MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Для прекрасної половини людства » Мода та моделі (Новини та новинки у світі моди..)
Мода та моделі
РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 23:56 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Єва Лонгорія приїде на Український тиждень моди
"Відчайдушна домогосподарка" Єва Лонгорія прибуде в Україну на показ дизайнера Елі Сааб.

Голлівудська зірка Єва Лонгорія вперше відвідає Україну. Актриса приїде на Український тиждень моди (Ukrainian Fashion Week).

Вперше в Україні, в рамках закриття Ukrainian Fashion Week, всесвітньо відомий дизайнер Елі Сааб (Elie Saab), у чиїх розкішних сукнях сяють на червоній доріжці численні голлівудські знаменитості, представить свою осінньо-зимову колекцію Haute Couture 2009-10.

Спеціальною гостею вечора стане голлівудська актриса, зірка телесеріалу Відчайдушні домогосподарки, Єва Лонгорія.

Нагадаємо, сорок дизайнерів покажуть свої колекції на 25-му Українському тижні моди, який проходитиме з 14 по 21 жовтня у Пушкінському парку. Дизайнери представлять свої колекції "весна-літо 2010". Традиційно свої роботи покажуть такі відомі дизайнери, як Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь, Олексій Залевський, Ольга Громова, Анна Бублик, Андре Тан та багато інших.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

РусечкаДата: Середа, 14.10.2009, 19:33 | Повідомлення # 2
Генералісімус
У світовій столиці моди відбулося "солодке" дефіле
На паризький подіум вийшли красуні у вбранні, яке зроблене з шоколаду. Деталі - на відео

У світовій столиці моди в рамках виставки шоколаду відбувся показ вбрання зробленого з шоколаду. З цього ж матеріалу - капелюшки, намиста, взутя та інші аксесуари.

"Їстівну" колекцію демонстрували під звуки класичної музики - шоколадні вбрання, яке почало танути під софітами приміряли і оперні співачки.

Хоча і шкода, але вік таких суконь недовгий - більше одного показу вони зазвичай не витримують.

Та на шоколадній виставці, яка триватиме п'ять днів, буде представлено, ще багато цікавого. Адже у виставці беруть участь більше 400 виробників.

Наприклад, бельгійські шоколатьє разом з австрійською компанією Swarovski збудували з солодких ласощів і знаменитих кристалів копію паризької Grand Opera. Вони запевняють, що світова фінансова криза не лише не зменшила продажу багатьма улюбленої продукції, але і, навпаки, посприяла зростанню. "Шоколадні" фахівці упевнені в тому, що традиційні покупці не почнуть відмовляти собі в задоволенні. За їх словами, шоколад продається добре як і під час кризи 1929 року.
Відео - http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=169383

Lenu-sikДата: Четвер, 15.10.2009, 21:16 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Нагороди: 15
Репутація: 26
Расписание показов Украинской недели моды 14-21 октября 2009
Может кто-то в Погребище интересуется... сьездите... поделитесь впечатлениями :)

Повідомлення відредагував Lenu-sik - Четвер, 15.10.2009, 23:12

РусечкаДата: Четвер, 15.10.2009, 23:13 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Quote (Lenu-sik)
Может кто-то в Погребище интересуется... сьездите... поделитесь ... впечатлениями

Цікавлюсь, інколи, але скоріше самими моделями і гостями показів. Дивлюсь по телевізору, їхати туди не збираюсь. А от враження бувають різні...

Lenu-sikДата: Четвер, 15.10.2009, 23:40 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Я больше интересуюсь моделями (изделиями), тем, как подобран макияж, аксессуары, и даже музыка, а не "вешалками" на которые одевают эти шедевры и уж особенно мне наплевать на тех, кто пришел на показ.

РусечкаДата: П`ятниця, 16.10.2009, 00:04 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Quote (Lenu-sik)
Я больше интересуюсь моделями (изделиями), тем, как подобран макияж, аксессуары, и даже музыка, а не "вешалками" на которые одевают эти шедевры и уж особенно мне наплевать на тех, кто пришел на показ.

Ну бач, кому що. Я теж не люблю "вішалок". Цікаво коли якісь відомі моделі приїжджають на покази і беруть у них участь. А на рахунок виробів, макіяжу та зачісок, то в українських модельєрів рідко що путнє буває.
До речі про "вішалок" - відомий дизайнер Карл Лагерфельд захищає худеньких моделей
І ось стаття про це - http://tsn.ua/glamur....ei.html
Lenu-sik, А як ти думаєш, моделі з якими параметрами повинні ходити по подіумі і демонструвати людям одяг, макіяж, аксесуари і зачіски?

smihДата: П`ятниця, 16.10.2009, 00:09 | Повідомлення # 7
Група: Видалені

Quote (Русечка)
До речі про "вішалок"

дєвочки ідуть стандартного розміру, щоб не заморочуватись з різними розмірами одягу.
Модель не повинна бути занадто гарною. Вона лише "вішалка" для одягу, який демонструє.
Увага повинна іти не на модель, а на одяг

Lenu-sikДата: П`ятниця, 16.10.2009, 00:11 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Quote (Русечка)
моделі з якими параметрами повинні ходити по подіумі

конечно же пропорциональные, стройные, красивые .... то есть, модель, должна быть эталоном красоты, а не экспонатом для изучения человеческого склелета

РусечкаДата: П`ятниця, 16.10.2009, 00:28 | Повідомлення # 9
Генералісімус
Quote (smih)
дєвочки ідуть стандартного розміру, щоб не заморочуватись з різними розмірами одягу. Модель не повинна бути занадто гарною. Вона лише "вішалка" для одягу, який демонструє. Увага повинна іти не на модель, а на одяг

Це понятно, але "худющі" стандарти залишилися ще з прадавніх часів, пора б їх вже змінити. Одяг шиється не на вішалок, а на звичайних людей зі звичайними розмірами, і не обов'язково на товстунів. Нехай модель буде не худа і не товста, просто звичайна, тоді вона ніколи не буде занадто красивою.
Quote (Lenu-sik)
конечно же пропорциональные, стройные, красивые .... то есть, модель, должна быть эталоном красоты, а не экспонатом для изучения человеческого склелета

100% От для реклами білизни не беруть вішалок, а беруть з пропорційними параметрами, і не бояться що модель буде красивіша за білизну!

А що стосується моделей-чоловіків, то вони доволі середніх розмірів - там немає вішалок!

Lenu-sikДата: П`ятниця, 16.10.2009, 00:32 | Повідомлення # 10
Генералісімус
Quote (Русечка)
"худющі" стандарти залишилися ще з прадавніх часів

могу возразить) в советском союзе моджели были намного толще чем сейчас, глобальное похудение началось в начале 90-х

Форум міста Погребище » Загальний форум » Для прекрасної половини людства » Мода та моделі (Новини та новинки у світі моди..)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

Хостинг від uCoz