MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Бокс (та все, що з ним повязано ....)
Бокс
ANgelДата: Неділя, 19.07.2009, 21:55 | Повідомлення # 1
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Екс-чемпіон світу знайдений мертвим

Легендарний екс-чемпіон світу Артуро Гатті знайдений мертвим у квартирі на березі океану в курортному містечку Порто Де Галінас на півночі Бразилії.Про це повідомляє Daіly News з посиланням на CBC.

37-річний Гатті, якого багато любителів боксу вважали одним із найбільш видовищних боксерів сучасності, проводив у Бразилії медовий місяць разом зі своєю дружиною і 10-місячною дитиною.

Поліція проводить розслідування, і основною версією є вбивство.

Гатті був знайдений мертвим у спідній білизні з плямами крові на шиї та потилиці.

КорреспонденТ

З.І. жалко дійсно класний був боксер sad

Додано (19.07.2009, 21:55)
---------------------------------------------
Сьогодні День народження Віталія Кличка

У неділю, 19 липня, знаменитому українському боксерові Віталію Кличку виповнилося 38 років.Віталій Володимирович Кличко народився 19 липня 1971 р. у селі Біловодське, Киргизстан.

Чемпіон світу WBC, другий боскер-супертяж світу за версією box.rec. Старший брат Володимира Кличка, власника титулів Чемпіона світу з боксу в надважкій вазі за версіями ІBF/WBO і ІBO.

На професійному ринзі провів 39 боїв - в 37 з них здобув перемоги (36 нокаутів), 2 програв.

У дитинстві Віталій захоплювався різними видами єдиноборств, які потім вилилися в серйозне захоплення кікбоксингом. Він зміг досягти значних успіхів: став дворазовим чемпіоном світу з кікбоксингу серед любителів і чотириразовим чемпіоном світу серед професіоналів.

Проводячи поєдинки в суперважкій ваговій категорії, Віталій тричі ставав чемпіоном України, чемпіоном І Всесвітніх Ігор Військовослужбовців, а також срібним призером чемпіонату світу.

Перейшовши в ранг професіоналів, Віталій зумів досягти стрімкого успіху.

Хто стане наступним суперником Віталія Кличка, поки невідомо. Серед можливих кандидатів - Девід Хей, Микола Валуєв і Кріс Арреола.

Віталій Кличко одружений на Наталі Єгоровій. Діти - сини Єгор (2000 р.р.) і Максим (2005 р.р.) і дочка Єлизавета-Вікторія (2002 г.р.).

КорреспонденТ

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

Повідомлення відредагував ANgel - Неділя, 19.07.2009, 21:58

smihДата: Понеділок, 27.07.2009, 23:02 | Повідомлення # 2
Група: Видалені

Валуев давит тараканов взглядом, а тараканы давят Валуева интеллектом.

EBOL@Дата: Вівторок, 28.07.2009, 09:49 | Повідомлення # 3
Digital Jesus
Група: Адміністратори
Нагороди: 9
Репутація: 17
Quote (smih)
Валуев давит тараканов взглядом, а тараканы давят Валуева интеллектом.

biggrin падсталом happy

Ебола — геморагічна лихоманка, викликана вірусом «Ебола». Це дуже рідкісне і вкрай небезпечне захворювання, для лікування якого на сьогоднішній день не існує ні ліків, ні ефективних методів лікування.

Група: V
Ряд: Mononegavirales
Родина: Filoviridae
Рід: Ebolavirus
Вид: Reston Ebolavirus
Sudan Ebolavirus
Ivory Coast Ebolavirus
Zaïre Ebolavirus

EBOL@ - ВКОРУЧЄ ЖИТТЯ!

РусечкаДата: Четвер, 03.09.2009, 00:26 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
В Кличка можуть відібрати пояс ІBF і віддати його Поветкіну

Обов'язковий претендент на титул IBF у суперважкій вазі українця Володимира Кличка росіянин Олександр Повєткін може отримати статус тимчасового чемпіона світу за версією IBF.

Повєткін отримав статус обов'язкового претендента в січні 2008 року, проте бій з Кличком досі провести не зміг.

Нагадаємо, у листопаді минулого року поєдинок з Кличком не відбувся через травму росіянина. Не відбудеться він і протягом наступних кількох місяців. У грудні цього року Володимир Кличко повинен був провести бій проти обов'язкового претендента на свій титул WBO американця Еді Чемберса, проте через травму українця він був перенесений на березень 2010 року

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ANgelДата: Четвер, 10.09.2009, 15:05 | Повідомлення # 5
Стаж-є стаж
Віталій Кличко назвав умови свого бою з братом

Павло Терехов, прес-служба братів Кличків
Кличко-старший розповів про особливі умови для бою з братом

Чемпіон WBC у надважкій вазі Віталій Кличко в нещодавньому інтерв'ю Fanhouse.com заявив, що його поєдинок проти молодшого брата, чемпіона WBO і IBF у цій же вазі Володимира Кличка поки припущення, тим паче, що їх мати завжди була категорично проти цього.

