MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 17 з 17«12151617
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » UA + RU = ??? (Братні обійми...)
UA + RU = ???
Pir@tДата: Вівторок, 20.10.2009, 11:00 | Повідомлення # 161
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 10
Репутація: 19
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Eclipse, це ж у нас, тут що хоч може бути! Так і живем... :(

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

РусечкаДата: Вівторок, 20.10.2009, 15:24 | Повідомлення # 162
Генералісімус
Нагороди: 6
Репутація: 14
Quote (Eclipse)
скоро в Крим будем по візах їздити

Не то слово. Всі хочуть його собі заграбати, раніше претендувала тільки Росія, а тепер ЄС хоче розділити його між всіма.
І цей роздутий інцидент про Артек теж штучний, тільки не зрозуміло на чию користь..

А от і докази - "У Росії вирішили забрати «Артек»" http://galinfo.com.ua/news/57956.html

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

Повідомлення відредагував Русечка - Середа, 21.10.2009, 14:58

РусечкаДата: П`ятниця, 06.11.2009, 12:23 | Повідомлення # 163
Генералісімус
Нагороди: 6
Репутація: 14
Quote (Русечка)
UA + RU = ??? (Братні обійми...)

Росіяни ставляться до українців у 7 разів гірше, ніж українці - до росіян
За даними останнього дослідження соціологів, 44% відсотка росіян погано ставляться до України, тоді як лише 6% українських респондентів негативно ставляться до мешканців сусідньої країни.

Водночас експерти зазначили, що з травня в Україні збільшилася кількість негативно налаштованих щодо Росії (з 4% до 6%).

При цьому в Росії за півроку позитивно налаштованих стало більше на 12 процентних пунктів (з 34% до 46%). Кількість росіян, які негативно ставляться до України, зменшилася на ті ж 12 процентних пунктів (56% в травні і 44% в жовтні).

Бажаючих об'єднатися в одну державу в Україні за півроку стало менше - з 23% до 19%. У Росії погляди на цю пропозицію залишаються незмінними: за об'єднання висловлюються 14% росіян.

Опитування проводилося російською "Левада центр" 18-21 вересня. У ньому взяли участь 1600 росіян в 128 населених пунктах 46 регіонів країни.

Аналогічне дослідження було проведене в Україні 9-18 жовтня Київським міжнародним інститутом соціології. У ньому взяли участь 1997 респондентів у всіх областях України.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

smihДата: Середа, 10.03.2010, 19:34 | Повідомлення # 164
Група: Видалені

Президент України Віктор Янукович
"В Україні буде розвиватись українська мова, як єдина державна"

голова Держдуми РФ Борис Гризлов
"Мені здається, що це не зовсім правильний шлях, по якому можна йти"
"Вважаю, тут можна було б подумати, поспілкуватися з народом, вивчити відповідні посили і ухвалити інше рішення"
"Ми чекаємо того, що не буде ніяких обмежень по передачах російською мовою на українському телебаченні"
"Саме ці рішення мають бути першими, і вони повинні бути зроблені"

EBOL@Дата: Четвер, 11.03.2010, 19:43 | Повідомлення # 165
Digital Jesus
Група: Адміністратори
Нагороди: 9
Репутація: 17
Quote (smih)
голова Держдуми РФ Борис Гризлов "Мені здається, що це не зовсім правильний шлях, по якому можна йти" "Вважаю, тут можна було б подумати, поспілкуватися з народом, вивчити відповідні посили і ухвалити інше рішення" "Ми чекаємо того, що не буде ніяких обмежень по передачах російською мовою на українському телебаченні" "Саме ці рішення мають бути першими, і вони повинні бути зроблені"

Пітори!!!!
Хай спочатку в себе почнуть транслювати українською!

Ебола — геморагічна лихоманка, викликана вірусом «Ебола». Це дуже рідкісне і вкрай небезпечне захворювання, для лікування якого на сьогоднішній день не існує ні ліків, ні ефективних методів лікування.

Група: V
Ряд: Mononegavirales
Родина: Filoviridae
Рід: Ebolavirus
Вид: Reston Ebolavirus
Sudan Ebolavirus
Ivory Coast Ebolavirus
Zaïre Ebolavirus

EBOL@ - ВКОРУЧЄ ЖИТТЯ!

smihДата: Четвер, 11.03.2010, 22:44 | Повідомлення # 166

Quote (EBOL@)
Хай спочатку в себе почнуть транслювати українською!

Так кацапи обіцяють пустити в свій ефір 2 наших україномовних телеканали, але це так...
...лиш будуть мати відмазку.

Ork09Дата: Середа, 17.03.2010, 19:11 | Повідомлення # 167
Майор
Нагороди: 0
Репутація: 4

STAR FOREVA

Повідомлення відредагував Ork09 - Середа, 17.03.2010, 19:12

smihДата: Понеділок, 19.07.2010, 18:30 | Повідомлення # 168

Новина про те, що президентом України став Віктор Янукович шокувала російську еліту.

Один із найавторитетніших російських музичних критиків Артемій Троїцький не стримав своїх емоцій з цього приводу, і назвав українського президента... "чмом і придурком".

"Віктор Янукович - винятковий придурок! Я зовсім не розумію, невже вони, у величезній країні Україні, де проживають десятки мільйонів людей, не могли знайти якогось малого, який був би не тільки високого зросту і статний, а був би грамотний, добре б говорив і не мав би кримінального минулого, або навіть двох... ", - обурився Троїцький.

ANgelДата: Понеділок, 19.07.2010, 21:56 | Повідомлення # 169
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Гірка правда тут одна і заключається вона у тому, що вибирати було ні з кого, а як сказав поет - "Вибирати менше зло – це вибирати зло" (І. Франко)

Quote (smih)
невже вони, у величезній країні Україні, де проживають десятки мільйонів людей, не могли знайти якогось малого, який був би не тільки високого зросту і статний, а був би грамотний, добре б говорив і не мав би кримінального минулого

і хулі толку то шукати цього грамотного малого із добре "підвішаним язиком"і т.д, і т.п. ..., як усе і скрізь вирішують бабки, без яких нікуда ти простий, розумний і т.д., і т.п. не проб'єшся, ІМХО.

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

PetrovichДата: Понеділок, 19.07.2010, 22:21 | Повідомлення # 170
За активність
Нагороди: 0
Репутація: 5
Теж мені критик, розверещався. Нехай би спробував покритикувати діючого президента РФ......, ролова була на Камчатці, а тіло в горах Кавказу...

Додано (19.07.2010, 22:21)
---------------------------------------------
UA + RU = ??? (Братні обійми...)?????.... А ви коли останній раз дивилися новини по кацапських каналах!!!! Тож подивіться і зробіть висновки......

Горілка наш ворог, але хто сказав, що ми боїмося ворогів?)))

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » UA + RU = ??? (Братні обійми...)
Сторінка 17 з 17«12151617
Пошук:

Хостинг від uCoz