MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Футбол! (ігри та новини)
Футбол!
ANgelДата: Середа, 16.09.2009, 11:39 | Повідомлення # 11
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Матч «Динамо» (Киев) - «Рубин» (Казань) покажет сегодня Первый национальный. Начало трансляции - в 21:45. Национальная телекомпания Украины все таки приобрела права на трансляцию поединка между Динамо - Рубин а также и на все матчи Лиги чемпионов и Лиги Европы. Цена соглашения не разглашается.

Напомним, чтобы болельщики могли увидеть матчи на общедоступном канале, этому каналу надо купить сублицензию у компании "Поверхность", которая владеет правами на телетрансляции матчей ЛЧ.

Переговоры вела ТРК "Украина" по поводу матчей Лиги Европы, телеканал ТЕТ пытался приобрести права на трансляцию матчей Лиги Чемпионов.

http://globalinfo.com.ua

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 15:18 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
"Динамо" - "Рубін". Прогнози спеціалістів
Футбольні фахівці поділилися своїми прогнозами на матч "Динамо" - "Рубін".

Сьогодні в Києві відбудеться матч 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів між столичним "Динамо" і казанським "Рубіном".

Напередодні футбольні фахівці поділилися своїми прогнозами на майбутній матч.

Сергій Юран, екс-форвард "Динамо": 1:1.

"У кращому випадку динамівці можуть добитися нічийного результату, а в гіршому... Не хочу вас засмучувати, але команда Валерія Газзаєва, на мою думку, зараз за деякими футбольними критеріями поступається "Рубіну. Я не кажу про слабкість київського клубу... Проте на даний момент підопічні Курбана Бердиєва виглядають більш мобільними і зіграними. Ви ж бачите, що вони творять у чемпіонаті Росії. У "Рубіна" дуже сильна атака, яку ефективно підтримує півзахист. В усякому разі, Рязанцев і Гекденіз постачають точними передачами Бухарова і Домінгеса на будь-яку відстань і з будь-якої точки поля".

Євген Левченко, півзахисник раменського "Сатурна" і збірної України: 1:0

"Звичайно, я перебуваю під сильним враженням від останнього матчу, в якому казанці розгромили раменський "Сатурн" з рахунком 5:1. Однак намагатимусь абстрагуватися від цього результату... Сподіваюся, що динамівцям вдасться нейтралізувати атаку "Рубіна. Мені здається, тільки так київський клуб зможе домогтися позитивного підсумку у стартовому поєдинку Ліги чемпіонів. А ось зламати оборону команди Курбана Бердиєва буде дуже складно. Ззаду вони грають дуже надійно, добре рухаються, надійно підстраховують один одного. Думаєте, футболісти "Сатурна" не вели гідною контргру проти казанців? У тому-то й справа, що зусиль раменцями було витрачено чимало, тільки от оборона "Рубіна" дала маху лише раз..."

Дмитро Семочко, півзахисник ФК "Хімкі": 2:2

"Газзаєв проти Бердиєва – це цікаво! Тим більше, що і "Динамо" в чемпіонаті України і "Рубін" в Росії набрали відмінний хід. Сподіваюся побачити результативний, атакуючий футбол. Мені здається, що по лініях суперники приблизно рівні. Бердиєв вдало підібрав кадровий склад – кожен футболіст там, як скрупульозно підігнана деталь: працює ефективно і надійно. Скажу із власного досвіду, що стримати казанських форвардів дуже непросто. Але це лише моє особисте враження. Можливо, для киян краще суворіше діяти в обороні... Непогано б і пресинг проти футболістів "Рубіна" застосувати, адже успішно з цією командою зіграли саме ті, хто не дозволяв їй вільно розпоряджатися м'ячем".

