MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Євро-2012
Євро-2012
ANgelДата: Середа, 16.09.2009, 11:46 | Повідомлення # 1
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Платіні: Хочу привітати українську владу

Президент УЄФА Мішель Платіні відзначив прогрес України і Польщі в підготовці до Євро-2012.

"Ситуація перейшла від червоного до жовтого. Це прекрасна новина для нас, - заявив Платіні журналістам після засідання виконкому УЄФА. - В Україні справи значно покращали, також як і у їхніх партнерів Польщі.

Хочу привітати українську владу. Вона раптом узяли необхідні готелі нізвідки. Я так і не зрозумів, де вони взялися, але зараз вони є.

Чудово, що в Україні ситуація перейшла до жовтого світла. Наша мета - якнайшвидше отримати зелене світло", - сказав Платіні.

Нагадаємо, у проекті держбюджету-2010 передбачено 12,3 млрд грн на підготовку України до проведення фінальної частини Євро-2012.

http://ua.korrespondent.net

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: Середа, 16.09.2009, 15:30 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
З 1 квітня 2010 року аеропорт "Львів" закриють
Через катастрофічну ситуацію з міжнародним аеропортом Львів має закрити його на ремонт: щоб встигнути до Євро-2012.

Закриття міжнародного аеропорту "Львів" для проведення необхідних будівельних та ремонтних робіт для підготовки до Євро-2012 відбудеться, за попередніми даними, 1 квітня 2010 року.

Як повідомив генеральний директор ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" Олександр Загрева, ця інформація наразі не є стовідсотково точною.

"Однак це оптимальний час для закриття аеропорту, адже саме тоді закінчується зимова та починається літня навігація. Будемо просити, щоб закриття тривало не більше 3,5 місяця", - сказав Загрева.

Він поінформував, що аеропорт "Львів" зараз проводить роботу для того, аби забезпечити перевезення пасажирів через Луцьк та Івано-Франківськ.

За словами Загреви, цього року відкриття нових рейсів не планується, оскільки планувати щось можна буде реально після відкриття аеропорту наступного року. Проте він зазначив, що у планах аеропорту - налагодження співпраці з країнами Західної Європи.

Нагадаємо, ще влітку інспектори УЄФА назвали ситуацію по львівському аеропорту катастрофічною. Через непридатний аеропорт місто може втратити шанс на проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Утім львівська влада вже розпочала переговори з ЄБРР про виділення кредиту на будівництво нового терміналу.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

РусечкаДата: Четвер, 08.10.2009, 20:21 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Уряд знайшов 400 мільйонів гривень на Євро-2012
6 жовтня Мінфіну вдалося отримати 400 мільйонів гривень на Євро-2012.

Уряд знайшов трохи грошей для бюджету. На аукціонах з розміщення ОВДП (облігацій внутрішньої державної позики) 6 жовтня Мінфіну вдалося залучити рекордну суму - 1 мільярд 700 мільйонів гривень.

Частина цих коштів - майже 400 мільйонів - цільового призначення - під Євро-2012.

Цього року такого ще не було.

Щоправда, за такі рекордні обсяги Мінфіну довелося заплатити. Він підвищив ставку дохідності з рівня 22%, який утримував кілька тижнів, до 23%. І хоча зростання неабияке, банки на це спокусилися.

Фахівці кажуть, що банки одержали можливість розміщувати в цих паперах до 10% своїх резервів. Адже через те, що кошти зарезервовані і ніде не задіяні, банки вже зазнали збитків на більш ніж 20 мільярдів гривень.

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 23:25 | Повідомлення # 4
Генералісімус
На честь Євро-2012 на іконі намалювали м'яч і футбольне поле
Спеціально написана ікона Богородиці та Дитятка Ісуса над футбольним полем викликала особливу увагу духовенства, та ЗМІ.

Внести український християнський дух та національний колорит у проведення футбольного турніру Євро-2012 старалися у Коломиї 8 жовтня. Спеціально написана ікона Богородиці та Дитятка Ісуса над футбольним полем з національними символами країн-господарів Євро-2012 України та Польщі викликала особливу увагу духовенства, коломиян та представників ЗМІ.

Як повідомляє прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії Української греко-католицької церкви, зазначений захід включав у себе і символічне зав’язування вузлів, які мають об’єднати міста всієї України та відтворити символічний футбольний стадіон. Натхненниками і безпосередніми реалізаторами проекту стали режисер Рагулі Васідзе та художник Василь Стефурак, який, власне, написав ікону.

Родзинкою свята став творчий колектив з села Прокурави Косівського району, які у гуцульських строях передали присутнім завзятий український колорит.

Організатори проекту залучилися підтримкою міської влади і подали запрошення духовенству церков Коломиї для спільного благословення новонаписаної ікони. Благословити ікону прибув єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) та священик УПЦ (КП).

В інтерв’ю журналістам єпископ Миколай зазначив, що дана ікона носить знаковий характер і показує бачення конкретної людини на подію проведення Євро-2012 через призму своєї християнської свідомості.

"Зазначаю, що єресі у даній іконі не знаходжу і тому прийшов благословити задум двох ініціативних людей. Звичайно, для нас це є щось нове і викликає увагу, але в цілому задум цього проекту є добрий", - сказав єпископ.

"Люди, які відвідають Україну під час Євро-2012 мають залишити у пам’яті не тільки наші стадіони, але і українську культуру, духовність нації. Саме такою є мета цього проекту", - наголосив Рагулі Васідзе.

"Напевно, з цієї хвилини, у нас вже немає сумніву, що футбольний чемпіонат в Україні відбудеться. Останнім часом відчувається наплив негативної інформації: відберуть не відберуть в України Євро-2012, а ось такої позитивної є мало, тому нам слід об’єднатися і робити заплановане", - зазначив Василь Стефурак.

ANgelДата: Субота, 29.01.2011, 19:31 | Повідомлення # 5
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12

Сьогодні представники УЄФА попередили Україну, що вона може бути позбавлена права на проведення чемпіонату Європи 2012 року.

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

PetrovichДата: Неділя, 30.01.2011, 17:36 | Повідомлення # 6
За активність
Нагороди: 0
Репутація: 5
Вони (УЄФА) дали зрозуміти владі, що позбавити права на проведення турніру, це для них як два пальці.... Зараз є ряд європейський країн, які готові прийняти Євро 2012 хоч завтра.

P.S І мене просто "вбиває", як дехто на радіо чи телебаченні використовує вислів Евро двадцять дванадцять. В кінці кінців в 1998 Франція не приймала ЧС дев'ятнадцять дев'яносто вісім >(

Горілка наш ворог, але хто сказав, що ми боїмося ворогів?)))

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Спорт » Євро-2012
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Хостинг від uCoz