MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: EBOL@, Admin, LEAN 
Форум міста Погребище » Техніка, зв'язок, hi-tech. » Техніка що не війшла в інші розділи » Науково-технічні цікавинки (Новинки у світі науки та інформаційних технологій)
Науково-технічні цікавинки
РусечкаДата: Вівторок, 27.10.2009, 09:48 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Японці винайшли окуляри-перекладач

Японська корпорація NEC винайшла унікальний пристрій – окуляри-перекладач. Співрозмовники в окулярах можуть спілкуватися різними мовами і чудово розуміти один одного.

До окулярів вбудовано мікрофоном та міні-комп'ютер, який перетворює усну мову на іноземній мові у текст і проектує переклад на сітківку ока, звідки він за допомогою зорових нервів потрапляє до мозку людини.

Такі окуляри можна використовувати годинами, оскільки від них не втомлюються очі. На думку розробників, пристрій можна з успіхом використовувати, наприклад, на міжнародних конференціях і під час ділових переговорів із зарубіжними партнерами.

Революційна новинка має надійти в продаж вже у 2010 році. Проте точність "машинного" перекладу поки що далека від рівня, який мають професійні перекладачі-люди. Через це поки що супер-окуляри передбачається використовувати серед співробітників підприємств або персоналу магазинів, щоб допомогти їм у спілкуванні з клієнтами.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

EclipseДата: Вівторок, 27.10.2009, 12:56 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 0
О, тепер всі стануть вумними як вутки і знати мулівон різних мовів. :)
Скоро понароблюють таких штуковин, що не потрібно буде в школу взагалі ходити =)

-=Кто может - тот грызет, все остальные - лижут=-

РусечкаДата: Вівторок, 27.10.2009, 15:19 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Quote (Eclipse)
що не потрібно буде в школу взагалі ходити

Ну десь класів 5 і достатньо :D
Ну а якщо всерйоз, то вчитися потрібно, а окуляри використовувати тільки для перекладу і пояснення своїх знань.

Повідомлення відредагував Русечка - Вівторок, 27.10.2009, 15:20

EclipseДата: Вівторок, 27.10.2009, 21:33 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Нагороди: 0
Репутація: 0
Ага, щоб читати навчитись )))
Виходить якись Петьо до дошки, а вчителька напиши-но Петю формулу диметилфенолпропілетилпердилмутилбензолхлоридо-сірчано-фосфорної кислоти, а він бац і намалюва ))) Очки-сила. )))

-=Кто может - тот грызет, все остальные - лижут=-

РусечкаДата: Середа, 28.10.2009, 01:53 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Eclipse, Окуляри формули не показують. Вони можуть тільки перекласти слово на інші мови.
Але наука і японці прогресують, так що можна очікувати всього...

Форум міста Погребище » Техніка, зв'язок, hi-tech. » Техніка що не війшла в інші розділи » Науково-технічні цікавинки (Новинки у світі науки та інформаційних технологій)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Хостинг від uCoz