MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Загальний форум » Секс » "Міс Україна 2009" (6 вересня відбудеться фінал)
"Міс Україна 2009"
РусечкаДата: Понеділок, 07.09.2009, 22:57 | Повідомлення # 21
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус: :-(
Уродженка України виграла конкурс Міс Німеччина

За звання Міс свіу будуть змагатися дві Українки, дівчина із Дніпропетровська Євгенія Тульчевська і Олександра Водянникова, яка перемогла красунь Німеччини.

На конкурсі Міс Німеччина 2009 перемогла Алессандра Алорес з Кельна - 24-річна уродженка України, справжнє ім'я якої Олександра Водянникова.

Тепер топ-модель Алессандра Алорес презентуватиме Німеччину на конкурсі Міс світу, який відбудеться у листопаді в столиці ПАР Йоганнесбурзі.

Друге місце дісталося Стефанії Пеєк зі землі Мекленбург-Передня Померанія, третю сходинку зайняла міс Баварія Сімоне Голлер.

Це вже не перший титул Водянникової: у 2003 році вона вже ставала Міс Німеччиною, у 2004 році отримала звання Miss Intercontinental, а в 2005 була визнана найкращою німецькою топ-моделлю.

Нагадаємо, 6 вересня у Національному Палаці "Україна" відбулось грандіозне шоу за участі Ані Лорак, "Студія Квартал-95" та інших зірок естради.

Дівчата зі всієї України змагались за звання найкрасивішою дівчини України. Титул "Міс Україна - 2009" отримала дівчина із Дніпропетровська Євгенія Тульчевська. Саме вона візьме участь у світовому фіналі Miss World 2009.

Вечірні сукні від Стелли Шаховської дозволили учасницям повною мірою розкрити свій шарм.

Переможниці Євгенії - 20 років, вона має зріст 178 сантиметрів, параментри - 89/64/92. Євгенія зізналась, що хоче підкорити світовий подіум. Участь у "Міс Україна" для неї не перший конкурс краси.

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

ANgelДата: Вівторок, 08.09.2009, 21:50 | Повідомлення # 22
Стаж-є стаж
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 5
Репутація: 12
в сьогоднішньому номері "Факти" прочитав, що дійнсо Тульчевська Євгенія (м. Дніпропетровськ) перемогла !!! Урааааа товарищі, ураааааааааааа

[p.s.] відразу її запримітив :)

[url =-= покоцано =-][IMG] - = покоцано = -. png [/IMG][/url]хм у меня инет 100мбит/сек )))

Повідомлення відредагував ANgel - Вівторок, 08.09.2009, 21:51

РусечкаДата: П`ятниця, 16.10.2009, 14:54 | Повідомлення # 23
Генералісімус
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 6
Репутація: 14
Учасниця конкурсів "Міс Україна", "Краща модель світу", "Королева світу" і багато інших на ім'я Маргарита на фотосесії для чергового номера Playboy зняла з себе майже все. Читачі подейкують, що на обкладинці легендарного чоловічого видання Playboy давно вже не з'являлася дівчина з настільки великим списком титулів, що свідчать про її красу і сексуальність.
Фото можна подивитися тут- http://wtf.most.ua/ru/node/597

Знайла ще її титули і участі у конкурсах
"участвовала и была отмечена титулами в мировых конкурсах красоты:
- «Королева Мира» – Баден-Баден, Германия
- «Мисс Фуджи Филм» - Сингапур
- «Королева Клубов Мира» - Малайзия
- «Королева Лета» - Памукалле
- «Жемчужина Лета» - Мальта
- «Новые лица» - Москва
- «Мисс Хонда» - Москва
- «Мисс Хонда» - Одесса
- «Лучшая Модель Мира» - Турция
- финалистка «Мисс Украина» - Киев
- победительница "Мисс Одесса""

Я - личность творческая: хочу - творю, хочу - вытворяю...

Повідомлення відредагував Русечка - П`ятниця, 16.10.2009, 14:57

Форум міста Погребище » Загальний форум » Секс » "Міс Україна 2009" (6 вересня відбудеться фінал)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Хостинг від uCoz