MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 8«1245678»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Політики та їх насичене життя (буденні цікавинки)
Політики та їх насичене життя
РусечкаДата: Понеділок, 19.10.2009, 11:44 | Повідомлення # 51
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Хто хоче в гості до Ющенка? Продаються квитки на екскурсії:
50 грн для дорослих і 20 грн для дітей, студентів, інвалідів та пенсіонерів потрібно, щоб відвідати резиденцію Синьогора у супроводі екскурсовода по резиденції В.Ющенка у селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

Повідомлення відредагував Русечка - Понеділок, 19.10.2009, 14:28

smihДата: Понеділок, 19.10.2009, 14:07 | Повідомлення # 52
Група: Видалені

Quote (Русечка)
Хто хоче в гості до Ющенка?

З Тяжилова маршруткою "Тяжилів-Електромережа" до третьої після "Урожая" трамвайної зупинки по вул. Пирогова , а звідти пішочком через парк)))

Резиденція "Синьогора"

Повідомлення відредагував smih - Понеділок, 19.10.2009, 14:14

РусечкаДата: Понеділок, 19.10.2009, 14:24 | Повідомлення # 53
Генералісімус
Quote (smih)
З Тяжилова маршруткою "Тяжилів-Електромережа" до третьої після "Урожая" трамвайної зупинки по вул. Пирогова , а звідти пішочком через парк)))

Зате там за вхід не треба платити, бесплатно загребуть... ^_^
Quote (Русечка)
Хто хоче в гості до Ющенка? Продаються квитки на екскурсії: 50 грн для дорослих і 20 грн для дітей, студентів, інвалідів та пенсіонерів потрібно, щоб відвідати резиденцію Синьогора у супроводі екскурсовода по резиденції В.Ющенка у селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

Подробиці
Якщо їхати в екскурсійному автобусі з Івано-Франківська, "тур" обійдеться у 145 гривень. За ці гроші після "хатинки" нагодують, прокотять підвісною дорогою і звозять у монастир.

У турагенції скаржаться, що ажіотажу немає. Раз на два тижні ледве набирається група з 20 осіб.

Можливо, бажання відбивають бюрократична тяганина: за 5-6 днів треба подати копії паспортних сторінок та ідентифікаційного коду, які адміністрація "Синьогори" висилає на перевірку до Києва.

Екскурсоводи нічого незвичайного у цьому не бачать і попереджають: "Не беріть предметів, які колють-ріжуть – охорона буде перевіряти".

Від Івано-Франківська до Гути їхати близько години. Траса на Гуту – не дуже хороша. Ідеально рівна дорога, з ліхтариками, починається лише після таблички "Синьогора". Місцеві мешканці пояснюють, що президент зазвичай прилітає вертольотом.

Поруч із "дачею" Ющенка – круті котеджі: вочевидь, чиновники й олігархи скупили землю, щоб відпочивати ближче до президента (за словами селян, ціна за сотку – близько $5 тис.).

На дачі забороняють фотографувати. Будинок Ющенка розглянути зсередини не дають. До апартаментів туристам шлях закритий, заводять лише в хол розміром із футбольне поле: мармурова підлога фойє, величезні зелені колони, масивні люстри й каміни.

Потім гостям показують господарство – пасіку (Ющенко бджолами не займається, доручає пасічнику), двір зі свинями, звіринець із фазанами, оленями й ведмедиками Мішею та Дашею, яких, кажуть, глава держави любить пригощати булкою з медом.

Пригощають ложкою президентського медку і туристів. А потім у колибі годують банушем (кукурудзяна каша) і грибною юшкою.

Між тим, гутівці скаржаться, що з появою резиденції їм непросто потрапити в грибні місця, бо значну частину лісу віднесли до території резиденції й відгородили..

smihДата: Середа, 21.10.2009, 20:08 | Повідомлення # 54

Капєц...
Я тікишо бачив, як плакав Литвин.
Його реально зацепило.
Хто може знайти відео, будь-ласка поставте.

