MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: EBOL@, Admin, STEVINAY, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Кіно, анімація. » Соціальна реклама (пізнавально ;))
Соціальна реклама
ГрейДата: Четвер, 10.09.2009, 11:29 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 2
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус: :-(

Повідомлення відредагував Грей - Четвер, 10.09.2009, 11:36

РусечкаДата: Четвер, 10.09.2009, 13:02 | Повідомлення # 22
Генералісімус
Нагороди: 6
Репутація: 14
Українська соціальна реклама про онкологію

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ГрейДата: Четвер, 10.09.2009, 13:06 | Повідомлення # 23
Полковник

РусечкаДата: Четвер, 10.09.2009, 13:08 | Повідомлення # 24
Генералісімус

ГрейДата: Четвер, 10.09.2009, 13:20 | Повідомлення # 25
Полковник

РусечкаДата: П`ятниця, 11.09.2009, 18:39 | Повідомлення # 26
Генералісімус
Відверту рекламу з Памелою Андерсон заборонили транслювати

Актриса Памела Андерсон зіграла головну роль в рекламному ролику "Cruelty Doesn't Fly" або "Безжалісні не літають" від організації PETA - "Люди за етичне поводження з тваринами". Але ролик викликав суперечливе ставлення і його вирішили зборонити.

У ролику Памела Андерсон виступає в ролі охоронця аеропорту, примушуючи людей знімати з себе одяг з тварин.

Не дивлячись на те, що в рекламі, загалом, не відбувається нічого пікантного, телемережа CNN Airport Network, що працює в аеропортах США, відмовилася від його трансляції. Реклама повинна була демонструватися в трьох аеропортах Нью-Йорка, але керівництво каналу вважає, що вона буде не правильно розцінена пасажирами з маленькими дітьми. Проте PETA збирається домогтися дозволу на показ відеоролика в літаках під час рейсів.

Окрім Андерсона в ролику беруть участь коміки СТІВ-О, Енді Дік, і Керол Лейфер, пара ню моделей, а також скандальна німецька співачка Ніна Хаген.

Це не перша реклама PETA, яку телеканали відмовляються транслювати. Нещодавно в Британії був заборонений ролик, у якому статеве життя нестерілізованних тварин порівнюється з незахищеним підлітковим сексом. Крім того, на початку року Fox Network відмовилася транслювати серію роликів проти однієї з закусочних KFC, а мережа NBC відмовилася демонструвати секс з овочами.

smihДата: Середа, 27.10.2010, 18:42 | Повідомлення # 27
Група: Видалені

Не відео, але ж...

Чоловік ведучої Сніжани Єгорової, шоумен Антін Мухарський висловлює свою соціальну позицію через живопис, хай і не свій.

У власній галереї артист представив роботи художника Сергія Хохла з серії "Соціальний плакат".

Провідною темою плакатів стали політика, наркотики, секс-туризм в Україні та засилля російської попси.

"Коли мій син спитає мене: "Тату, а що робив ти в часи, коли в Україні правили бандити, і все суспільство сповідувало кримінальні цінності?", я відповім: "Збирав і виставляв соціальне мистецтво, намагаючись привернути увагу громадськості до серйозних проблем", - заявив Мухарський

George_SaintДата: Середа, 27.10.2010, 21:45 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 9
Сильно, чорт забирай...

А хулі нам кабанам?

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Кіно, анімація. » Соціальна реклама (пізнавально ;))
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Хостинг від uCoz