеткою, сказало джерело".

Україна та інші східноєвропейські країни стурбовані тим, що США кидають їх напризволяще заради "перезавантаження" відносин з Москвою. Обама стурбований проблемами Ірану, Афганістану та Іраку, і мало в кого є ілюзія, що він прийде на допомогу Україні, якщо Росія на неї нападе, пише газета. Брюссель, зі свого боку, дав зрозуміти, що Україні не варто сподіватися на прийом у ЄС в найближчому майбутньому. Правда, Україну і ще п'ять колишніх республік СРСР запросили брати участь у програмі партнерства з ЄС, але візовий режим для громадян України не полегшили. Горбулін вважає, що європейці негласно домовилися з Москвою, що перестануть боротися за Україну. На його думку, ця операція порівнянна з "мюнхенською змовою".

Напад Росії на Україну - це щось немислиме, вважає The Observer. Проте напередодні президентських виборів можливі дрібні сутички - як випадкові, так і цілеспрямовані, наводяться у статті думки аналітиків. Ще одна проблема - комерційна діяльність Чорноморського флоту, що має в своєму розпорядженні надлишки інфраструктури, відмітив Ендрю Вілсон, науковий співробітник European Council on Foreign Relations.

Нещодавно російський парламент ухвалив у першому читанні військову доктрину, що санкціонує застосування армії за кордоном для захисту національних інтересів, нагадує видання. Проте більшість спостерігачів вважають, що Путін і Мєдвєдєв скористаються загрозою війни для послаблення і дестабілізації України, говориться у статті.

Відповідальність за складне становище України значною мірою несе її керівництво: боротьба за владу між Ющенком і Тимошенко паралізувала державний апарат і поставила економіку на межу дефолту. На наступних виборах балотуються Тимошенко, Ющенко, Янукович і Яценюк. Москва поки не підтримала жодного з кандидатів, стверджує газета, пояснюючи, що в Януковича рейтинг найвищий, але Путін у кращих стосунках із Тимошенко. Хто б не переміг, переможцеві доведеться вирішувати проблему стосунків з Москвою, наголошує видання. В очах російського керівництва Україна - невід'ємна частина Росії, вкрай необхідна для відновлення імперії, додає The Observer.


Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

 
EclipseДата: П`ятниця, 16.10.2009, 12:41 | Повідомлення # 156
Лейтенант
Група: Користувачі сайту
Повідомлень: 66
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Quote (Русечка)
Обама стурбований проблемами Ірану, Афганістану та Іраку, і мало в кого є ілюзія, що він прийде на допомогу Україні, якщо Росія на неї нападе

Афганістан - країна, в якій навіть залізниці немає. Які там можуть бути проблеми, чим так тяжечко стурбований Обама? Може тим, що Афганістан недалечко від Росії? А Іран з Іраком? Окрім нафти там тільки піски. США ввело війська в Ірак нібито там була ядерна зброя... ітого: війська ввели, владу взяли під контроль поставивший своїх прибічників, а ядерної зброї не знайшли, та це вже й неважливо. Наступна ціль - Іран.
Росія не введе війська в Україну. А от протистояння Росії і США на нашій території може бути якщо Обама прийде на допомогу. Спочатку буде розпалено міжетнічний конфлікт а потім ми почнем вбивати брат-брата. А керівники Росії і США будуть тільки плани поділу країни і текст на прес-конференції складати. Реальний приклад недавній конфлікт в Грузії. Хто від цього конфлікту постраджав? Правильно тільки мирне населення.
А те що щити в Москві вже клеють - це вже хреново - перші ластівки. Дай Бог щоб ніяких конфліктів в нас не було, щоб ми жили в мирній вільній країні.


-=Кто может - тот грызет, все остальные - лижут=-
 
EBOL@Дата: П`ятниця, 16.10.2009, 13:57 | Повідомлення # 157
Digital Jesus
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1168
Нагороди: 9
Репутація: 17
Статус: :-(
Gspl'w!!!

Ебола — геморагічна лихоманка, викликана вірусом «Ебола». Це дуже рідкісне і вкрай небезпечне захворювання, для лікування якого на сьогоднішній день не існує ні ліків, ні ефективних методів лікування.

Група: V
Ряд: Mononegavirales
Родина: Filoviridae
Рід: Ebolavirus
Вид: Reston Ebolavirus
Sudan Ebolavirus
Ivory Coast Ebolavirus
Zaïre Ebolavirus

EBOL@ - ВКОРУЧЄ ЖИТТЯ!
 
РусечкаДата: Понеділок, 19.10.2009, 11:48 | Повідомлення # 158
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Повідомлень: 1373
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
У "битві за Крим" проти Росії Євросоюз інвестує 12 млн євро.
ЄС після виборів президента розпочне в Криму пілотний проект, в рамках якого направлятиме на розвиток української автономії власні гроші.
Детальніше - http://www.ng.ru/cis/2009-10-19/1_crym.html?mthree=1


Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

 
smihДата: Понеділок, 19.10.2009, 14:37 | Повідомлення # 159
Група: Видалені

Quote
за Нидерландами – гражданское общество

ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дайош легалізацію проституції і легких наркотиків. І ше там можна зробити аналог Лас-Вегаса.
13 13 13
 
EclipseДата: Вівторок, 20.10.2009, 10:54 | Повідомлення # 160
Лейтенант
Група: Користувачі сайту
Повідомлень: 66
Нагороди: 0
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: :-(
:( скоро в Крим будем по візах їздити :(

-=Кто может - тот грызет, все остальные - лижут=-
 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » UA + RU = ??? (Братні обійми...)
Пошук:

Хостинг від uCoz