MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Політики та їх насичене життя (буденні цікавинки)
Політики та їх насичене життя
РусечкаДата: Вівторок, 22.09.2009, 23:17 | Повідомлення # 21
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
ТСК вимагає порушити кримінальну справу через фальшиве отруєння Ющенка
Тимчасова слідча комісія ВР вимагає від ГПУ та СБУ порушити кримінальну справу через фальсифікацію отруєння Ющенка і покарати винних.

Тимчасова слідча комісія Верховної ради з питань розслідування обставин отруєння Віктора Ющенка вимагає від Генеральної прокуратури та Служби безпеки України порушити кримінальну справу за фактом фальсифікації отруєння президента діоксином.

Як повідомили у прес-службі ТСК ВР, комісія змушена констатувати, що слідча група Генпрокуратури з розслідування обставин отруєння Ющенка під керівництвом Галини Климович розслідує лише одну-єдину версію – що у вересні 2004 року президента отруїли діоксином, підмішаним у їжу.

“ТСК ВР змушена заявити, що факт отруєння Ющенка діоксином було сфальсифіковано. Комісія має достатньо доказів, які підтверджують факт маніпуляції із експертизами зразків крові Ющенка”, – йдеться у повідомленні прес-служби ТСК.

“Так, представник близького оточення Ющенка у 2004 році Роман Зварич неодноразово у своїх інтерв‘ю підтверджував, що возив зразки крові Ющенка до Сполучених Штатів. разом з тим, у комісії є документальні докази того, що дружина президента Катерина Ющенко під час виборчої кампанії 2004 року консультувалась та отримувала допомогу від представників спецслужб Сполучених Штатів”, – зазначають у ТСК.

Так у розпорядженні комісії є аудіозапис розмови громадянки на ім‘я Марта зі співробітником іноземної розвідки нібито Романом. Розмова велася англійською мовою і відбулася у жовтні 2004 року.

“ТСК ВР звернулася до Одеського НДІ судових експертиз при Міністерстві юстиції, який зробив офіційний висновок, що голос так званої "Марти" є ідентиним голосу дружини президента України Катериною Ющенко”, – йдеться у повідомленні.

Наявні в комісії матеріали свідчать про термінову необхідність слідчим шляхом перевірити інформацію про те, що зразки крові Ющенка перевозилися до США, де збагачувалися діоксином.

Після цього кров, розділена на фракції, доставлялася до Австрії, в Центральний госпіталь Відня, а пізніше - поштою DHL анонімно відсилалася в лабораторію нідерландського професора Брауера, який зазвичай займається дослідженням наявності діоксину у комбікормі для тварин.

Професор Брауер зробив дослідження, в результаті якого в плазмі надісланої крові виявили діоксин. Пізніше цей висновок став підставою для поновлення ГПУ справи про отруєння Ющенка діоксином, а сьогодні є єдиним підтвердженням єдиної версії слідчої групи ГПУ під керівництвом Климович.

У зв’язку з цим ТСК вимагає від Генеральної прокуратури та СБУ звільнити керівника слідчої групи ГПУ з розслідування отруєння Ющенка Галину Климович.

Також ТСК ВР доручила голові Комісії Володимиру Сівковичу особисто зустрітися з Генеральним прокурором Олександром Медведьком та ознайомити його з усією інформацією, яку зібрала комісія за час своєї роботи.

Крім того, ТСК вимагає від Генпрокурора поновити на посаді звільненого начальника відділу ГПУ з нагляду за слідством Ларису Чередниченко.

”Чередниченко була офіційно відряджена з ГПУ до складу експертів ТСК ВР, втім звільнена через три дні після того, як написала офіційний рапорт на ім‘я Медведька, в якому виклала усі факти по справі про отруєння Ющенка, які дізналася під час роботи в ТСК ВР”, – повідомляє прес-служба комісії.

Комісія доручила голові Сівковичу підготувати офіційний звіт роботи ТСК.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

smihДата: Вівторок, 22.09.2009, 23:23 | Повідомлення # 22
Група: Видалені

А казали шо Ющенко політичний труп.
По ходу сцять вони його, раз комроматом перед виборами плюватись стали.

