MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Футбол! (ігри та новини)
Футбол!
РусечкаДата: Неділя, 13.09.2009, 23:26 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Гвардіола назвав дебют Чигринського дивовижним

Після перемоги над “Хетафе” наставник “Барселони” похвалив українця Дмитра Чигринського, який проводив свій перший матч за каталонців.

Пеп Гвардіола знайшов декілька хороших слів для характеристики гри українця.

Головним і найяскравішим в цьому монолозі було: "Дивовижний дебют". "Вже після перших тренувань було відчуття, що ми зробили велике придбання. Після цього матчу всі побачили його можливості. Думаю, Чигринський принесе багато користі клубу за довгі роки кар'єри тут".

Також Гвардіола не міг не визнати, що важливу роль в перемозі відіграли Мессі та Іньєста, які вийшли на заміну. "Немає сенсу заперечувати, що це два дуже хороших гравці.

Перш за все, вони стали створювати дисбаланс в обороні суперника".

Проте наставник не підтвердив, що обидва залишилися на лавці запасних у зв'язку з матчем проти “Інтера” в Лізі чемпіонів у середу.

Нагадаємо, що колишній гравець "Динамо" та національної збірної України Віктор Леоненко нещодавно сказав, що Чигринський не закріпиться в Барселоні, оскільки являється відверто слабким гравцем.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ANgelДата: Понеділок, 14.09.2009, 20:01 | Повідомлення # 2
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Quote (Русечка)
Нагадаємо, що колишній гравець "Динамо" та національної збірної України Віктор Леоненко нещодавно сказав, що Чигринський не закріпиться в Барселоні, оскільки являється відверто слабким гравцем.

і навіщо було триндеть ??? заграє, не заграє, за словами Пе-пе - заграв (щей непогано), недаремно колишній клуб ("Шахтар") Чигринського став володарем останнього в свому роді кубка УЕФА.

бажаю Дмитру і дальніших футбольних перемог, забивати, забивати і ще раз забиватит (незважаючи на амплуа) дуж красиві мячі. побільше таких як він!!!

[p.s.] я був впевнений у його майстерності !

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: Понеділок, 14.09.2009, 23:41 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Девід Бекхем ледь не задушив свого суперника

Футболістам Девіду Бекхему та Лендону Доновану загрожує дисциплінарне стягнення за бійку, які вони влаштували під час матчу між "Лос-Анджелес Гелаксі" і "Далласом".

Виступаючи на своєму стадіоні, команда Бекхема серйозно програла суперникові з рахунком 6:3. Озлоблений невдачею Донован штовхнув півзахисника "Далласа" Девіда Ферейру і отримав удар у відповідь від захисника Даніеля Ернандеса, який заступився за одноклубника.

На допомогу Доновану прийшов Бекхем, який обхватив захисникові горло обома руками і почав його душити. На фотографіях, зроблених журналістами, видно, як обличчя популярного футболіста спотворила лють, а Ернандес перелякано ковтає ротом повітря.

Лише тренери обох команд змогли заспокоїти гравців. Начальник Бекхема Брюс Арена поставився до інциденту з гумором. "Приємно, що до кінця гри в нас ще залишився вогонь. Але краще б я цей вогонь побачив на полі", - сказав він.

У липні цього року гравця збірної Англії оштрафували на тисячу доларів за сварку з уболівальниками "Мілана". Тоді Бекхем виправдовувався тим, що відвідувач стадіону ображав його дружину Вікторію.

GeMmДата: Вівторок, 15.09.2009, 10:45 | Повідомлення # 4
Рядовий
Нагороди: 1
Репутація: 0
Всіх вболівальників нашого, славетного футбольного клубу "ШЛЯХОВИК", запрошуємо 20,09,2009 на стадіон "КОЛОС" для підтримки наших гравців, в матчі чемпіонату області між командами "ШЛЯХОВИК" Погребище та "БАР" місто Бар.

Любіть Батьківщину та мене !

ANgelДата: Вівторок, 15.09.2009, 10:54 | Повідомлення # 5
Стаж-є стаж
Quote (GeMm)
Всіх вболівальників нашого, славетного футбольного клубу "ШЛЯХОВИК", запрошуємо 20,09,2009 на стадіон "КОЛОС" для підтримки наших гравців, в матчі чемпіонату області між командами "ШЛЯХОВИК" Погребище та "БАР" місто Бар.

