Музика - Сторінка 21 - Форум міста Погребище
MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 21 з 22«1219202122»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Музика » Музика (Ваші улюбленні виконавці, групи. Що слухаєте з задоволенням?)
Музика
РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 13:43 | Повідомлення # 201
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Сім'я Джексона змушена віддати половину доходів від нового синглу

Спадкоємці Майкла Джексона віддадуть половину доходів від продажів нового синглу This Is It канадському музикантові Полу Анкові. Він отримає ці гроші як співавтор пісні.

Презентація "посмертного" синглу Майкла Джексона відбулася 12 жовтня на офіційному сайті співака. Серед авторів пісні значився тільки сам Джексон.

Одразу після презентації фанати співака встановили, що композиція This Is It - це трохи змінена пісня I Never Heard з альбому пуерто-ріканської співачки Safire 1990 року. На цьому диску композицію було підписано Полом Анкою і Майклом Джексоном.

Пізніше в понеділок Пол Анка розповів, що цю пісню було записано в його каліфорнійській студії в 1983 році, і повинна була вийти в альбомі Пола Анка Walk a Fine Line як дует з Майклом Джексоном.

Однак незабаром після запису своїх вокальних партій Майкл Джексон вирішив відмовитися від співпраці і забрав всі аудіо-матеріали. Полу Анкові довелося погрожувати йому судом, щоб повернути їх.

За словами музиканта, в 2009 році спадкоємці Майкла Джексона поміняли аранжування, змінили назву на This Is It, і забули вказати його як автора. "Вони створили собі велику-велику проблему. І якщо вони не виправлять свою помилку, то відповідатимуть за це в суді", - заявив Пол Анка.

Крім того, нова пісня Джексона стала не єдиним подарунком для його шанувальників. Sony Music займається створенням і посмертного альбому короля поп-музики.

Водночас, 28 жовтня в США вийде документальний фільм Майкл Джексон: Ось і все (This Is It) американського режисера Кенні Ортега, який засновано на відеозаписах багатогодинних репетицій, робітників і закулісних моментів під час підготовки до серії концертів у Лондоні. В основі фільму - відеозаписи, зроблені за лічені дні до смерті зірки на репетиції його концерту This Is It, з яким Джексон мав намір відправитися лондонським турне. Однак заплановане шоу так і не відбулося через смерть Джексона 25 червня в результаті передозування ліків.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ГрейДата: Вівторок, 13.10.2009, 14:57 | Повідомлення # 202
Полковник
Нагороди: 2
Репутація: 5
Quote (smih)
Русечка + енштейн = ?

smih, Якщо ти маєш якісь припущення тримай їх будьласка в собі, Просто навіть слухати неприємно, або позвони та розкажи! B)
[p.s.]Чекаю відповіді

енштейнДата: Вівторок, 13.10.2009, 15:28 | Повідомлення # 203
Генерал-полковник
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 4
Репутація: 10
smih,пожалуйста, будь человеком, я же просил не пали нас, умоляю!!! sm53

Я мнению Вашему вращенье предавал. И осью был мой детородный орган.

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 15:45 | Повідомлення # 204
Генералісімус
енштейн, Я так і не зрозуміла, що палити, якщо нічого немає чи ти вважаєш себе якимось пупом землі!

smihДата: Вівторок, 13.10.2009, 17:05 | Повідомлення # 205
Група: Видалені

Quote (Грей)
smih, Якщо ти маєш якісь припущення тримай їх будьласка в собі, Просто навіть слухати неприємно, або позвони та розкажи!

ужас,як всьо серйозно. А попрощє не можна до цього відноситись?)))

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 22:49 | Повідомлення # 206
Генералісімус
Quote (smih)
ужас,як всьо серйозно. А попрощє не можна до цього відноситись?)))

До чого попроще? Я взагалі слів на вітер не кидаю...

І взагалі про музику
Гурт Green Grey їде на MTV Europe Music Awards 2009
Гурт Green Grey, який цього року здобув перемогу у номінації "Кращий український виконавець", їде у Берлін.

Гурт Green Grey переміг у номінації Кращий український виконавець-2009 (Best Ukrainian Act) церемонії MTV Europe Music Awards 2009.

У боротьбі за це звання Green Grey обійшли таких виконавців, як АнтитілА, Друга Ріка, KAMON! і Lama.

Таким чином Green Grey поїде 5 листопада в Берлін на церемонію MTV Europe Music Awards 2009, і побореться за музичну премію від MTV в категорії Кращий виконавець Європи.

Голосувати за українського виконавця і таким чином допомогти йому в боротьбі за міжнародну нагороду можна на сайті MTV Europe Music Awards 2009.