РусечкаДата: Неділя, 04.10.2009, 22:34 | Повідомлення # 23
Генералісімус
Тимошенко визнала, що вже набридла народу
Саме тому вона, як кандидат в президенти, дала команду ніяких облич не вішати.

Прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що людям набридли обличчя політиків.

Про це вона заявила під час ефіру на Львівському телебаченні, коментуючи кількість політичної реклами в країні.

"Усюди обличчя політиків. Це треба потерпіти рівно до середини лютого. Уся ця реклама зникне, а життя прекрасне в країні продовжиться. Саме тому я, як кандидат в президенти, дала команду – ніяких облич не вішайте", - сказала прем’єр.

"Людям це все просто не потрібно, і отут (в горлі – ред.)", - додала Тимошенко.

"Ще чотири місяці, і ставимо крапку на всьому цьому хаосі, тому що об’єктивної природи цього хаосу немає. Це просто гризня окремих політиків", - вважає вона.

Тимошенко зазначила, що намагається використовувати в своєму позиціонуванні позитивні установки.

"Я для себе зробила простий висновок – я ні в якій гризні не приймаю участь, я ніяким критиканством і виправданнями не займаюся. Я просто хочу працювати. В середині лютого, думаю, перед Україною відкриється чітка прекрасно зрозуміла дорога", - наголосила вона.

"Я хочу, щоб ви нікому не вірили, що Україна – недолуга, нездатна, депресивна. Я не хочу, щоб з України робили депресивну країну. Ми з цією депресією у лютому місяці покінчимо", - заявила прем’єр.

ANgelДата: Понеділок, 05.10.2009, 14:10 | Повідомлення # 24
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
До Києва на замовлення нардепа привезли ексклюзивний Аston Martin вартістю $ 2 млн.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/988866

[p.s.]красивий сцуко ..

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

Повідомлення відредагував ANgel - Понеділок, 05.10.2009, 14:14

РусечкаДата: Вівторок, 06.10.2009, 14:39 | Повідомлення # 25
Генералісімус
Верховна рада вдвічі урізала зарплати собі, Ющенку й Тимошенко
Постанова, ухвалена ВР у першому читанні, пропонує вивільнені таким чином кошти спрямувати на підвищення мінімальних зарплат.

Верховна рада ухвалила у першому читанні проект постанови щодо упорядкування видатків держбюджету, направлених на підвищення соціальних стандартів та гарантій.

За відповідне рішення проголосували 316 депутатів з 432 зареєстрованих в залі.

Постанова покликана забезпечувати ефективне використання видатків держбюджету і недопущення необґрунтованого перерозподілу вивільнених коштів.

Документ передбачає зменшення вдвічі максимальних розмірів заробітної плати президента України, спікера ВР, глави уряду, міністрів, депутатів, чиновників, працівників Нацбанку України, керівників судів, органів прокуратури, інших правоохоронних органів.

Крім того, планується вдвічі зменшити фонди оплати праці державних підприємств-монополістів.

Вивільнені таким чином кошти пропонується спрямовувати виключно на збільшення видатків державного бюджету, направлених на підвищення розмірів соціальних стандартів.

EBOL@Дата: Вівторок, 06.10.2009, 14:49 | Повідомлення # 26
Digital Jesus
Група: Адміністратори
Нагороди: 9
Репутація: 17
Невже :)

Ебола — геморагічна лихоманка, викликана вірусом «Ебола». Це дуже рідкісне і вкрай небезпечне захворювання, для лікування якого на сьогоднішній день не існує ні ліків, ні ефективних методів лікування.

Група: V
Ряд: Mononegavirales
Родина: Filoviridae
Рід: Ebolavirus
Вид: Reston Ebolavirus
Sudan Ebolavirus
Ivory Coast Ebolavirus
Zaïre Ebolavirus

EBOL@ - ВКОРУЧЄ ЖИТТЯ!

РусечкаДата: Субота, 10.10.2009, 20:12 | Повідомлення # 27
Генералісімус
Порошенко пробачив Тимошенко всі образи. Історія "кохання"
Новопризначений глава МЗС наголошує, що влада має працювати не на роз’єднання, а на об’єднання.

