MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » ПОЗИТИВ! (Усе хороше та оптимістичне!)
ПОЗИТИВ!
РусечкаДата: Понеділок, 07.09.2009, 23:10 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Названо найщасливіше місто на Землі

Опитані в 20 країнах світу назвали бразильське місто Ріо-де-Жанейро найщасливішим містом у світі.

Рейтинг був складений за підсумками опитування 10 тисяч людей.

Ріо зумів випередити Сідней, Барселону, Амстердам і Мельбурн, які розташувалися на місцях з другого по п'яте відповідно.

За словами авторів дослідження, опит відображає швидше уявлення людей, а не реальний стан речей.

"Це дослідження сприйняття, а не реальності", - вважає один з авторів опитування Саймон Анхольт.

Так, за його словами, лідируючі позиції Ріо-де-Жанейро і Барселони - данина романтичному уявленню про Середземномор'я і Латинську Америку - як про святкові місця.

До десятки найщасливіших міст світу увійшли також Мадрид, Сан-Франциско, Рим, Париж і Буенос-Айрес.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ГрейДата: Вівторок, 08.09.2009, 13:39 | Повідомлення # 2
Полковник
Нагороди: 2
Репутація: 5
І як вони в такій тісноті живуть? зате вони найщпсливіші :)

РусечкаДата: Середа, 09.09.2009, 11:40 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Грей, В тесноте, да не в обиде!

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 15:36 | Повідомлення # 4
Генералісімус
У Таїланді випав дощ з грошей
У провінційному місті пройшов дощ на кілька тисяч доларів. Щасливі водії спричинили корки, яких ніколи не бачили в місті.

Грошовий дощ пройшов у місті Патхум Тхані в центральному Таїланді.

Вранці рух на головному перехресті невеликого провінційного міста, що ніколи не знало автомобільних корок, був раптове повністю блокований: водії вискакували з автомобілів, аби зловити асигнації вартістю в 1 тисячу таїландських бат (близько 35 доларів), що летять з неба.

Як повідомив підполковник Варум Тхайраттхевін з місцевого управління поліції, судячи з інтенсивності дощу, на перехрестя "випало" декілька сотень тисяч бат. Дощ припинився так само раптово, як і почався.

Поліцейські, що негайно з'явилися на місці, пропонували тим водіям, які вже встигли "наловити" банкнот, що летіли з небес, добровільно здати їх поліції для подальшої передачі власникові, якщо такий виявиться. Декілька добровольців знайшлися, і частина грошей залишилася на зберіганні в найближчій поліцейській ділянці.

Поки що жодних нових даних про власника готівки і походження грошового дощу не надходило. Висотних будинків у місті Патхум Тхані немає, тож звідки прилетіли асигнації, невідомо.

РусечкаДата: Неділя, 20.09.2009, 23:08 | Повідомлення # 5
Генералісімус
У Мюнхені стартував знаменитий "Октоберфест"
Через погрози з боку "Аль-Каїди", фестиваль пива у Німеччині проходить в умовах посилених заходів безпеки.

Урочистою церемонією відкоркування бочки свіжозвареного пива у німецькому Мюнхені відкрився 176-й фестиваль пива "Октоберфест".

Під схвальні вигуки тисяч глядачів і в присутності сотень почесних гостей обер-бургомістр Мюнхена Крістіан Уде двома ударами дерев'яного калатала вибив пробку з першої бочки і встановив замість неї мідний кран, давши тим самим офіційний старт святу.

Перший кухоль янтарного напою був піднесений прем'єр-міністрові Баварії Хорсту Зєєфоферу.

Найбільше у світі народне свято пива проходить у мюнхенському парку відпочинку Терезієнвізе. Тут на площі 26 гектарів встановили свої павільйони, намети і кіоски більше 600 підприємств гастрономії та торгівлі.

Фестиваль триватиме з 19 вересня до 4 жовтня. За прогнозами організаторів, покуштувати свіжого баварського пива до міста приїдуть понад шість мільйонів німецьких і закордонних туристів, які залишать у Мюнхені не менш ніж 950 мільйонів євро.

Варто зауважити, що цього року пиво на фестивалі коштує приблизно на євро дорожче, ніж у минулому. Ціна стандартного пивного кухля коливається від 8,30 до 8,60 євро.