Проте, Віталій зазначив, що "немає нічого неможливого", і в тому випадку, якщо хто-небудь з них стане володарем останнього титулу за версією WBA, який поки не належить братам, одному з них доведеться яким-небудь чином поступитися пальмою першості іншому.

"Що стосується поєдинку проти мого брата, я знаю, що Володимир зараз найсильніший у надважкій вазі. У Володимира приголомшливий послужний список. У мене теж, проте ми не хочемо розбивати серце нашій мамі, - сказав Кличко. - Зараз я сконцентрований на поєдинку проти Кріса Арреоли, проте якщо ви запитаєте: чи зустрінуся я коли-небудь зі своїм братом, я відповім, що немає нічого неможливого. Зараз ми володіємо трьома з чотирьох чемпіонських титулів у надважкій вазі. Проте якби ми повністю контролювали титули, одному з братів можливо довелося б піти. Утім, це просто припущення. Подивимося, що принесе нам майбутнє".

26 вересня Віталій Кличко проведе поєдинок проти першого номера рейтингу WBC 28-річного американця Кріса Арреоли, і 38-річний Віталій зазначив, що ключовим чинником у цьому бою стане його досвід, який допоможе йому нокаутувати Арреолу, котрий ще жодного разу не програвав.

"Кріс Арреола дуже небезпечний і сильний боксер. Перемогти його буде непросто, - зазначив Кличко. - Кріс Арреола володіє великою мужністю, сильним ударом і хорошим послужним списком. У нього є все, щоб стати чемпіоном.

Проте в нього немає мого досвіду. Я готовий провести всі дванадцять раундів, але краще, коли обидва суперники виходять на ринг з бажанням нокаутувати суперника. Мені шкода моїх суперників, але я повинен показати свій клас, і довести, що я сильніший. Я доведу, що я кращий за рахунок свого досвіду".

Раніше Чемпіон світу IBF/IBO/WBO в надважкій вазі Володимир Кличко вкотре заявив, що не має наміру битися зі своїм братом, чемпіоном світу WBC Віталієм Кличком.

http://ua.korrespondent.net/sport/962694

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

Повідомлення відредагував ANgel - Четвер, 10.09.2009, 15:06

РусечкаДата: П`ятниця, 11.09.2009, 22:38 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Арреола: до бою з Кличком скину 27 кілограмів

Американець Кріс Арреола, який 26 вересня проведе в Лос-Анджелесі двобій проти чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC українця Віталія Кличка, розповів про свою готовність до майбутнього іспиту.

Про тренування: "Підготовка проходить майже ідеально. Я насолоджуюся процесом. Швидше за все, 26 вересня я вийду на ринг у своїй найкращій фізичній формі за всю кар'єру".

Про вагу: "Я читав у Інтернеті чутки про мою нібито надмірну вагу. Сміявся. Зараз, за день тижня до бою, я важу менше 260 фунтів (118 кг), а до бою скину ще 60 фунтів (27 кг). Як вам така ідея? Ось тоді повеселимося".

Про психологічний стан: "Я намагаюся не заводити себе перед боєм. Ставлюся до майбутнього поєдинку з Кличком як до будь-якого з попередніх – важлива зустріч, у якій потрібно перемогти. Все. Ні більше, ні менше".

Про плани: "У майбутньому я обов’язково хочу стати абсолютним чемпіоном світу. Це моя головна мета. Перемога над Кличком стане важливим кроком до цієї мети".

Повідомлення відредагував Русечка - П`ятниця, 11.09.2009, 22:39

ANgelДата: Субота, 12.09.2009, 11:12 | Повідомлення # 7
Стаж-є стаж
Quote (Русечка)
Арреола: до бою з Кличком скину 27 кілограмів

дай Бог, дай Бог вдачі на рингу :)
[p.s.]
читав, що цей хлопець до бою із Кличком жодного поєдинку не програв, але Кличко (38р.) сказав, що він здолає його за рахунок власного досвіду

РусечкаДата: Четвер, 17.09.2009, 11:56 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Хей: я нокаутую це волохате російське чудовисько
28-річний Девід Хей переконаний в тому, що він зможе перемогти Миколу Валуєва.

Відомий британський боксер-балакун Девід Хей, якому 7 листопада належить зустрітися з найбільшим в історії боксу чемпіоном світу у надважкій вазі, володарем титулу WBA Миколою Валуєвим, обіцяє побити спочатку його, а потім взятися і за братів Кличків.

Незважаючи на значну різницю в габаритах, 28-річний британець переконаний в тому, що він зможе перемогти Миколу Валуєва.

"Не можу дочекатися, коли я вийду на ринг проти цього величезного волохатого чудовиська, якого я повинен нокаутувати!", - обіцяє Хей.