Керівник МЗС Петро Порошенко стверджує, що забув образи, які лунали під час "корупційного скандалу" з вуст Юлії Тимошенко.

Про це він сказав журналістам після голосування у Верховній раді за своє призначення на посаду міністра закордонних справ.

На питання, чи пам’ятає він вислів Тимошенко про "групу в смугастих купальниках", до якої вона відносила Поршенка, він сказав: "Ні, не пам’ятаю. Переконаний, що треба працювати не на роз’єднання, а на об’єднання".

Він також сказав, що у зовнішній політиці Україна повинна бути єдиною. "Це той напрямок, де держава повинна демонструвати, що вона представляє єдину команду", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, конфлікт між Тимошенко й Порошенком корінням уходить у часи, коли Порошенко обіймав посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони. Секретарем цієї впливової структури він був з лютого по вересень 2005 року. Він втратив свою посаду в результаті скандалу, пов'язаного із звинуваченнями найближчого оточення президента Ющенка в корупції і лобіюванні особистих інтересів.

Найсильніший шквал критики з вуст недавнього політичного союзника Юлії Тимошенко припав саме на Порошенка і його колег по партії - Миколу Мартиненка, Олександра Третьякова та Давида Жванію.

"Люди, які оточують Ющенка, призвели до того, що з 70% рейтингу довіри одразу після виборів у нього залишились лічені відсотки, про які вже навіть соромно говорити", - заявляла Тимошенко про конфлікт з соратниками по Майдану.

"Наша Україна" - це "група в полосатих купальниках" на чолі з Порошенком, Мартиненком, Третяковим, Жванією, які й роблять політику партії", - підкреслила вона в одному з інтерв’ю.

У свою чергу, Петро Порошенко називав причинами конфлікту, що спалахнув між ним і Тимошенко, свою критику урядової програми реприватизації підприємств. "Реакція Тимошенко на сам факт мого існування була не зовсім адекватною", - коментував він скандал.

"Найкращим показником ефективності уряду Тимошенко став той факт, що за час його діяльності, даруйте, навіть будки собачої не продали на чесному і прозорому конкурсі. І навіть коли постало питання про умови продажу незаконно приватизованої "Криворіжсталі", в його умовах з'явилися безглузді обмеження. Такий підхід у стилі "ура-соціалізму" ставив інвесторів в нерівноправні умови, проти чого я категорично заперечував", - розповідав Порошенко.

З осені 2005 року для Порошенка зусиллями Тимошенко настали чорні часи – він став втіленням вселенського зла, яке заважало прем'єрці рятувати Україну. Як підсумок – Ющенко обох відправив у відставку. А на додачу нардепи позбавили його депутатського мандату, хоча Порошенко притримував його весь період роботи в РНБОУ.

Той момент Тимошенко під час історичного ефіру на каналі "Інтер" описала словами: "Порошенко прибіг у сльозах і соплях і почав кричати, що тілько що з нього зняли депутатство".

З часом Порошенко оскаржив звинувачення Тимошенко у корупції та виграв судовий процес.
Відеорепортаж - http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=168198

EclipseДата: Вівторок, 13.10.2009, 12:04 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 0
Ми завжди здатні критикувати тільки високопосадовців президента, премєр-міністра, нардепів та інших. Це легше робити, напевно, тому-що все розпіарено на сайтах в газетах на телебаченні. А от того що відбувається в нас під носом, як правило, не замічаємо, або не хочемо замічати. Адже в нас в районі суцільне безвладдя - і саме це ми в змозі змінити, а вже потім братись заінших. Що ми робимо для свого району?
В Смілі, наприклад, (звідки моя Таня) нардепи і мер тримають відповідь перед виборцями, а в нас? http://www.youtube.com/user/Opus1402#p/a

-=Кто может - тот грызет, все остальные - лижут=-

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 14:04 | Повідомлення # 29
Генералісімус
Тимошенко визнали найсексуальнішим політиком у світі
"Найгарячіші" політичні лідери світу - прем'єр України, її колега з Норвегії та король Бутану. Путін та Обама навіть не потрапили до ТОП-10.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко стала лідером рейтингу найсексуальніших політиків у світі за результатами загального голосування на сайті Hottest Head of State.

