MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Кіно, анімація. » Соціальна реклама (пізнавально ;))
Соціальна реклама
Pir@tДата: Понеділок, 29.06.2009, 23:53 | Повідомлення # 11
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 10
Репутація: 19
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Зупиніться

Була раніше така

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

РусечкаДата: Вівторок, 30.06.2009, 03:02 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Нагороди: 6
Репутація: 14
Нужен ли Украине Русский язык? Узнавало Дело ТВ (подробнее на сайте www.delo.ua)

Додано (30.06.2009, 03:02)
---------------------------------------------
Тупа назва але....

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ANgelДата: Середа, 22.07.2009, 14:22 | Повідомлення # 13
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12

вплив алкоголю на мізки

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

Повідомлення відредагував Lenu-sik - Середа, 22.07.2009, 14:48

smihДата: Середа, 22.07.2009, 20:28 | Повідомлення # 14
Група: Видалені

Quote (ANgel)
вплив алкоголю на мізки

Я ніяким чином не виправдовую п'янство, але той механізм впливу алкоголю на організм, який описаний в ролику - це брехня з точністю до навпаки.
Алкоголь ніяким чином не сприяє агрегації еритроцитів, а натомість призводить до їх гемолізу.
І взагалі, сам етанол має не настільки шкідливий вплив, як ацетальдегід, до якого він розкладається в організмі (а на це можна впливати)
Я розумію, що налякати потрібно, але якщо лякати брехнею, то...

ANgelДата: Середа, 22.07.2009, 20:32 | Повідомлення # 15
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Quote (smih)
Я ніяким чином не виправдовую п'янство, але той механізм впливу алкоголю на організм, який описаний в ролику - це брехня з точністю до навпаки. Алкоголь ніяким чином не сприяє агрегації еритроцитів, а натомість призводить до їх гемолізу. І взагалі, сам етанол має не настільки шкідливий вплив, як ацетальдегід, до якого він розкладається в організмі (а на це можна впливати) Я розумію, що налякати потрібно, але якщо лякати брехнею, то...

можливо у них там все навпаки, адже це здається "расейськая социалка" smile

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: Субота, 01.08.2009, 08:44 | Повідомлення # 16
Генералісімус
Отцы и дети

"земля живая"

РусечкаДата: Вівторок, 04.08.2009, 02:18 | Повідомлення # 17
Генералісімус

РусечкаДата: Четвер, 13.08.2009, 03:34 | Повідомлення # 18
Генералісімус

Повідомлення відредагував Русечка - Четвер, 13.08.2009, 03:42

РусечкаДата: П`ятниця, 04.09.2009, 00:21 | Повідомлення # 19
Генералісімус
У Росії заборонили сексуальну рекламу ковбаси

Виробники ковбаси зіткнулися з проблемами, розміщуючи свою нову рекламу в Санкт-Петербурзі: урядовці визнали неприпустимим асоціювати продукт м'ясокомбінату як фалічний символ.

На макетах, разроблених московським рекламним агентством, ковбаса зображена на помаранчевому тлі з супроводом жіночих реплік. "З ним легко, і він подобається моїм дітям", - свідчить репліка, приписана 35-річній Каті, розміщена над зображенням зігнутої палиці сервелату.

Цільовою аудиторією замовники реклами, Малаховській м'ясокомбінат, бачили "жінок 25+, сімейних (як правило, є діти), достаток середній і вище середнього, працюють повний робочий день, стурбовані якістю продуктів, подобається проводити час зі своєю сім'єю", повідомляє маркетинг-директор компанії.

У листі співробітника комбінату мовиться, що в Санкт-Петербурзі виробнику відмовили в розміщенні реклами, оскільки розробки рекламістів "…суперечать Федеральному закону Про рекламу в п.6 ст.5 - використовування в рекламі непристойних і образливих образів, зокрема, використовування відносно продукту жіночого роду характеристик, що відносяться до продукту чоловічого роду…"

Нагадаємо, з аналогічною проблемою зіткнулися виробники сосисок в Британії: їх радіореклама показалася місцевим урядовцям занадто двозначною, що привело до заборони її трансляції в денний час.

РусечкаДата: Неділя, 06.09.2009, 03:40 | Повідомлення # 20
Генералісімус
Німці зняли рекламу проти СНІДу з участю оголеного Гітлера

Окрім Гітлера, який займається незахищеним сексом у ролику, німці зобразили також Сталіна та Саддама Хуссейна на антиСНІДівських плакатах.

- Кадр з рекламного ролика

Соціальна реклама, направлена на попередження зараження ВІЛ, в якій був використаний образ Гітлера, викликала протест з боку добродійних і лікарських організацій, що займаються боротьбою з СНІДом.

Скандальний кліп був знятий гамбургським рекламним агентством das comitee, за замовленням німецької організації Regenbogen e.V. (Веселка), яке ініціювало на ТБ і в ЗМІ широку агітаційну кампанію проти СНІДу під назвою ""Aids is a mass murderer " (СНІД - масовий вбивця).

У кліпі показана пара, яка займається незахищеним сексом, вже в кінці видно обличчя чоловіка, який виявляється Гітлером. Цим до глядача доноситься ідея, що незахищений секс так само небезпечний, як нацистський диктатор, і що СНІД вбиває стільки ж людей, скільки убив Гітлер.

Проте, багато хто з критиків відзначає, що вказана аналогія зовсім не очевидна, а кліп, навпаки, тільки ще більше принижує тих, хто вже заражений вірусом ВІЛ, накладаючи на них "гітлерівське" тавро.

Крім кліпу, представники Regenbogen e.V, використовують в кампанії "Aids is а mass murderer" плакати. Ідея та ж: на них зображена жінка, що займається сексом з диктаторами - Гітлером, Сталіним або Саддамом Хуссейном - які символізують СНІД.

У Regenbogen e.V виступили з поясненнями, заявивши, що кліп і плакати були спеціально задумані, щоб шокувати людей, привернути їх увагу до небезпеки зараження СНІДом, а Гітлер, що є для багатьох німців фактичним виразом зла, чудово підходить для цих цілей.

Кліп з Гітлером почнуть показувати на німецьких телеканалах з 7 вересня, але тільки після 21 години, оскільки він містить сексуальні сцени. Відзначимо, що ідея використовувати Гітлера, Сталіна і Саддама в соціальній рекламі не нова: агентство das comitee використовувало вже її раніше в плакатах, що закликають відмовитися від одягу з натурального хутра. На них були поміщені справжні фотографії диктаторів в одязі з хутряними комірами і стояв напис "Хто носить хутро - не цінує життя".

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Кіно, анімація. » Соціальна реклама (пізнавально ;))
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Хостинг від uCoz