Проблемы, волнующие девушек - Сторінка 2 - Форум міста Погребище
MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 20«12341920»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Для прекрасної половини людства » Проблемы, волнующие девушек (Что? Где ? Как? Почему? За что?)
Проблемы, волнующие девушек
Lenu-sikДата: Вівторок, 04.12.2007, 15:04 | Повідомлення # 11
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 15
Репутація: 26
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Некоторые особенности психологии женщины (для мужчин):

- Женщины не всегда ждут правдивого ответа на вопрос "Как я выгляжу?";

- Женщины любят болтать. Например, проведя целый день с подругой, девушка вернувшись домой, может поболтать с ней ещё несколько часов, но уже по телефону;

- Все девушки по определению страдают от лишних килограмов. Но НИКОГДА с этим не соглашайтесь! Конечно, нам постоянно хочется скинуть килограммы, даже если совсем этого делать не надо;

- Для женщин нет ничего страшнее, чем увидеть другую женщину в таком же платье. Вы когда-нибудь слышали, чтобы мужчина сказал: "О, Боже мой! Еще один мужчина в черном костюме!"?

42naДата: Вівторок, 04.12.2007, 16:55 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Нагороди: 0
Репутація: 2
Quote (Lenu-sik)
Ласково относиться к ней и другим членам семьи;

Вона:- котику, я постірала твій компютер, бо вологі серветки закінчились!
Він: - молодець, ти моя розумничка повинен сказати????!!!
Хлопець повинен адекватно реагувати на поведінку дівчини, не бути занадто суворим, але й не безхребетним!

Quote (Lenu-sik)
- Будьте нежным человеком. Если Вы обещаете ей сделать что-нибуть, то сделайте это. Не откладывайте и не ищите оправданий. такое поведение будет постоянно разочаровывать ее и породит недоверие к Вам;

ну це так і є, дівчат це теж стосується

Quote (Lenu-sik)
Не осуждайте ее поступки, постарайтесь быть как можно более открытым и беспристрастным. Ваша любимая должна чувствовать, что вы уважаете ее мнение;

дивлячись що вона,ця кохана робить

Quote (Lenu-sik)
Уважайте ее потребности. Женщины ощущают сильную потребность быть понятными и чувствовать себя любимыми. Не пренебрегайте этим, как " женскими глупостями". Она должна ежедневно слышать, как сильно Вы любите ее, чтобы чувствовать себя счастливой. Вы обнаружите, что несколько ласковых слов могут совершить маленькое чудо. Постарайтесь, я обещаю, что вас удивят ее неожиданная нежность и внимательность к Вам;

слова кохання тепер "женскими глупостями" називаються? ну-ну... дожились

Quote (Lenu-sik)
Уважайте ее ум и отдавайте должное ее изобретательности. Хвалите ее за правильное решение или разумный поступок в той ситуации, когда она этого заслуживает. Женщинам не нравится, когда мужчины считают их " чрезмерно эмоциональными и безмозглыми". Если Вы говорите женщине, как сильно восхищаетесь ее разумом, она будет больше Вас уважать за это признание

блін, та що це пишете ви таке???
тобто рахуете хлопці,що дівчина тупа, сильно емоційна і безмозка, то тільки не кажіть їй цього!
говоріть що ви нею захоплюетесь і вона почне вас поважати! Так чи що?
А дулі!
Вона як зрозуміє,що ви її обманюєте і рахуєте за дурочку, вона вам таке життя зробить солодке, що одразу перехочеться слідувати "розумним" порадам яких всі дотримуються, та майже ніхто не може по суті прочитати і зрозуміти.

Добавлено (04.12.2007, 16:55)
---------------------------------------------

Quote (Lenu-sik)
- Женщины не всегда ждут правдивого ответа на вопрос "Как я выгляжу?";

знов обман...
дівчина повинна за собою слідкувати. А якщо знае що виглядає погано, то нема чого питати.
Інше діло коли дівчата собі накручують багато всякого непотрібного(зі всіма буває), і якщо хлопець не згоден з думкою про те що вона негарна і т.д. він повинен це сказати.

Quote (Lenu-sik)
- Женщины любят болтать. Например, проведя целый день с подругой, девушка вернувшись домой, может поболтать с ней ещё несколько часов, но уже по телефону;

що за баби базарні получаються? де ви бачили щоб нормальні жінки таке щодня робили?
нема чим зайнятися,дуростями страждають а чоловікам пишуть заміточки,щоб при нагоді вказати на їх нерозуміння "особливостей психології???

Quote (Lenu-sik)
- Все девушки по определению страдают от лишних килограмов. Но НИКОГДА с этим не соглашайтесь! Конечно, нам постоянно хочется скинуть килограммы, даже если совсем этого делать не надо;

Всі дівчата??? дуже сомніваюсь!
Я не страждаю. І багато хто теж.

Quote (Lenu-sik)
- Для женщин нет ничего страшнее, чем увидеть другую женщину в таком же платье. Вы когда-нибудь слышали, чтобы мужчина сказал: "О, Боже мой! Еще один мужчина в черном костюме!"?

У мене була пару раз в житті така ситуація - я просто знала що виглядаю добре і все.
і мені було все-рівно що в когось таке саме вбрання.
Не клейте ярликів!
А страшніше є!
Втрата рідних хоча б наприклад? Чи це менш вагоме чим вбрання? suspect

Lenu-sikДата: Вівторок, 04.12.2007, 19:44 | Повідомлення # 13
Генералісімус
Нагороди: 15
Репутація: 26

Есть много людей, которые могут сказать, все, что я написала их не касается, они не такие и может быть Вы, 42na, являетесь таким человеком.
Но есть еще болше людей, которые в тех словах видят себя.
Сколько людей - столько мнений. Все люди разные.
А мои слова - это было всего лишь обобщение НЕКОТОРЫХ ОСОБЕННОСТЕЙ ПСИХОЛОГИИ ЖЕНЩИН.
Я не пытаюсь стричь всех под одну расческу, я тоже не во всех пунктах вижу себя.