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 23:32 | Повідомлення # 13
Генералісімус
"Динамо" - "Рубін" - 2:1. Онлайн-трансляція

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 1-й тур

Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського
Арбітр: Ален Хамер; асистенти: Франсуа Манжан, Крістіан Холтген (всі - Люксембург)

ДИНАМО (Київ, Україна) - РУБІН (Казань, Росія) - 2:1

Динамо: 1. Шовковський - 21. Маграо, 44. Леандро Алмейда, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 25. Юссуф - 70. Ярмоленко, 36. Нінкович, 7. Шевченко - 10. Мілевський
Запасні: 31. Богуш, 3. Бетао, 4. Гіоане, 20. Гусєв, 29. Мандзюк, 35. Гармаш, 49. Зозуля

Рубін: 77. Рижиков - 3. Ансальді, 76. Шаронов, 4. Навас, 19. Калєшин - 61. Караденіз, 16. Нобоа, 7. Сємак, 15. Рязанцев - 10. Домінгес, 11. Бухаров
Запасні: 1. Козко, 9. Салуквадзе, 23. Баляйкін, 24. Попов, 32. Горбанєц, 42. Муравськи, 88. Касаєв

0:1 Алехандро Домінгес, 24
1:1 Аїла Юссуф, 70
2:1 Маграо, 80

80 хв: ГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

79 хв: Маграо виуручує з правого флангу на Шеву. Той б'є і Рижиков витягує надскладний удар на кутовий

78 хв: ще один кутовий подає справа Маграо. Гості відбилися

77 хв: знімає Бердиєв Домінгеса. Замість нього вийшов Рафал Муравськи

73 - 76 хв: "Динамо" притиснуло гостей до воріт. Назріває другий гол у ворота "Рубіна"

72 хв: небезпечно біля воріт гостей. Простріл Гусєва справа, однак ніхто не дотягується до м'яча

70 хв: кутовий справа подають динамівці. Маграо подає на ближню стійку і Юссуф головою відправив м'яч у девятку - 1:1

ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!

68 хв: подача у воротарський майданчик з правого фланга. Пожежа біля воріт гостей, однак ані Мілевському, ані Шевченку не вдалося переправити м'яч у ворота

67 хв: Крістіан Ансальді на правому фланзі грубо збив Гусєва. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Крістіан Ансальді

66 хв: Ансальді наніс дальній удар. Поруч зі стійкою

65 хв: друга заміна у складі "Динамо": замість Андрія Ярмоленка на поле вийшов Олег Гусєв

65 хв: кутовий справа біля наших воріт. Ансальді подає і хтось з гравців у червоній формі фолить у атаці

64 хв: Караденіз справа дуже гостро прострілив. Нащастя, Семак не влучив у ворота

62 хв: Артем увійшов в карний майданчик, обіграв трьох захисників, а після цього сам упав. Хамер все бачив, а тому попередив форварда за пірнання. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Артем Мілевський

59 хв: Юссуф віддав на Мілевського, а Артем пробивав у правий кут з 16-ти метрів. Несильний удар і Рижиков без проблем піймав м'яч

58 хв: отже, перша заміна у складі "Динамо": замість Мілоша Нінковича на поле вийшов Тіберіу Гіоане

57 хв: кияни подали кутовий зліва. Нажаль, неточний навіс

56 хв: кияни заробили небезпечний штрафний удар. До воріт 30 метрів. Б'є Шева у дальній кут, і Нобоа в стрибку вибиває головою м'яч на кутовий

56 хв: Шевченко заробив кутовий справа. Маграо подає у воротарський. Захисник вибив м'яч подалі від воріт.

54 хв: готується перша заміна у складі "Динамо". На брівці стоїть Тіберіу Гіоане

52 хв: подає Єрьоменко і Нінкович б'є головою з семи метрів. Вище воріт

52 хв: Шаронов у 30-ти метрах до воріт фолить на Мілевському

51 хв: Караденіз з правого флангу навішував на дальню стійку. Єрьоменко випередив Бухарова

50 хв: Мілевський гоговою скинув м'яч на лінію воротарського майданчика. В падінні пробиває Шева. М'яч летить над поперечиною

48 хв: кутовий удар біля воріт "Динамо". Ансальді подає, а Шовковський вибиває кулаками

Статистика після першого тайму
Удари: 5 - 2
Удари в площину воріт: 0 - 1
Кутові: 0 - 2
Фоли: 10 - 11
Офсайди: 0 - 1
% володіння м'ячем: 59 - 41

45+1 хв: ПЕРЕРВА

45 хв: Помилка Хачеріді і кутовий біля воріт "Динамо". Розіграли гості "стандарт" невдало