Друге місце посів Дженс Стольтенберг, прем'єр Норвегії, а третє – 28-річний король Бутану, Джигме Кхесар Намгьял Вангчук.

Російський прем'єр Володимир Путін, визнаний іконою світової гей-спільноти, опинився аж на 18-тому місці зі 172 можливих. Також несподівано в десятку не потрапив президент США Барак Обама (15 місце), поступившись таким чином білоруському "бацьку" Олександрові Лукашенку (сивий вусач потрапив на 12 позицію).

На 48-му місці в рейтингу опинився президент Ірану Махмуд Ахмадінежад, хоча користувачі у своїх коментарях вимагають підняти його на кілька позицій вище. Іранського лідера на одне місце випередила глава уряду Ісландії Йоханна Сігурдардоттір: до речі, вона не приховує своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Прем'єр Італії Сильвіо Берлусконі, який повсякчас виявляється замішаним у сексуальних скандалах, на думку користувачів сайту Hottest Head of State не такий вже і "гарячий" – він посів лише 65 місце в рейтингу. Завершує список лідер Північної Кореї Кім Чен Ір, на передостанньому місці – чинний Папа Римський.

Рейтинг містить також коротку біографію кожного лідера у жартівливій формі. Так, у характеристиці Юлії Тимошенко зазначено, що попри сексуальну зовнішність "вдалий нафтовий магнат" Тимошенко має товстий гаманець. І щоб добратися до верхівки, їй вистачило сісти на дієту та придбати кілька вдалих суконь.

Повідомлення відредагував Русечка - Вівторок, 13.10.2009, 23:15

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 23:17 | Повідомлення # 30
Генералісімус
У Київраді соратники Черновецького намагались побити Віталія Кличка
Бійка виникла після того, як депутати від Блоку Черновецького спробували силою витиснути з президії депутатів від опозиції.

Депутати Київської міської ради від фракції Блоку Віталія Кличка побилися з депутатами від фракції Блоку Леоніда Черновецького в президії Київради. В інциденті також брали участь депутати Верховної ради.

Близько 30 депутатів Київради від усіх фракцій перебувають у президії.

Серед них також перебувають депутати Верховної ради Кирило Куликов (фракція НУ-НС) і Ельбрус Тедеєв (фракція Партії регіонів).

Бійка виникла після того, як депутати від Блоку Черновецького спробували силою витиснути з президії депутатів від опозиції, які її блокували.

У центрі президії на той момент перебував голова фракції свого імені Віталій Кличко, котрого почали штовхати опоненти.

Кличко намагався не битися й викрикував, щоб до нього не підходили й тримали дистанцію. Незважаючи на це у вузькому проході президії виникла штовханина й тиснява серед депутатів.

Деякі з депутатів від Блоку Черновецького перелазили через президію, щоб добратися до депутатів, що стоять у ній. Бійка тривала близько 10 хвилин.

Після цього депутати продовжують залишатися в президії, але вже без застосування сили.

Нагадаємо, вранці депутати від фракцій блоків Віталія Кличка й Миколи Катеринчука заблокували трибуну в сесійному залі Київради з вимогою не проводити пленарне засідання у вівторок.

Блок Кличка вимагає в Шевченківському райсуді Києва визнати неправомірним проведення сесії ради 13 й 14 жовтня.

Кличко вважає, що більшість, яка підтримує мера, має намір на сесіях 13 і 14 жовтня провести масштабні відводи земельних ділянок, щоб встигнути до 15 жовтня оформити відводи без проведення аукціонів, і тому блок закликав інші фракції Київради не реєструватися для участі в цих сесіях.

Заступник мера Києва, секретар Київської міської ради Олесь Довгий вважає законним проведення сесії Київради 13 і 14 жовтня.
Відео - http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=169154

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Політики та їх насичене життя (буденні цікавинки)
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:

Хостинг від uCoz