AdminДата: Вівторок, 04.12.2007, 20:14 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Нагороди: 8
Репутація: 17
Quote (Lenu-sik)
Есть много людей, которые могут сказать, все, что я написала их не касается, они не такие и может быть Вы, 42na, являетесь таким человеком.Но есть еще болше людей, которые в тех словах видят себя.Сколько людей - столько мнений. Все люди разные.А мои слова - это было всего лишь обобщение НЕКОТОРЫХ ОСОБЕННОСТЕЙ ПСИХОЛОГИИ ЖЕНЩИН.Я не пытаюсь стричь всех под одну расческу, я тоже не во всех пунктах вижу себя.

Умные слова!

Admin

42naДата: Середа, 05.12.2007, 10:23 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
я також знаю багатьох хлопців, яким не все одно як вони виглядають, слідкують за собою. Але такі не всі, таких мало.
знаю багатьох хлопців які триндять по телефону сутками, та я не рахую це за "ОСОБЛИВІСТЬ ПСИХОЛОГІЇ",це не воно!
Ніжність чоловіча стать також любить - немає жодного хлопця який би відмовився від ніжності.

ЦЕ ПРИСУТНЄ ВСІМ і хлопцям і дівчатам.
Але групувати речі частина яких відноситься до поганого виховання, частина ж до неповаги до ближнього, частина до повного нерозуміння суті ситуації - це НЕПРАВИЛЬНО.

Я згодна, що такі жінки так поводяться, та джерело з якого Lenu-sik бере інформацію зовсім не відноситься розумного. Просто комусь треба штопати статті швидко в журнальчики, а той хто їх друкує не завжди знається на справжній психології, а щоб це виглядало, як щось розумне, то і називають "Некоторыми особенностями психологии женщины"

predatorДата: Середа, 05.12.2007, 14:38 | Повідомлення # 16
Підполковник
Репутація: 3
42na, Всі так хочуть.
Але це це все ТУПІ базари.

By

EBOL@Дата: Середа, 05.12.2007, 18:51 | Повідомлення # 17
Digital Jesus
Нагороди: 9
42na, Lenu-sik,
Обоє праві по своєму.

Lenu-sik, ваші думки навязані вам жіночими журналами і т.д про те щожінки говорять по телефону годинами ну і все таке. І вам майбуть не дуже багато років. Таких жінок як ви склали психологічний портрет дуже мало чоловіків переварить. Я майже з вами погодився поки 42na, не рощкритикувала їх і не розкрила більш глибше.
42na, життєвий погляд, на такі питання, який мені дуже імпонує. Тому що брехати жінці що вона гарна, дивитися на її кілограми і т.д. я не дуже горю бажанням. Вона сама повинна розуміти що в ній не так а що так. І чоловік не має її постійно розуміти. Хай вона зрозуміє що її кілограми йому обіймати не дуже приємно. Від того що він скаже що вона струнка то вона від цього не схудне.

Ебола — геморагічна лихоманка, викликана вірусом «Ебола». Це дуже рідкісне і вкрай небезпечне захворювання, для лікування якого на сьогоднішній день не існує ні ліків, ні ефективних методів лікування.

Група: V
Ряд: Mononegavirales
Родина: Filoviridae
Рід: Ebolavirus
Вид: Reston Ebolavirus
Sudan Ebolavirus
Ivory Coast Ebolavirus
Zaïre Ebolavirus

EBOL@ - ВКОРУЧЄ ЖИТТЯ!

Повідомлення відредагував EBOL@ - Середа, 05.12.2007, 18:52

енштейнДата: Середа, 05.12.2007, 20:21 | Повідомлення # 18
Генерал-полковник
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 4
Репутація: 10
"все відносно"

Quote (EBOL@)
42na, Lenu-sik, Обоє праві по своєму.

Quote (42na)
я також знаю багатьох хлопців, яким не все одно як вони виглядають, слідкують за собою. Але такі не всі, таких мало.

Можливо Ви їх знаєте мало,а насправді їх багато.
Quote (Lenu-sik)
Я не пытаюсь стричь всех под одну расческу, я тоже не во всех пунктах вижу себя.

Я,наприклад, знаю багато жінок, яким притаманні "некоторые особенности психологии женщин",але й знаю тих, які не мають цих "особеностей". І чомусь перших більше ніж других,можливо їх дійсно більше, а можли просто вони частіше зустрічались в моєму житті.
Але що є і перші і другі- це факт! І що однакових людей не буває,це теж факт!
Quote (Lenu-sik)

Я мнению Вашему вращенье предавал. И осью был мой детородный орган.

42naДата: П`ятниця, 07.12.2007, 14:39 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Quote (енштейн)
Можливо Ви їх знаєте мало,а насправді їх багато.

дуже добре, якщо це так і є), порадуюсь.

Quote (Lenu-sik)

хе, то ж добре , і так цікавіше).
що б то було якби всі думали однаково. sleep

AdminДата: П`ятниця, 07.12.2007, 21:48 | Повідомлення # 20
Admin
Нагороди: 8
Дівчатка та хлопчики, не лайтеся та одне на одного!
Прикріплення: 8300063.jpg(5Kb)

Admin

Форум міста Погребище » Загальний форум » Для прекрасної половини людства » Проблемы, волнующие девушек (Что? Где ? Как? Почему? За что?)
Сторінка 2 з 20«12341920»
Пошук:

Хостинг від uCoz