42 хв: Мілевський відкинув м'яч направо Шеві, Андрій подав на дальню штангу, але Ярмоленко в боротьбі із захисником не зумів пробити як слід. Удар вище воріт

35 хв: відсоток володіння м'ячем 60 на 40 на нашу користь. Проте дивідендів для "Динамо" це не приносить

34 хв: Ансальді подає кутовий справа. Подача у воротарський і Шовковський вибиває м'яч

33 хв: підступний удар наносив Бухаров. М'яч від ноги нашого захисника полетів на кутовий

30 хв: Нінкович виграв боротьбу у двох захисників і пробивав повз голкіпера, який вискочив з воріт. Нажаль, м'яч розминувся зі стійкою

25 хв: Шаронов збив в центрі поля Нінковича. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Роман Шаронов

24 хв: небезпечний штрафний у напрямку воріт "Динамо". Нінкович збив Сємака. До воріт 21 метр. Б'є Домінгес. М'яч влітає в ліву дев'ятку, а Шовковський лише поглядом проводжає сферу - 0:1

23 хв: ще один небезпечний штрафний удар зліва. Знову навішує Маграо, а пробиває Юссуф. На цей раз значно ближче до воріт

19 хв: фол на Мілевському на лівому фланзі поблизу карного майданчика. Маграо навішує, а Юссуф пробиває - нажаль, дуже неточно

16 хв: Мілевський добрався до карного майданчика, пішов на захисника і втратив м'яч

15 хв: поки що команди діють переважно через фланги. Дуже повільний темп гри

8 хв: Ярмоленко на своєму фланзі відібрав м'яч у гравця "Рубіна", обійшов двох суперників, однак втритив м'яч при спробі обіграшу третього

5 хв: Мілевський проривався в карний майданчик по центру, однак його зупинили захисники

2 хв: в перші хвилини гри перевага на боці гостей. Казанці через фланги намагаються організовувати свої атаки

1 хв: з центра поля розпочинають гості і проводять першу атаку

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 23:49 | Повідомлення # 14
Генералісімус
Ліга чемпіонів. "Динамо" розпочало з блискучої перемоги
Київське "Динамо" здобуло блискучу перемогу над чемпіоном та лідером російської Прем'єр-ліги "Рубіном".

Підопічні Валерія Газзаєва з рахунком 3:1 перемогли чемпіона Росії казанський "Рубін".

Динамівці першими пропустили. На 24-й хвилині блискучий гол зі штрафного удару забив Алехандро Домінгес.

Відігралися футболісти "Динамо" лише на 70-й хвилині. Гол забив Аїла Юссуф.

А починаючи з 71-ї хвилини кияни заволоділи тотальною перевагою на полі. Як наслідок два голи на 80-й та 86 хвилинах - Маграо та Олег Гусєв.

3:1 - впевнена перемога "Динамо".

Наші суперники по групі F, "Інтер" та "Барселона" зіграли в "суху" нічию - 0:0.

У другому турі, 29 вересня, "Динамо" завітає в гості до "Барселони".

УРААААА!!!! :D sm43

Повідомлення відредагував Русечка - Середа, 16.09.2009, 23:50

ГрейДата: Четвер, 17.09.2009, 00:17 | Повідомлення # 15
Полковник
Нагороди: 2
Репутація: 5
Якби з самого початку гри, Шеву не випускали б на поле. а замість нього поставили б Гусева, ще невідомо який рахунок був би! Шева всю команду тільки тормозив, після чітких пасів м'яч навіть обробити не зміг! Як на мене це була помилка первоначальна, з його виходом на поле!

ГрейДата: Четвер, 17.09.2009, 01:07 | Повідомлення # 16
Полковник
Нагороди: 2
Репутація: 5
Абрамович звільнив директора "Челсі"
Пітер Кеньон 31 жовтня залишить посаду виконавчого директора "Челсі".

ФК "Челсі" офіційно заявив, що Пітер Кеньон залишить посаду виконавчого директора "Челсі" 31 жовтня.