Нагадаємо, 29 серпня 2009 року в Києві відбувся концерт Музаня Берлін на підтримку проекту MTV Europe Music Awards: Best Ukrainian Act. 1 вересня телеканал MTV Україна назвав імена претендентів на премію MTV Europe Music Awards 2009 в номінації Кращий український виконавець.

smihДата: Вівторок, 13.10.2009, 23:30 | Повідомлення # 207
Група: Видалені

Quote (Русечка)
До чого попроще?

до життя. Але ладно...

РусечкаДата: Вівторок, 13.10.2009, 23:32 | Повідомлення # 208
Генералісімус
smih, Життя складна штука (принаймні для мене)

РусечкаДата: Середа, 14.10.2009, 19:55 | Повідомлення # 209
Генералісімус
Майкл Джексон номінований на п'ять премій American Music Awards
Симпатії публіки і популярність Майкла Джексона продовжують зростати, в результаті чого співак номінований одразу на п'ять премій АМА. Деталі - на відео

Американський співак Майкл Джексон, який раптово помер 25 червня 2009 року, посмертно номінований на п'ять музичних премій American Music Awards (AMA).
Виконавець претендує на нагороди в номінаціях "Артист року", а також "Кращий альбом" і "Кращий виконавець" в категоріях поп / рок та соул / R & B.

Претенденти на AMA, одну з найпрестижніших музичних премій США, відбираються за кількістю проданих дисків і частоті трансляцій пісень по радіо. Згідно з даними компанії Nielsen SoundScan, з моменту смерті Майкла Джексона в США було продано 5,7 мільйона його дисків. Перевиданий збірка хітів виконавця "Number Ones", який спочатку видавався в 2003 році, на цей момент розійшовся накладом у 1,9 мільйона примірників і є найбільш затребуваним диском року.

Тільки 19-річної кантрі-виконавиці Тейлор Свіфт вдалося обійти "короля поп-музики" за кількістю номінацій на AMA 2009: їх у співачки шість. Чотири номінації отримав репер Емінем; по три у співачок Бейонсе і Lady GaGa, репера TI і груп Black Eyed Peas і Kings of Leon.

У найпрестижнішій номінації "Артист року" з Джексоном змагатимуться Тейлор Свіфт, Емінем, Kings of Leon і Lady GaGa, додає Rolling Stone.

Церемонія вручення премій AMA 2009 відбудеться 22 листопада в Лос-Анджелесі. З музикантів свої виступи на церемонії вже підтвердили Аліша Кіс, Black Eyed Peas, Дженніфер Лопес і Адам Ламберт.
Відорепортаж - http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=169367

Нова пісня Джексона була записана 26 років тому

Нова пісня Майкла Джексона, яка була оприлюднена напередодні, була записана у 1983 році і повинна була увійти до альбому канадського співака Пола Анка "Walk a Fine Line" як дует з Майклом Джексоном.

Як повідомив сам Пол Анка, раніше пісня мала назву "I Never Heard" й була записана у його каліфорнійській студії.

Однак незабаром після запису своїх вокальних партій Майкл Джексон вирішив відмовитися від співпраці і забрав усі аудіоматеріали. Пол Анка погрожував поп-королю судом, сподіваючись повернути музичні композиції.

У 1990 році композиція "I Never Heard " увійшла до альбому пуерторіканської співачки Safire. На диску було зазначено авторство пісні Пола Анка та Майкла Джексона.

Як повідомив учора Пол Анка, у 2009 році спадкоємці Майкла Джексона поміняли аранжування, змінили назву на "This Is It" і - забули вказати його як співавтора. "Вони створили собі велику-велику проблему. І якщо вони не виправлять цю помилку, то відповідатимуть за це в суді", - заявив Пол Анка.

Увечері 12 жовтня Пол Анка повідомив про те, що розмовляв по телефону з продюсером Джоном Макклейном - розпорядником спадку Майкла Джексона - і владнав конфлікт.

- Пол Анка
Відеорепортаж- http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=168654

Повідомлення відредагував Русечка - Середа, 14.10.2009, 19:56

AdminДата: П`ятниця, 16.10.2009, 19:58 | Повідомлення # 210
Admin
Група: Адміністратори
Нагороди: 8
Репутація: 17
Отримав багато задоволення від свого улюбленого колективу.

Викачати та побачити це дійство можна ТУТ

Admin

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Музика » Музика (Ваші улюбленні виконавці, групи. Що слухаєте з задоволенням?)
Сторінка 21 з 22«1219202122»
Пошук:

Хостинг від uCoz