MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Їжа, солодощі та різні страви (Кому що до смаку?)
Їжа, солодощі та різні страви
РусечкаДата: Середа, 14.10.2009, 19:18 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Розпочну з солоденького. Не тільки смачно але й корисно
Шоколад здатен замінити знеболювальне
Вживання шоколаду притупляє біль від опіків та болі в м'язах. Солодкий продукт діє навіть на тварин, котрі його ніколи не їли.

Шоколад та питна вода здатні замінити знеболююче.

Вчені з'ясували, що споживання шоколаду полегшує больові відчуття у м'язах та від опіків. У той же час учені застерігають від безконтрольного споживання солодкого, тому що інші негативні ефекти цього продукту ще ніхто не скасовував.

В Університеті штату Чикаго неврологи встановили, що споживання шоколаду сприяє виробництву в організмі тварин і людей природних знеболюючих ферментів, що впливають на мозок і здатних значно приглушити відчуття болю.

Цікаво відзначити, що у випадку з тваринами ситуація вийшла ще більш парадоксальною: тварини, котрі відчували больові відчуття, починали вживати шоколад навіть у тому випадку, якщо в звичайному раціоні в них цього продукту немає.

"Швидше за все, це сильний підсвідомий рефлекс, який ніяк не пов'язаний з відчуттям голоду або апетитом", - вважає Пеггі Мейсон, один з авторів дослідження.

У серії проведених дослідів вчені встановили, що після отримання "знеболюючого" у вигляді шоколаду або розчиненого у воді шоколаду, лабораторні миші та щури набагато повільніше реагували на тепловий вплив, якого вони дуже бояться в звичайному житті.

Для підтвердження своїх припущень дослідники також дали піддослідним тваринам хінін, розчинений у воді. У цьому випадку реакція на тепло була звичайною.

На думку неврологів, дія солодкого в даному випадку проявляється не в притупленні роботи больових рецепторів, а головного мозку, що отримує сигнали від них.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

smihДата: Середа, 12.05.2010, 22:30 | Повідомлення # 2
Група: Видалені

Хитражопый кабачог. (рецепт//онли домохазякам// пригаьтавления)

подається в оригінальному виконанні)))

Для "почувствовать вкус" нада саблюдать нумерацию и паследовательность пригатавления.
Значицца так:

1. Дастайом халоднайу вотку и отпиваим примерно четверть:

2. Аккуратно отризаим ат бальшога кабачга два куска:

3. Выпеваим вотки. Фставляим иво в дрель спицальнае свирло для кабачкоф и сверлим отверстийа::

4. Выпеваим вотки. Лобзегом аккуратна выпиливаим сиридинки:

5. Выпеваим вотки. Струшки ат кабачга складываим ф тарелку и пасыпаим зирой и шафранам, они нам ищо пригадятся:

6. Выпиваем вотки. Чистем две маркофки и астарожна высверливаим в них по три отверстийа:

7. Выпиваим вотки. Вставиф маркофку ф кабачог, а в маркофку зилёный лук, наризаим кубегами свенину и гавядину:

8. Выпиваим вотки. Мяса забеваим ф кабачог на одну палавину свенину, на другую гавядину (каму свенину нельзя кушайут с адной стараны). Бирём два агуртца и, придварительна прасвирлив атверстийа, вставляим их как паказана на фотаграфийи:

9. Выкладываим фсё на противень и, дабавив для запаха свинуйу ногу, украшаим блюдо кольцыми лука и зелинью. Выпеваем вотки. Разрезанный папалам памидор крепим изалентай как паказано на фото::

10. Бирём два нибальших шурупа и одним прикручиваим сладкей периц, выпеваим вотки и фторой кладём в тот кабачог, каторым будем угащать саседа (он любит шутки):

11. Дабавиф для красаты слив, ставим фсё на плиту, зажегаим агонь и дапеваим вотку

12. Дапиф вотку я увидел на сваём стале каких-та зелёных чилавеков:

13. Ани, наверна, и сваравали фсю жратву :'(
всьо.
Приятного оппетиту.
зы. Кушаим ис тарелки. Смотри фото 5.

George_SaintДата: Четвер, 13.05.2010, 01:32 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 9
АААААААААААА Б*ЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯ давно так не ржав)))))))))))))
smih, маладєц)))

А хулі нам кабанам?

George_SaintДата: Четвер, 13.05.2010, 01:33 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
а взагаліто хочеться шашлика, справжнього а не з цих б*дських курей вирощених на стероїдах і барбітурі...
мда...

А хулі нам кабанам?

ANgelДата: Четвер, 13.05.2010, 13:30 | Повідомлення # 5
Стаж-є стаж
Репутація: 12
Quote (George_Saint)
а взагаліто хочеться шашлика

ти ж його недавно поїдав, 10 днів ще не минуло, а ти знову шашлик хоч :D ,

давай на наступний вікенд рванемо кудато на природу, ну рибалка там, приготуємо різної їжі, наберемо солодощів та різних страв ну там: шашлик, башлик, і т.д., і т.п. ?!?! :) :)

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

George_SaintДата: Четвер, 13.05.2010, 13:48 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
ANgel, внатурі!
І ухи тоже хочу, справжньої, цеї шо на природі:)
І горілки канєшно тоже хочу...

А хулі нам кабанам?

STEVINAYДата: П`ятниця, 14.05.2010, 14:15 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Нагороди: 10
Репутація: 22
потрібно мабуть вже робити зустріч користувачів :D

smihДата: П`ятниця, 14.05.2010, 16:45 | Повідомлення # 8
Група: Видалені

потрібно)

ANgelДата: П`ятниця, 14.05.2010, 20:57 | Повідомлення # 9
Стаж-є стаж
Репутація: 12
Quote (STEVINAY)
потрібно мабуть вже робити зустріч користувачів

давайте, давайте, а то скільки це можна уже кучками "тавосамить"))), потрібно гуртуватись....

про їжу щось потрібно написати, а то флудерастом обізвуть, я їжу люблю, солодощі люблю та різні страви також про всі мої гастрономічні вподобання писати не буду бор це надовго )))
ЗІ: створюйте тему :) :D

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

EBOL@Дата: Субота, 15.05.2010, 10:44 | Повідомлення # 10
Digital Jesus
Група: Адміністратори
Нагороди: 9
Репутація: 17
А я на нутелу присів :) Банку за два рази і нема :)

Ебола — геморагічна лихоманка, викликана вірусом «Ебола». Це дуже рідкісне і вкрай небезпечне захворювання, для лікування якого на сьогоднішній день не існує ні ліків, ні ефективних методів лікування.

Група: V
Ряд: Mononegavirales
Родина: Filoviridae
Рід: Ebolavirus
Вид: Reston Ebolavirus
Sudan Ebolavirus
Ivory Coast Ebolavirus
Zaïre Ebolavirus

EBOL@ - ВКОРУЧЄ ЖИТТЯ!

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Їжа, солодощі та різні страви (Кому що до смаку?)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Хостинг від uCoz