Музика - Форум міста Погребище
MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 221232122»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Музика » Музика (Ваші улюбленні виконавці, групи. Що слухаєте з задоволенням?)
Музика
42naДата: Четвер, 01.11.2007, 13:05 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 0
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Отже почнемо:
Яку музику полюбляете? music

STEVINAYДата: Четвер, 01.11.2007, 13:13 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Нагороди: 10
Репутація: 22
а сама почему не написала что слушаешь? 42na,
кому интересно чтото о русском рэпе,можете маячить,
есть много интересного(мр3,видео и т.д.) ok v

42naДата: Четвер, 01.11.2007, 14:07 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
я люблю слухати музику - дуже.
переважно слухаю закордонну. Так як вважаю що ПОСТСАВОК виховувався не на тих музичних засадах які потрібні для формування справді якісного продукту.

з російського зараз слухаю останній альбом Земфіри Рамазанової - тітка крутий альбом зробила respect

з української естради здається переслухала вже все що можна було, та є лише кілька чуваків які щось роблять нормальне, а всі остальні тільки намагаються щось показати... щось не дуже в них це виходить.

нещодавно відкрила для себе виконавця якого не сприймала(чула раніше лише одну пісню "Relax, take it easy")думала що попсовенький хлопчик,а як попався мені весь альбом - то стало зрозуміло що це круто! Виконавця Mikaзвати і співає він класно. Музика весела, життєрадісна - включаєш і настрій підіймається. Ніколи б раніше не подумала що слухать таке буду а вже з місяць слухаю.

goti4kaДата: П`ятниця, 02.11.2007, 23:31 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Я Готік слухаю.Такі напрямки,як Готік рок,готік метал,готік фолк,ну і просто фолк,як найде=))

Навіщо купувати китайські речі, навіщо слухати американську музику, навіщо носити швейцарські годинники, навіщо розмовляти російською, якщо зачався,народився і виріс в УКРАЇНІ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

predatorДата: Субота, 03.11.2007, 20:57 | Повідомлення # 5
Підполковник
Репутація: 3
Полюбляю кислоту,транс а РОК - це святе!!!

42naДата: Понеділок, 05.11.2007, 10:05 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Рок, це да)

А конкретніше - може б ви назвали парочку виконавців чи гуртів, які для вас є найкращими?

ksu007Дата: Понеділок, 05.11.2007, 17:30 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Нагороди: 2
Репутація: 5
Ось мені на вихідних сподобалось під таку гарну пісеньку "Я устал хочу любви", потанцювать на діско. biggrin Устроїли "запальні танці"

"Будь осторожен с тем, что ты ищешь, ты можешь это найти."

ГостьДата: Середа, 07.11.2007, 08:46 | Повідомлення # 8
Група: Гості

А мне вот шо нравится: moonspell, metallica, offspring, агата кристи, король и шут(вэщ), эпидемия короче, музику нравится слушать разних направлений только если она мне нравится. Во как. smile

zmeyДата: Четвер, 08.11.2007, 15:25 | Повідомлення # 9
Сержант
Я люблю слухати музику стилю рок, метал, авангард такі як агата крісті, moonspell, lakrimosa, evanescence, naitwith...

EclipseДата: Четвер, 08.11.2007, 15:57 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Репутація: 0
Мені подобається "Ария", "КиШ", Evanescence, NightWish, Within Teptetion, та й взагалі Rock! Чомусь нічого цікавого не находиться в сучасній "музиці", та й враховуючи, що дискотеки 80-х, і Ретро FM беруть моду, то не тільки я там нічого не знаходжу. А ви як відноситесь до сучасної "музики"?

-=Кто может - тот грызет, все остальные - лижут=-

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Музика » Музика (Ваші улюбленні виконавці, групи. Що слухаєте з задоволенням?)
Сторінка 1 з 221232122»
Пошук:

Хостинг від uCoz