MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Перегони 2010 (Соц. опитування)
Перегони 2010
Поставили б галочку напроти
1.Юлії Тимошенко[ 2 ][13.33%]
2.Віктора Януковича[ 0 ][0.00%]
3.Віктора Ющенко[ 1 ][6.67%]
4.Арсенія Яценюка[ 0 ][0.00%]
5.Олександра Мороза[ 0 ][0.00%]
6.Петра Симоненка[ 0 ][0.00%]
7.Володимира Литвина[ 0 ][0.00%]
8.Леоніда Черновецького[ 1 ][6.67%]
9.Віталія Кличка[ 0 ][0.00%]
10.Та ну їх всіх![ 11 ][73.33%]
Усього відповідей: 15
smihДата: Понеділок, 26.10.2009, 17:36 | Повідомлення # 21
Група: Видалені

Quote (Русечка)
А чого тільки вона, а остальні всі нехай грабують далі?

вона і янукович - безпрєдєльщики.
з рештою, ще можна говорити.
Особисто я буду голосувати за Ющенка у І-му турі.

smihДата: Понеділок, 26.10.2009, 18:57 | Повідомлення # 22

Как определить, когда Тимошенко лжет?
У нее рот открывается

– Дорогі мої, стоячи на Майдані, я не можу не згадати і своє життя. Не згадати ті часи, коли, будучи студенткою і маючи зовсім мало часу, я ночами ходила на шинний завод і розвантажувала шини, які були вдвічі більші за розміром мого зросту. І робила це для того, щоб можна було нормально жити нашій родині.

Это ещё одна ложь.Тимошенко вышла замуж на первом же курсе института. Причём вышла за сынка довольно крупного функционера, в 18 лет уже беременная. В деньгах эта семья не нуждалась. Во всяком случае, к концу 80-ых эта семья смогла изыскать пару сотен тысяч советских рублей на бизнес, который спустя пять лет стал ЕЭСУ. Очевидно, стартовый капитал заработала сама Юленька, работая по ночам грузчиком.

Повідомлення відредагував smih - Понеділок, 26.10.2009, 19:29

РусечкаДата: Вівторок, 27.10.2009, 09:06 | Повідомлення # 23
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Quote (smih)
Это ещё одна ложь.Тимошенко вышла замуж на первом же курсе института. Причём вышла за сынка довольно крупного функционера, в 18 лет уже беременная. В деньгах эта семья не нуждалась. Во всяком случае, к концу 80-ых эта семья смогла изыскать пару сотен тысяч советских рублей на бизнес, который спустя пять лет стал ЕЭСУ. Очевидно, стартовый капитал заработала сама Юленька, работая по ночам грузчиком

Було б цікаво дізнатися звідки така інформація?
А може він якийсь тиран був і її грошей не давав, звідки нам знати - нас там не було.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

smihДата: Вівторок, 27.10.2009, 12:57 | Повідомлення # 24

Quote (Русечка)
Було б цікаво дізнатися звідки така інформація?

З самого що не нає першоджерела

www.tymoshenko.ua

Quote (Русечка)
А може він якийсь тиран був і її грошей не давав, звідки нам знати - нас там не було.

Да. Вона і зараз бідує.

Декларація доходів Тимошенко 2005

Декларація доходів Тимошенко 2008

Декларація доходів Тимошенко 2009

6 месяцев=100 нарядов=1,5 миллиона

РусечкаДата: Вівторок, 27.10.2009, 15:17 | Повідомлення # 25
Генералісімус
Quote (smih)
Это ещё одна ложь.Тимошенко вышла замуж на первом же курсе института. Причём вышла за сынка довольно крупного функционера, в 18 лет уже беременная. В деньгах эта семья не нуждалась. Во всяком случае, к концу 80-ых эта семья смогла изыскать пару сотен тысяч советских рублей на бизнес, который спустя пять лет стал ЕЭСУ. Очевидно, стартовый капитал заработала сама Юленька, работая по ночам грузчиком.

Quote (smih)
З самого що не нає першоджерела www.tymoshenko.ua

От не бачу я там цих слів B)
Quote (smih)
Да. Вона і зараз бідує.