Кеньон залишиться у клубі в якості директора і представлятиме "Челсі" в комітетах УЄФА та Асоціації Європейських Клубів.

"Я надзвичайно гордий тим, що відбувалося в роки мого перебування на посаді виконавчого директора "Челсі". Особливо я пишаюся дружбою з усіма, - заявив Пітер Кеньон. - Я у футбольному світі вже 15 років, тож можу сказати з впевненістю і задоволенням, що досвід, отриманий мною в клубі, найцінніший".

"Коли я прийшов у клуб, переді мною стояли неймовірні завдання, але разом з тренерами, гравцями, співробітниками клубу і самим Романом (Абрамовичем – прим. ред.), думаю, ми створили один з кращих клубів за відносно короткий відрізок часу. А через кілька років ми можемо стати флагманами європейського футболу. Це головне досягнення", - вважає Кеньон.

"Я радий, що мої стосунки з клубом на цьому не припиняються, я і надалі працюватиму на благо "Челсі" і бачитиму своїх друзів".

"Я бажаю" Челсі "удачі в сезоні. Упевнений, Карло приведе клуб до трофеїв".

В "Челсі" подякували Кеньону за внесок в розвиток клубу. "Коли Пітер приєднався до нас, ми знали, що здобули собі світило бізнесу, не тільки у футболі. Разом з цим ми розуміли, що неминуче ми будемо ставити перед собою нові цілі, а Кеньон допомагатиме нам і далі".

"Якою б не була його подальша кар'єра, ми бажаємо йому величезної удачі. І ми завжди будемо йому раді в "Челсі", - йдеться в заяві "Челсі".

РусечкаДата: Четвер, 17.09.2009, 03:20 | Повідомлення # 17
Генералісімус
Луганська "Зоря" зникає з футбольної карти України
Власниця футбольного клубу "Зоря" Луганськ Марина Букаєва заявила про припинення фінансування команди.

Власниця футбольного клубу "Зоря" Луганськ Марина Букаєва на спеціально зібраній прес-конференції, яка відбулася 16 вересня, заявила про припинення фінансування команди.

Внаслідок цього, за словами Букаєвої, "Зоря" буде знята з чемпіонату України.

На прохання вболівальників зараз розглядається варіант, щоб на ігри виходив дублюючий склад "Зорі".

У четвер о 17:00 Марина Букаєва дасть прес-конференцію про остаточне рішення долі "Зорі". За її словами, документи про зняття команди з чемпіонату України в Київ поки не відправлені.

ANgelДата: Четвер, 17.09.2009, 09:46 | Повідомлення # 18
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Quote (Русечка)
Ліга чемпіонів. "Динамо" розпочало з блискучої перемоги

дивився першу частину першого тайму, а потім заснув ((( виніс одне із того, що оборонці КД наймолодші за останні 13-ть розіграшів ЛЧ.

Євген Хачеріді 28 липня 1987 р.н., Леандро Алмейда 14 березня 1987 р.н., Леандро Алмейда 14 березня 1987 р.н. (22 р.)

[p.s.] отакий у Нас був захист, який нічим не відобразився на результаті :)

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: Четвер, 17.09.2009, 11:25 | Повідомлення # 19
Генералісімус
Ліга чемпіонів. Групи E-H. Результати 1-го туру
У середу, 16 вересня, відбулися матчі першого туру у групах E, F, G і H.

У середу, 16 вересня, відбулися матчі першого туру Ліги чемпіонів у групах E - H.

Київське "Динамо" розпочало євросезон з блискучої перемоги над чемпіоном Росії "Рубіном".

Єдина безгольова нічия другого ігрового дня зафіксована у матчі суперників киян - "Інтера" та "Барселони".