прийдемо подивемось, а то уже поїхали проти "Пахтакора" уланівського взяли дві банки і повернулись, мож хоть на влансному полі футбольний Бог на нашій стороні буде

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

ГрейДата: Вівторок, 15.09.2009, 11:00 | Повідомлення # 6
Полковник
Нагороди: 2
Репутація: 5
Так як наші зіграли проти Тульчина 6:1, ось що означає підтримка! Прийти та повболівати потрібно. :D

ANgelДата: Вівторок, 15.09.2009, 11:12 | Повідомлення # 7
Стаж-є стаж
Quote (Грей)
Так як наші зіграли проти Тульчина 6:1,

там діти напевно грають, якщо подивитись на гру команди із гучною назвою - "ІНТЕР" (Тульчин), за 5-ть ігор хлопці пропустили 29-ть мячів, відквитавши при цьому 5-ть і один із них у Навші ворота.

Quote (Грей)
ось що означає підтримка! Прийти та повболівати потрібно.

без цього, ну ніяк.

[p.s.] дозволю собі зауважити, що вище перераховані команди (окрім Нашої) усі із дна турнірної таблиці

Повідомлення відредагував ANgel - Вівторок, 15.09.2009, 11:13

ГрейДата: Вівторок, 15.09.2009, 11:17 | Повідомлення # 8
Полковник
Нагороди: 2
Репутація: 5
Quote (ANgel)
там діти напевно грають

Нічого собі діти, (мутанти реперостки) їм уже і пенсійне посвідчення потрібно давати!

ANgelДата: Вівторок, 15.09.2009, 11:49 | Повідомлення # 9
Стаж-є стаж
Quote (Грей)
Нічого собі діти, (мутанти реперостки) їм уже і пенсійне посвідчення потрібно давати!

тоді значить недано !

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 02:35 | Повідомлення # 10
Генералісімус
Ліга чемпіонів. Групи A-D. Результати 1-го туру
У вівторок, 15 вересня, стартував груповий турнір Ліги чемпіонів 2009/2009.

У вівторок найкращі команди Європи розпочали боротьбу у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Найбільшу сенсацію зафіксовано у Мадриді. Місцевий "Атлетико" не зумів переграти кіпрський АПОЕЛ. Звертає на себе увагу виїздна перемога "Мілана" над марсельським "Олімпіком".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

1-й тур

Група А

"Ювентус" (Італія) - "Бордо" (Франція) - 1:1
1:0 Вінченцо Яквінта, 63
1:1 Ярослав Плашил, 76

"Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) - "Баварія" (Німеччина) - 0:3
0:1 Даніель Ван Буйтен, 64
0:2 Томас Мюллер, 85
0:3 Томас Мюллер, 88

Група В

"Вольфсбург" (Німеччина) - ЦСКА (Росія) - 3:1
1:0 Графіте, 36
2:0 Графіте, 41 - пенальті
2:1 Алан Дзагоєв, 76
3:1 Графіте, 87

"Бешикташ" (Туреччина) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) - 0:1
0:1 Пол Скоулз, 77

Група C

"Цюріх" (Швейцарія) - "Реал" (Іспанія) - 2:5
0:1 Кріштіану Роналду, 27
0:2 Рауль Гонсалес, 34
0:3 Гонсало Ігуаін, 45+1
1:3 Хав'єр Маргайрас, 64 - пенальті
2:3 Сільван Егертер, 65
2:4 Кріштіану Роналду, 89
2:5 Хосе Марія Гуті, 90+4

"Олімпік" (Марсель, Франція) - "Мілан" (Італія) - 1:2
0:1 Філіппо Індзагі, 28
1:1 Габріель Хайнце, 49
1:2 Філіппо Індзагі, 74

Група D

"Челсі" (Англія) - "Порту" (Португалія) - 1:0
1:0 Ніколя Анелька, 48

"Атлетико" (Іспанія) - АПОЕЛ (Кіпр) - 0:0

У середу, 16 вересня, відбудуться матчі 1-го туру у групах E - H.

"Ліверпуль" (Англія) - "Дебрецен" (Угорщина)
"Олімпік" (Ліон, Франція) - "Фіорентина" (Італія)

"Інтер" (Італія) - "Барселона" (Іспанія)
"Динамо" (Київ, Україна) - "Рубін" (Росія)

"Штутгарт" (Німеччина) - "Рейнджерс" (Шотландія)
"Севілья" (Іспанія) - "Уніря" (Урзічень, Румунія)

"Олімпіакос" (Греція) - "Алкмаар" (Нідерланди)
"Стандард" (Бельгія) - "Арсенал" (Англія)

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Футбол! (ігри та новини)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Хостинг від uCoz