ANgelДата: Середа, 21.10.2009, 20:31 | Повідомлення # 55
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Quote (smih)
Капєц... Я тікишо бачив, як плакав Литвин. Його реально зацепило. Хто може знайти відео, будь-ласка поставте.

http://korrespondent.net/video/ukraine/1006378

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

smihДата: Середа, 21.10.2009, 23:20 | Повідомлення # 56

Quote (smih)
Капєц... Я тікишо бачив, як плакав Литвин. Його реально зацепило.

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206560268

То ссилка на форум де обговорюють цей припадок. Там весело :o

Повідомлення відредагував smih - Середа, 21.10.2009, 23:24

РусечкаДата: Четвер, 22.10.2009, 01:07 | Повідомлення # 57
Генералісімус
О це ось весело - Тимошенко висунули на звання "Великої жінки XXI століття"
http://tsn.ua/ukrayin....ya.html

smihДата: Четвер, 22.10.2009, 15:55 | Повідомлення # 58

Quote (Русечка)
Тимошенко висунули на звання "Великої жінки XXI століття"

Поперше 21 сторіччя лише почалося і видатних жінок у ньому ще буде і буде.
Подруге, а чого її? Чого не Беназір Бхутто наприклад.
От коли Тимошенко замочать, тоді думаю, можна буде і подавати її на всілякі там звання.
Посмертно.

РусечкаДата: Середа, 28.10.2009, 16:28 | Повідомлення # 59
Генералісімус
На сесії Київради 29 жовтня планується розглянути питання надбавки до зарплати мера Леоніда Черновецького, а також близько 120 земельних питань.

На порядку денному сесії Київради 29 жовтня, депутати розглянуть питання "Про виплату Черновецькому Л.М. надбавки за вислугу років".

Текст відповідного документа ретельно прихований, відомий тільки заголовок.

З текстом проекту не ознайомили депутатів Київради, яким доведеться голосувати за це питання. Йдеться про суму близько 500 гривень на місяць.

Як випливає, мова йде всього лише про збільшення 30%-ної надбавки за вислугу років, що вже була, до 40% - у зв'язку з тим, що загальний стаж роботи Черновецького досяг 25 років. Загальна сума зарплати Черновецького у 2006 році становила 17,656 тисяч гривень, в минулому році, згідно з декларацією, близько 19 тисяч гривень.

Депутат Київради Віталій Кличко заявив, що в Київраді підготовлений проект рішення про виплату мерові Києва Леоніду Черновецькому грошових надбавок до зарплати за вислугу років.

Черновецький повідомив, що з того моменту, як він очолив КМДА, він отримує заробітну плату в розмірі 1 грн.

"Я отримую 1 гривню зарплати рівно з моменту, коли я прийшов на роботу. І мої заступники в більшості теж, тому що вони не бідні люди. Тому ні копійки, крім 1 грн., я ніколи перебуваючи на посаді мера Києва не отримував", відповів Черновецький.

Виплату надбавок мер пояснив так: "Чому їх встановили: тому що ті гроші, які я вже заощадив - мільйони гривень - зарплата в мене передбачена дуже висока - у тому числі і надбавка направляється строго в ті соціальні проекти, де люди особливо потребують грошей ".

А тепер Декларація про доходи - http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=209010

Повідомлення відредагував Русечка - Середа, 28.10.2009, 16:35

smihДата: П`ятниця, 30.10.2009, 23:52 | Повідомлення # 60

Всьо!!! Я знаю хто заразив людей свинячим грипом!!!
Ось ВОНА. Ця бацила.

Добавим, что, как сообщил «Новому Региону» политтехнолог Тарас Березовец, представляющий штаб БЮТ, в субботу Юлия Тимошенко появилась перед участниками митинга на Майдане с температурой 39 градусов.

«В субботу у нее была температура 39 градусов, сказал сотрудник штаба Тимошенко. — Она пришла на Майдан с тяжелой простудой. Хотя внешне это было слабо заметно».

В суботу на Майдані Незалежності для участі в акції на свою підтримку Тимошенко звезла з усієї України близько 200 тисяч чоловік.

Повідомлення відредагував smih - П`ятниця, 30.10.2009, 23:57

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Політики та їх насичене життя (буденні цікавинки)
Сторінка 6 з 8«1245678»
Пошук:

Хостинг від uCoz