Захід проходить на тлі посилених заходів безпеки: напередодні в Інтернеті з'явилися погрози з боку "Аль-Каїди" на адресу Німеччини. До Мюнхена стягнуті значні сили поліції, тільки на Терезієнвізе постійно чергуватимуть більше 300 правоохоронців.

Повідомлення відредагував Русечка - Неділя, 20.09.2009, 23:08

РусечкаДата: Неділя, 04.10.2009, 22:54 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Українець виграв 2 млн доларів у Лас-Вегасі
До доленосного фіналу Євген Тимошенко встиг заробити півмільйона доларів і от тепер - вчетверо більший джек-пот.

Як заробити кілька мільйонів зелених грою в покер - може навчити Женя Тимошенко. Світ захоплено стежить за сходом нової зірки, українське походження якої дає підстави пишатися і нам. На чемпіонаті у Лас-Вегасі цього тижня розіграли рекордний приз: 2,15 мільйони доларів.

Досвідчені гравці, сам вигляд яких наводить жах і які до цього фіналу заробили не один мільйон доларів, грали проти Жені Тимошенко.

Головне у покері - красивий блеф, вдавати, що все гаразд, тоді як ситуація критична. Українській зірці Тимошенкові це вдається найкраще. Наприкінці гри трикутна фішка - ва-банк і… понад два мільйони доларів у кишені.

Євген Тимошенко народився у Харкові. Коли йому було 8 років, родина переїхала до США. Батьки і навчили хлопця основ поводження з грошима. В очікуванні повноліття Тимошенко відточував майстерність покеру в Ірландії та Китаї.

До доленосного фіналу встиг заробити півмільйона доларів і от тепер - вчетверо більший джек-пот і білявка поруч. Азарт як наркотик – заробивши мільйон, Тимошенко наче за інерцією, накосив ще сімдесят п'ять тисяч.

Хоча про Женю пишуть - він не жадібний. Він забезпечує родину і займається благодійністю. В Майамі у нього будинок і гараж з кількома спортивними авто. Проте зупинятися на двох мільйонах хлопець не збирається і вже пакує валізи до Монте-Карло.
Відеорепортаж - http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=166832

smihДата: Неділя, 11.10.2009, 15:20 | Повідомлення # 7
Група: Видалені

Позитив про негатив, або
моя доця віршика про крізіс написла)))))

Пахне хлібом і биточком,
часничком і огірочком,
помідоркою дарма.
Що було - тепер нема.

ANgelДата: Неділя, 11.10.2009, 15:48 | Повідомлення # 8
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Quote (smih)
моя доця віршика про крізіс написла

смачний, віршик вийшов :)

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: Неділя, 11.10.2009, 18:51 | Повідомлення # 9
Генералісімус
smih, молоді таланти підростають! :) :) :)

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 13:34 | Повідомлення # 10
Генералісімус
Позитив про негатив У Брюсселі обрали "Міс бомж Бельгії"
58-річна бельгійка Тереза Ван Бьоль виграла перший у країні конкурс "Міс бомж-2009". Тепер їй на рік орендують житло.

У Брюсселі відбувся перший конкурс "Міс Бомж Бельгії". Його переможницею стала 58-річна Тереза Ван Бьоль, яка отримала право цілий рік безкоштовно жити в спеціально орендованому для неї будинку.

Організатори конкурсу заявили, що головною метою акції було "привернути увагу громадськості до причин, які призводять до того, що люди опиняються на вулиці, і до наслідків цього".

Однією з основних умов участі в конкурсі було "чітке бажання покінчити з життям на вулиці і включитися в соціальне життя".

Всього у фінал конкурсу вишли дев'ять мешканок Бельгії. Всі вони зможуть протягом року проходити спеціальне навчання, яке, на думку організаторів, має допомогти їм знайти роботу.

Проте проведення подібного заходу викликало серйозну полеміку в Бельгії. Деякі організації, які займаються проблемами безпритульних, вважають, що конкурс "Міс Бомж" це всього лише невдала маркетингова акція, яка демонструє "неповагу до людської гідності".

Натомість прихильники акції підкреслили, що фіналістки "дістали можливість знову узяти себе в руки і відчути упевненість в собі".

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » ПОЗИТИВ! (Усе хороше та оптимістичне!)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Хостинг від uCoz