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

1-й тур

ГРУПА E

"Ліверпуль" (Англія) - "Дебрецен" (Угорщина) - 1:0
1:0 Дірк Куйт, 45+1

"Олімпік" (Ліон, Франція) - "Фіорентина" (Італія) - 1:0

1:0 Міралем П'яніч, 76

ГРУПА F

"Динамо" (Київ, Україна) - "Рубін" (Росія) - 3:1

"Інтер" (Італія) - "Барселона" (Іспанія) - 0:0

ГРУПА G

"Штуттгарт" (Німеччина) - "Рейнджерс" (Шотландія) - 1:1

1:0 Павло Погребняк, 18
1:1 Маджид Бугерра, 77

"Севілья" (Іспанія) - "Уніря" (Урзічень, Румунія) - 2:0
1:0 Луїс Фабіано, 45+1
2:0 Ренато, 70

ГРУПА H

"Олімпіакос" (Греція) - АЗ (Алкмаар, Нідерланди) - 1:0

1:0 Вассіліс Торосідіс, 79

"Стандард" Бельгія - "Арсенал" Англія - 2:3
1:0 Ельякім Мангаля, 3
2:0 Мілан Йованович, 5
2:1 Ніклас Беннтнер, 45
2:2 Томас Вермален, 77
2:3 Едуардо Да Сілва, 8

Матчі другого туру відбудуться 29-20 вересня (Початок зустрічей о 21:45)

29 вересня

E "Фіорентина" - "Ліверпуль"
E "Дебрецен" - "Олімпік" Ліон

F 19:30 "Рубін" - "Інтер"
F "Барселона" - "Динамо"

G "Уніря" - "Штуттгарт"
G "Рейнджерс" - "Севілья"

H "Арсенал" - "Олімпіакос"
H "Алкмаар" - "Стандард"

30 вересня

A "Баварія" - "Ювентус"
A "Бордо" - "Маккабі" Хайфа

B "Манчестер Юнайтед" - "Вольфсбург
B 19:30 ЦСКА Москва - "Бешикташ"

C "Мілан" - "Цюріх"
C "Реал" Мадрид - "Олімпік" (Марсель)

D АПОЕЛ - "Челсі"
D "Порту" - "Атлетико"

Повідомлення відредагував Русечка - Четвер, 17.09.2009, 11:25

РусечкаДата: Неділя, 20.09.2009, 23:14 | Повідомлення # 20
Генералісімус
У матчі "Арсенал" - "Шахтар" забито шість голів
Донецький "Шахтар" здобув п'яту перемогу у нинішньому сезоні Прем'єр-ліги.

У сьомому турі вітчизняної Прем'єр-ліги "Шахтар" переміг столичний "Арсенал".

Однак, гра далася "гірникам" непросто. Рахунок на 9-й хвилині відкрили "каноніри". Гол у ворота колишньої команди забив Андрій Воробей.

В подальшому господарі могли неодноразово збільшити перевагу, та гравцям "Арсеналу" не щастило.

На 38-й хвилині господарі порушили правила у власному карному майданчику і Фернандіньйо реалізував пенальті. А вже у наступній атаці вперед вийшли гості. Олександр Гладкий обіграв двох захисників і влучно пробив у лівий кут воріт, які захищав Рева.

У середині другого тайму "Арсенал" зрівняв рахунок. Це захисник Євсєєв проявив себе у якості бомбардира.

Однак "гірникам" таки вдалося здобути три очки. Перемогу донеччанам приніс Костянтин Кравченко, що двічі пробив Реву - на 73-й та 86-й хвилинах.

Таким чином, "Шахтар" зберіг за собою другу сходинку у турнірній таблиці, а у середу зможе наздогнати "Динамо" за кількістю очок. Для цього "гірникам" треба обіграти "Металіст".

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 7-й тур

Бориспіль. Стадіон "Колос". 5630 глядачів
Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

"Арсенал" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 2:4 (1:2)

"Арсенал": Рева (к), Шершун, Мазілу, Закарлюка (Міколюнас, 78), Воробей (Гусєв, 83), Жоземар, Данилов, Євсєєв, Хомин, Єщенко, Грицай (Романчук, 88)

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Рац, Левандовскі, Гай (Кобін, 71), Фернандіньо (Вілліан, 82), Кравченко, Гладкий, Адріано (Агахова, 63)

1:0 Андрій Воробей, 9
1:1 Фернандіньйо, 38 - пенальті
1:2 Олександр Гладкий, 40
2:2 Вадим Євсєєв, 66
2:3 Костянтин Кравченко, 73
2:4 Костянтин Кравченко, 86

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Футбол! (ігри та новини)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Хостинг від uCoz