MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Георгієвська стрічка!!! (символ пам'яті.....)
Георгієвська стрічка!!!
Pir@tДата: П`ятниця, 08.05.2009, 09:57 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 10
Репутація: 19
Зауваження: 0%
Статус: :-(
До Дня Перемоги у Києві,

та мабуть на всьому пострадянському просторі, розпочалася акція "Георгієвська стрічка"
Її мета - продемонструвати солідарність усіх тих, для кого День Перемоги - справжнє свято, вшанувати ветеранів, які перемогли фашизм.

Цей захід має неполітичний і некомерційний характер і спрямований на об'єднання людей, незалежно від їхнього світогляду, віку, соціального і майнового стану. Організатори акції пояснюють, що стрічка чорно-помаранчевого кольору бойових нагород - ордени святого Георгія і солдатського ордена Слави часів Великої Вітчизняної війни - найбільш упізнаваний символ Перемоги.
Це з періодичних видань, а тепер щодо мене:
Для мене 9 травня ще з дитинства асоціювалося з святом, військовим парадом, а потім поїздкою(чи похід) в ліс і закінчувалось салютом. Ще, завжди йшли цікаві фільми на військову тематику. Потім, з роками, я почав більше розуміти. От самі подумайте, з кожної родини хтось брав участь в ВВВ або постраждав від неї. Тільки подумати, що діти з 15-16 років йшли пліч о пліч з дорослими практично знаючи, що загинуть. Я не буду описувати тут подвиги моїх дідів, бабусь та я про це пам'ятаю! І не важливо, що мій підпис(внизу) на російській, головне що він є.
Є багато поглядів на цю подію, та в більшості всі підтримують цю акцію.

P.S. Шукав я цю ленту, та в Погребище її фіг знайдеш.

P.S.S. Продовжуєм тему, приймаються дискусії ...

Додано (08.05.2009, 09:57)
---------------------------------------------
Smih, ти де, я тему начав, а ти мене кинув sad Нехорошо.

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

Повідомлення відредагував Pir@t - Четвер, 07.05.2009, 08:22

smihДата: П`ятниця, 08.05.2009, 10:55 | Повідомлення # 2
Група: Видалені

Я тута. На чергуванні був.
На, читай.

Pir@tДата: П`ятниця, 08.05.2009, 13:37 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Та я те все те бачив, та хотілось почати з чистої сторінки. Твоє ставлення так і не змінилось, мабуть, до цієї акції?!
А я от нерозумію чому? Через те, що її започаткували в РФ? Це все ясно, що у війні немає переможців і переможених, та акція стосується пам'яті. Мені теж дід розповідав, що від "наших" ще більше потерпали ніж від фашистів(його ж свої під час окупації здали в "Освенцім"), але історію(навчальну програму) навряд скоро перепишуть. Та про цю війну не можна забувати і проводити парад і різні акції.

smihДата: П`ятниця, 08.05.2009, 13:45 | Повідомлення # 4

Думка моя відносно цієї акції не змінилась.
Я проти того, щоб новоявлені нацисти і диктатори, прикриваючись кров'ю і подвигом моїх дідів, вибудовували свій імперськй міф.

Pir@tДата: П`ятниця, 08.05.2009, 14:09 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Та все ж акція несе інформативний характер! Поширюється і об'єднує молодь, вселяє більше поваги до ветеранів! Хіба не так?

smihДата: П`ятниця, 08.05.2009, 14:25 | Повідомлення # 6

Знаєш, Pir@t, 80-90-100 річні дідусі і бабусі (а саме їх можна вважати ветеранами ВВВ), що виживають у забутих Богом і "владою" селах;
де немає бігбордів, інтернету, де телевізор показує в найкращому випадку аж 2 телеканали...
так от, я думаю, що вони навіть не здогадуються, як сильно ти і путін пам'ятаєте та гордитеся.
Quote (Pir@t)
Та все ж акція несе інформативний характер

так. саме для того і задумувалась.
Quote (Pir@t)
Поширюється і об'єднує

ще одна можливість закомплексованих російських карликів показати світу, а насамперед власному плебсу, як далеко сягають їхні імперські марення.

- А почему у вас нет ленточки, щас мы вам ее на зеркало...
- Отойди от машины.
- Вы что?!! Это же память!! О великой победе!!
- Кто был командующим 2-м Белорусским фронтом в 1945-м году?
- Ээээ... мммм... А! ЖУКОВ!!!!
- Рокоссовский. На хрен себе ленточку намотай на память.

Повідомлення відредагував smih - П`ятниця, 08.05.2009, 14:38

Pir@tДата: П`ятниця, 08.05.2009, 14:51 | Повідомлення # 7
Генералісімус
Quote (smih)
80-90-100 річні дідусі і бабусі (а саме їх можна вважати ветеранами ВВВ), що виживають у забутих Богом і "владою" селах

Ну, а от в нас вийдуть на площу ветерани з орденами і побачуть символи (Георгієвські стрічки) в молодого покоління, думаєш їм не приємніше буде, що про них пам'ятають? Знаєш яке це для них СВЯТО! І до чого тут Путін, він далеко, а ми тут. Та й люди щас розумні, більшість все розуміє.
Quote (smih)
- А почему у вас нет ленточки, щас мы вам ее на зеркало...
- Отойди от машины.
- Вы что?!! Это же память!! О великой победе!!
- Кто был командующим 2-м Белорусским фронтом в 1945-м году?
- Ээээ... мммм... А! ЖУКОВ!!!!
- Рокоссовский. На хрен себе ленточку намотай на память.

Ось тут і не поспориш, але ти подумай, наприклад людина бере участь в акції і логічно, що більшості захочеться взнати більше про хід подій ВВВ, а не так як раніше вийшли на парад, поговорили один з одним і на ліс п'яствувати. А так в людей буде спільна ідея, їх буде об'єднувати спільні погляди.
Ти не думай, я знаю, що тебе не переконаю та я хочу щоб ти побачив в цьому плюси(хоча б один).

smihДата: П`ятниця, 08.05.2009, 15:06 | Повідомлення # 8

Quote (Pir@t)
а от в нас вийдуть на площу ветерани

За моїми власними підрахунками в Україні залишилось 1 016 000 людей віком 80 років і старше.
Воювали з них далеко не всі.
Далеко не всі з них можуть вільно пересуватися, це щодо параду.
Прохання - якщо хто може дати інформацію, скільки жителів 1927 (18 років в 1945році) року народження і старше зараз є по м.Погребище та Погребищенському р-ну.

Схоже на плюс? )))

Повідомлення відредагував smih - П`ятниця, 08.05.2009, 15:13

Pir@tДата: П`ятниця, 08.05.2009, 15:20 | Повідомлення # 9
Генералісімус
Їх на жаль дуже мало, рахунок іде на сотні (десь біля тисячі). Та ти ж не забувай про людей, яких тим чи іншим чином зачепила ця війна(вони теж практично ветерани).

smihДата: П`ятниця, 08.05.2009, 15:28 | Повідомлення # 10

Зачепила, да.
Але я аж ніяк не можу вважати ветеранами ВВВ офіцерів та бійців загонів НКВС, які воювали з власним народом аж до 60-х років минулого століття.
А саме вони зараз начіплять ювілейні ордени та медалі, і будуть радуватись георгіївським стрічкам.

ПиСи: А я ж дуже переживав з ким це я маю рватися цьогоріч.
Рікошета немає, але є Pir@t biggrin

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Георгієвська стрічка!!! (символ пам'яті.....)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Хостинг від uCoz