А до чого тут її теперішні доходи?

Pir@tДата: Вівторок, 27.10.2009, 17:35 | Повідомлення # 26
Генералісімус
Нагороди: 10
Репутація: 19
Quote (smih)
Декларація доходів Тимошенко 2005
Декларація доходів Тимошенко 2008
Декларація доходів Тимошенко 2009
6 месяцев=100 нарядов=1,5 миллиона

Quote (З коментів)
Декларация не определяет, беден или богат человек. Она свидетельствует, сколько человек заработал за прошедший год. А если в прошлом у человека был многомиллиардный бизнес, и соответственно, многомиллионные доходы, то может он эти деньги расходовать в течение всей оставшейся жизни?

Правильно написано ;)

smih, от скажи, а ти хіба б не користувався тими привілегіями, які б перед тобою відкрились?

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

енштейнДата: Вівторок, 27.10.2009, 20:14 | Повідомлення # 27
Генерал-полковник
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 4
Репутація: 10
ГОЛОСУЙЗАЛУПАНА

Я мнению Вашему вращенье предавал. И осью был мой детородный орган.

smihДата: Вівторок, 27.10.2009, 22:04 | Повідомлення # 28

Quote (Pir@t)
smih, от скажи, а ти хіба б не користувався тими привілегіями, які б перед тобою відкрились?

я б не 3,14здів

Quote (Pir@t)
Правильно написано

неправильно.
В декларації вказуються всі доходи за минулий рік, все рухоме і нерухоме (вартісне) майно і всі рахунки в банках.

Quote (Русечка)
От не бачу я там цих слів

ти там конкетно цю цитату шукаєш?
чи в ній написано не те саме, що в біографії?

Закінчивши школу, у 1979 році вступила (тобто у вересні) на економічний факультет Дніпропетровського держуніверситету за спеціальністю "економіст-кібернетик".

Під час навчання,у 1979 році, вийшла заміж (тобто вересень-грудень) за Олександра Тимошенка, а у 1980 році народила доньку Євгенію.

Вопшим ніхера вона не грузила, бо:
-була вагітна;
-бабло у чоловіка водилося (погугли про його сім'ю, там всьо написано. У тебе тирнет швидший - тобі це зробити простіше)

Quote (Русечка)
А до чого тут її теперішні доходи?

а до того, що велика брехня починається з малої.
Так само, як вона ляпнула цю дурницю про шини, щоб показатись ближче до лохторату, так же вона бреше про решту.
але то слова.
а декларації про доходи - це реальні документи по яких можна зацінити масштаби брехні.

Повідомлення відредагував smih - Вівторок, 27.10.2009, 22:32

РусечкаДата: Середа, 28.10.2009, 02:11 | Повідомлення # 29
Генералісімус
Quote (smih)
Закінчивши школу, у 1979 році вступила (тобто у вересні) на економічний факультет Дніпропетровського держуніверситету за спеціальністю "економіст-кібернетик". Під час навчання,у 1979 році, вийшла заміж (тобто вересень-грудень) за Олександра Тимошенка, а у 1980 році народила доньку Євгенію.

Юля - дама здібна, як з малою дитиною закінчила інститут з відзнакою, то і шини запросто могла розвантажити.
Quote (smih)
бабло у чоловіка водилося (погугли про його сім'ю, там всьо написано.

ЙОГО сім'я, але це ще не означає що її наставили в дві жмені. Адже свекри бувають різні....
Quote (smih)
а до того, що велика брехня починається з малої. Так само, як вона ляпнула цю дурницю про шини, щоб показатись ближче до лохторату, так же вона бреше про решту. але то слова. а декларації про доходи - це реальні документи по яких можна зацінити масштаби брехні.

Та не тільки вона лукавить. Ти краще Януковичем поцікався (там більше фактів знайдеш), адже по соцопитуванню він випереджає Юлю на 10%.

smihДата: Середа, 28.10.2009, 12:37 | Повідомлення # 30

...меня обманывать не надо я сам обманываться рад?

Форум міста Погребище » Загальний форум » Загально тематичний » Перегони 2010 (Соц. опитування)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

Хостинг від uCoz