MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Admin, EBOL@, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Інші захоплення » Мистецтво
Мистецтво
РусечкаДата: Середа, 14.10.2009, 00:40 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Знайдено невідому картину Леонардо да Вінчі
Науковці знайшли картину, у лівому верхньому кутку якої виявлено відбиток пальця, схожий на відбитки Леонардо до Вінчі.

Почесний професор історії мистецтв Оксфордського університету Мартін Кемп стверджує, що йому вдалося знайти невідоме досі полотно Леонардо да Вінчі.

У верхньому лівому кутку картини під назвою "Профіль молодої дівчини в платті Ренесансу" виявили відбиток пальця, який може належати великому митцю.

За словами Кемпа, мультиспектральный аналіз показав, що з високим ступенем вірогідності цей відбиток ідентичний відбиткам на картині да Вінчі "Святий Ієронім" (1481 року), що зберігається в Музеї Ватикану. Тоді італійський художник був ще не дуже відомим і не вдавався до допомоги асистентів.

Крім того, Кемп звернув увагу, що картина була виконана шульгою і має стилістичну схожість з іншим полотном да Вінчі - "Портрет жінки в профіль".

Як пише The Antiques Trade Gazette, картина розміром 33 на 24 виконана на полотні з пергаменту. Хоча Кемп і зазначив, що серед картин Леонардо да Вінчі немає жодної, яка була би виконана на пергаменті, але художник цікавився такою технікою і розпитував про неї придворного художника Франції Жана Перреаля у 1494 році, коли той приїжджав до Мілана.

На думку Кемпа, картина була написана приблизно в 1496 році, а зображена на ній Біанка Сфорца, дочка міланського герцога Людовіко Сфорца. Якщо припущення вченого підтвердяться, цей портрет стане першим портретом дочки Людовіко Сфорца, виконаним Леонардо да Вінчі.

Картина була куплена на аукціоні Christie's в 1998 році за 19 тисяч доларів і зараз належить колекціонерові з Європи Пітеру Сілверману. Якщо експертам вдасться підтвердити, що картина написана Леонардо да Вінчі, її вартість може зрости до 100 мільйонів фунтів стерлінгів (157,84 мільйона доларів).

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

РусечкаДата: Середа, 14.10.2009, 12:46 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Живопис Деміена Херста розкритикували і назвали нудним
Негативні відгуки відомих лондонських критиків прозвучали ще до офіційного відкриття виставки живопису Деміена Херста.

Виставку картин Деміена Херста (найбільш високооплачуваного художника Великобританії) в лондонському музеї Wallace Collection (колекція Уоллеса), журналісти розкритиковали ще до офіційного відкриття. Критики з впливових видань The Guardian і The Times назвали живопис Херста "смертельно нудним" та "жахливим".

Роботи Херста розвішані в залах, де одночасно виставлені картини великих художників минулого - Рембрандта, Тиціана, Веласкеса, Пуссена. Сам Херст впевнений, що живопис його попередників і його власні полотна, на яких зображені в основному білі черепи на синьо-чорному тлі, не можна порівнювати. Художник відзначив: "Мистецтво - це коментар про світ навколо, і сьогодні художник не відіграє такої ролі, як у минулому ... Зараз занадто багато всього відбувається, а тоді були картини, але не було ні Голлівуду, ні пластичної хірургії, ні реклами, ні телебачення. Ми живемо в такому шаленому світі, в якому будь-яка картина вже не має значення... "

Критик Едріан Сірл з The Guardian зауважив, що найсумніше враження справляє не сусідство Херста зі старими майстрами, а його невдалі загравання з живописом Френсіса Бекона (найвидатнішого британського художника середини XX століття): "Сучасний художник програє своєму попереднику за всіма параметрами, його картини просто нудні". На це ж вказує і Рейчел Кембелл-Джонстон з The Times.

Херст сам оплатив організацію виставки в колекції Уоллеса (за даними The Times, це обійшлося йому в 250 тисяч фунтів стерлінгів). Офіційно експозиція "No Love Lost" відкриється 14 жовтня і триватиме до 24 січня 2010 року.

smihДата: Субота, 17.10.2009, 12:22 | Повідомлення # 3
Група: Видалені

Руся, я тобі як митець митцю скажу, шо мене більше прьот от таке от мистецтво:

РусечкаДата: Субота, 17.10.2009, 13:00 | Повідомлення # 4
Генералісімус
smih, Кожному своє...

smihДата: Субота, 17.10.2009, 14:07 | Повідомлення # 5

Quote (Русечка)
Кожному своє...

ти про це?

Не Бердиш звичайно, але теж нічогенько :D

Чи про це?

РусечкаДата: Субота, 17.10.2009, 14:14 | Повідомлення # 6
Генералісімус
smih, Я про те що ти любиш занадто оголені тіла, а я люблю ось таке мистецтво

(із Буштинської скарбниці народного мистецтва)

smihДата: Субота, 17.10.2009, 14:20 | Повідомлення # 7

Quote (Русечка)
а я люблю ось таке мистецтво

Шариш вишивати?

РусечкаДата: Субота, 17.10.2009, 14:21 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Quote (smih)
Шариш вишивати?

Шарю, але замовлень не приймаю..

Повідомлення відредагував Русечка - Субота, 17.10.2009, 14:22

енштейнДата: Понеділок, 15.02.2010, 21:58 | Повідомлення # 9
Генерал-полковник
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 4
Репутація: 10

все эти шедевры сделаны из обычной яичной скорлупы.

Я мнению Вашему вращенье предавал. И осью был мой детородный орган.

Форум міста Погребище » Захоплення, хобі, мистецтво. » Інші захоплення » Мистецтво
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Хостинг від uCoz