MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Музика » Євробачення 2009 (Викладаєм сюди відео з композиціями учасників. Обговорюємо.)
Євробачення 2009
Хто з українок має більше шансів?
1.Настя Приходько - "Мамо"[ 4 ][57.14%]
2.Світлана Лобода - "Be My Valentine"[ 3 ][42.86%]
Усього відповідей: 7
Pir@tДата: Неділя, 17.05.2009, 08:08 | Повідомлення # 11
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 10
Репутація: 19
Зауваження: 0%
Статус: :-(
ЄВРОБАЧЕННЯ
Норвегія перемогла в «Євробаченні-2009»

Завдяки оригінальному і самобутньому виступу Олександра Рибака наступного року «Євробачення-2010» прийматиме Норвегія.

Вже з перших хвилин початку голосування було зрозуміло, що перемога за норвезьким скрипалем з білоруським корінням. Недарма букмекери з перших днів початку Конкурсу пророчили перемогу цьому молодому і талановитому виконавцю.

Вітаємо з перемогою Олександра Рибака. До зустрічі в наступному році на «Євробаченні-2010» в Норвегії.

Виступ Світлани Лободи, безумовно, був найкращим. Усі журналісти, фанати, гості та мешканці Москви вболівали за Світлану. За ці два тиждні вона зробила неможливе – стала справжньою антикризовою зіркою для усієї Європи!

Найближчим часом читайте ексклюзивний репортаж з «Євробачення-2009» на офіційному сайті Першого Національного.

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

Повідомлення відредагував енштейн - Неділя, 17.05.2009, 15:31

енштейнДата: Неділя, 17.05.2009, 20:56 | Повідомлення # 12
Генерал-полковник
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 4
Репутація: 10
Quote (smih)
Мені оцего подобається

Это всем понравилось biggrin

Додано (17.05.2009, 20:56)
---------------------------------------------
А вот хваленая Приходько облажалась. Не знаю, может от волнения (хотя она знала на что идет), но фальшивила она так, как будь то вообще петь не умеет.
За что люди столько голосов отдали? Лобода реально была круче applause hippy

Я мнению Вашему вращенье предавал. И осью был мой детородный орган.

Повідомлення відредагував енштейн - Понеділок, 18.05.2009, 19:43

ANgelДата: Понеділок, 18.05.2009, 17:47 | Повідомлення # 13
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
Лобода має намір брати участь у Євробаченні-2010

Світлана Лобода, що посіла 12 місце на Євробаченні-2009, хоче представляти Україну на конкурсі наступного року. "Ми дуже хочемо і готові представляти Україну на Євробаченні з метою досягнення максимально добрих результатів", - сказала Лобода під час прес-конференції 18 травня у Києві.

"Цього року були дуже сильні конкурсанти, які, безумовно, не могли не тішити, тож стояти серед них на сцені Євробачення - це була велика честь для нас, для усієї нашої команди", - додала виконавиця.

Вона подякувала журналістам за підтримку під час конкурсу: "У нас були дуже складні дні, оскільки ми боролися із нюансами, які виникали, бронхіт, який мені заважав працювати, щоденні репетиції. Але мені регулярно телефонувала мама і говорила, що вона отримує таку кількість підтримки, якої не було ніколи. І за це вам величезне спасибі, тому що це дійсно наснажувало і давало відчуття того, що крім підтримки людей, наших прихильників, є ще і преса. Це для артиста велика втіха".

У вівторок, 19 травня, Лобода повертається до Москви, де дасть концерт і зніметься у шоу Андрія Малахова.

"Я зараз приїхала до Києва і думала, що завтра полечу до Індії, проте завтра у нас концерт у Москві, тож ми його відпрацюємо, залишимося ще на декілька днів, оскільки у нас величезна кількість інтерв'ю та й Малахов хоче робити з нами програму - просто є багато людей, які хочуть нас бачити", - розповіла українська співачка.

За її словами, у Москві вона пробуде чотири дні після чого планує вирушити на море, "тому що мені це необхідно".

Нагадаємо, Світлана Лобода зайняла 12-е місце на 54-му міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2009. Переможцем Євробачення-2009 став представник Норвегії Олександр Рибак із піснею Fairy tale.

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

РусечкаДата: П`ятниця, 16.10.2009, 01:47 | Повідомлення # 14
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
У Євробачення з'явиться російський аналог.
Володимир Путін на засіданні Ради глав урядів країн Шанхайської організації співпраці (ШОС) в Пекіні запропонував організувати власний пісенний конкурс, таке собі "Інтербачення". Це вже попередньо обговорювалося з міністрами культури і такий проект готовий підтримати один із російських телеканалів.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

smihДата: Неділя, 30.05.2010, 11:09 | Повідомлення # 15
Група: Видалені

Якщо на цьогорічному Євробаченні виграла представниця Німеччини, то чому в 2005 році не перемогли Гринджоли???

Супутник

Скрізь за тобою ходила
Навіть зробила для тебе нову зачіску
Купила нову синю білизну,
на днях наділа її

Люблю тебе, ти ж знаєш...
залишила на ганку увімкнене світло для тебе
Чи ти милий, чи брутальний - все одно люблю тебе

Любов, о, любов
Мушу розповісти, що відчуваю...
Бо я, о, я
і хвилини не можу без твоєї любові
Як супутник на орбіті навколо тебе
і хвилини не можу без твоєї любові

Сильно люблю тебе
Найкраще для тебе зберегла
Іноді ти мене засмучуєш
але по іншому і не буває

Любов - моя єдина мета
І стріли купідонів - для тебе
Я навіть на днях пофарбувала нігті на ногах
для тебе

Куди ти - туди і я
Ти задаєш темп,
Швидко чи повільно - йду слідом

о, о, о

ти притягуєш мене
Це сильніше за гравітацію
Це фізика... і немає порятунку

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Музика » Євробачення 2009 (Викладаєм сюди відео з композиціями учасників. Обговорюємо.)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Хостинг від uCoz