"Цей бій цікавий не тільки шанувальникам боксу, а й звичайній публіці, яка хоче бачити, як маленький хлопець переможе того, хто значно перевершує його в розмірах. Це буде дуже непросто, але я буду прагнути саме до перемоги нокаутом", - говорить Девід.

Також британець впевнений в тому, що після перемоги над Валуєвим і завоювання титулу WBA у братів Кличків не залишиться іншого вибору і їм доведеться зустрітися з ним.

"Наступного року я стану абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі. Коли я отримаю перемогу над Валуєвим, у Кличка не буде ніякого іншого варіанту, крім бою зі мною - це само собою зрозуміло", - підкреслює Хей.

Нагадаємо, що Девід Хей "зірвав" поєдинки з обома братами Кличками - спочатку з Володимиром начебто через трамву, а згодом з Віталієм через "кабальні" умови контракту.

РусечкаДата: Середа, 07.10.2009, 09:50 | Повідомлення # 9
Генералісімус
Віталій Кличко: мені пора закінчувати з боксом
Віталій Кличко приголомшив шанувальників несподіваною заявою: незабаром він піде з боксу.

Майже відразу за гучною перемогою над американцем Крісом Арреолою Віталій Кличко приголомшив шанувальників несподіваною заявою: незабаром він піде з боксу! Мовляв, ще два – три поєдинки, і все.

Інтерв'ю
- Віталій, ви дуже засмутили своїх шанувальників заявою про відхід зі спорту. Може, ще передумаєте?
- Джордж Формен виходив на ринг і в 45 років, але я не хочу повторювати його рекорд. Мені 38, пора закінчувати з боксом. Планую провести останній бій у 2010 році. Я ж почав кар'єру ще школярем, в 13 років. Сьогодні відчуваю - пора закруглятися.

- У вас залишилися нереалізовані мрії?
- Пам'ятаю, коли мені було 16 років і ми з хлопцями заворожено дивилися бої Майка Тайсона, я сказав хлопцям, що стану чемпіоном світу і поб'ю Майка. Звичайно, мені ніхто не повірив, але роки йшли, і я завоював цей титул! Ну а Тайсон за цей час здав. Сьогодні я переконаний, що він є класичним прикладом того, як не треба робити. Відмінний спортсмен, який заробив купу грошей, домігся успіху. Щоб у результаті залишитися «на бобах» - ні родини, ні друзів, ні грошей. У мене він викликає лише співчуття.

- Останнім часом ви стали з'являтися на світських тусовках – вам подобається так проводити час?
- Як людина публічна, я змушений з'являтися на світських заходах, але це зовсім не означає, що я в захваті від гламуру. Я поважаю людей справи. Знаю, що таке піт і кров. І людей оцінюю не за «обгорткою». Хоча зізнаюся, раніше я більше звертав увагу на зовнішність дівчат. А з роками зрозумів, що головне – спілкування.

А яке задоволення спілкуватися з розумною жінкою. Моя дружина Наталія саме з такої категорії. Вона спортсменка, але познайомилися ми на показі мод. Почали зустрічатися, однак про серйозні стосунки я не думав. А потім мені запропонували відмінний контракт у Німеччині, я покликав Наташу поїхати зі мною. Але їй візу не дали, так що ми пішли в ЗАГС і розписалися. Моя дружина до цих пір докоряє мені: "А де весілля, гості, застілля і крики "Гірко!"?".

- Ну і коли ж зіграєте справжнє весілля?
- Я іноді жартую, що у нас з Наталею троє дітей, а ми живемо мало не у фіктивному шлюбі. Обіцяю, що все у нас буде: наші діти понесуть шлейф шлюбної сукні, гості стануть кричати "Гірко!", Загримить Мендельсон ... Коли? Не знаю. Я впевнений, що все в руках Бога. Знаю, він реально втручається в долю, коли людина того варта. Я віруюча людина. Іноді буває, що перед боєм відчуваю незрозумілі відчуття, накочує якась тривога. Але тільки скажу: "Господи, помилуй!" - відходять і страх, і біль. І я впевнено виходжу на ринг.

РусечкаДата: Четвер, 08.10.2009, 20:19 | Повідомлення # 10
Генералісімус
Віталій Кличко проведе наступний бій 12 грудня
Наступним суперником Віталія Кличка буде американець Кевін Джонсон.

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко проведе третій бій у 2009 році.

Наступним суперником українського чемпіона буде американець Кевін Джонсон, у послужному списку якого 22 перемоги, 9 яких - нокаутом.

Бій відбудеться 12 грудня. Місцем проведення зустрічі попередньо названо швейцарський Берн. Однак, сторони розглядатимуть і інші варіанти.

Нагадаємо, що Віталій Кличко вже провів два поєдинки у 2009 році. 21 березня Віталій переміг Хуана Карлоса Гомеса, а 27 вересня - Кріса Арреолу. Обидва поєдинки завершилися достроковою перемогою Кличка.

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Бокс (та все, що з ним повязано ....)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Хостинг від uCoz