MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Admin, EBOL@ 
Форум міста Погребище » Наші ігри » Наші ігри » Конкурс від smih_а (Цитати з словом "сміх")
Конкурс від smih_а
windyДата: Вівторок, 17.11.2009, 23:03 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 9
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус: :-(
"Сміх є радість і тому сам по собі - благо"

Сенека

У нашому житті так багато смішного, що хочеться плакати

Lenu-sikДата: Середа, 18.11.2009, 21:41 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Нагороди: 15
Репутація: 26
Земфира - Дай мне руку
(на 1:11 звучит слово смех)

енштейнДата: П`ятниця, 20.11.2009, 21:06 | Повідомлення # 13
Генерал-полковник
Група: Активні користувачі сайту
Нагороди: 4
Репутація: 10
Мумий Тролль - Смейся

Я мнению Вашему вращенье предавал. И осью был мой детородный орган.

Angel93Дата: Середа, 19.05.2010, 17:57 | Повідомлення # 14
Підполковник
Нагороди: 0
Репутація: 7
ПРИТЧА ПРО СМІХ
В темні вечори осінні
Бавилися ми на сіні,
І сміялась ти;
Може, лоскоту боялась,
Може, сміхом заливалась,
Щоб з ума звести?

Був я тихий і печальний,
І мені твій сміх знущальний
Осявав пітьму.
- Не торкайся, - ти просила, -
Бо на сміх, немов на вила,
Я тебе візьму!

З хустки, з кожної торочки
Сміху сипались дзвіночки
Гострі, мов терни.
Вжалить, опече, поколе,
Вб'є колючки в серце голе,
Тільки доторкни!

Ах, якби я здогадався
Та з тобою засміявся,
Сміх підняв на сміх,
Молодою сміхотвою
Всю твою знадливу зброю
Був би переміг.

Але ж я напроти сміху
Виставляв не юну втіху,
А скорботний щем.
Ніч була несолов'їна,
Наче дощ, копицю сіна
Я залив плачем.

Я не знав, що все на світі
Ловить сміх в шовкові сіті,
Всі діла й труди,
Всі вогні, печалі й терни
Він у радощі оберне, -
Тільки підожди!

Закройте глаза и представьте себе ангела. Что вы видите? Сияющее создание с крыльями, безмятежным взором на лице и ореолом вокруг головы? Такими мы почти всегда представляем ангелов. Считают, что сияние символизирует свет Вселенной, а крылья – свободу и силу, позволяющие ангелам воспарять и летать. Ангелы с начала времен окружают нас, в рассказах, пришедших из различных частей земного шара, они описываются схожим образом.

smihДата: Середа, 19.05.2010, 20:03 | Повідомлення # 15
Група: Видалені

Angel93, давай, дожени до 20 і отримаєш +2.

Pir@tДата: Середа, 19.05.2010, 21:19 | Повідомлення # 16
Генералісімус
Нагороди: 10
Репутація: 19
Світозари - Чи то сум, чи то сміх

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

Pir@tДата: Середа, 19.05.2010, 21:30 | Повідомлення # 17
Генералісімус
Нагороди: 10
Репутація: 19

_--___--_-_-__-_-_-_-___--___---____--__--_-_-__-_--_-_-

Повідомлення відредагував Lenu-sik - Середа, 19.05.2010, 21:40

Angel93Дата: Середа, 19.05.2010, 22:46 | Повідомлення # 18
Підполковник
Нагороди: 0
Репутація: 7
На вулиці - я чую крізь вікно -
сміється жінка штучним сміхом.
Мабуть їй сумно, але жінка хоче,
щоб їй хотілося сміятись.

А я дивлюсь на ріки темних вулиць,
на голови веселих ліхтарів,
одягнені в малі кашкети з жерсті,

і на моє високе підвіконня
каштанами білі квіти подають...

А я дивлюсь і думаю про вірші.
Коли їм сумно - хай вони сумують.
Хай тільки не сміються штучним сміхом,
бо щирі люди зачиняють вікна.

Додано (19.05.2010, 22:46)
---------------------------------------------
Сміх йде від здоров’я.
Це є якась енергія, що переливається через край.
Тому діти і сміються таким тотальним сміхом.
У нього включається все їх тіло, кожна клітка, кожен нерв.

Багато дуже серйозних людей вважають сміх заняттям дріб’язковим. На їх думку, в такий складний час, в який ми живемо, не до сміху. На жаль, вони не розуміють, що якби ми більше сміялися і посміхалися, то і наш час був би не таким «складним».
У Біблії мовиться: «Веселе серце благотворне, як лікування, а смутний дух сушить кістки» (Притчі Соломона, 17,22). Важко сказати, які саме фізіологічні і психічні зміни, що викликаються гумором, відбуваються в організмі людини, але те, що вони відбуваються і благотворно впливають на людину, - це можна визнавати вже доведеним.
Іммануїл Кант в книзі «Критика чистого розуму» писав, що «сміх дає відчуття здоров’я, активізує всі життєво важливі процеси. Посилюється перистальтика кишечника і рух діафрагми, досягається гармонія душі і тіла». Пізніше всі ці затвердження німецького філософа були підтверджені даними науки.
Під час сміху працює значно більше м’язів, ніж зазвичай представляється: це не тільки м’язи особи, але і черевного преса і діафрагми шлунку.
Крім того, сміючись, ми дихаємо особливо глибоко, що оновлює запаси кисню в клітках, допомагає розпрямити бронхи і легені і звільнити дихальні шляхи. Сміх - прекрасна гімнастика для стимуляції травлення, всіх органів, розташованих в черевній порожнині. Сміх володіє також знеболюючою і протизапальною властивістю, а мозок під час сміху виділяє «гормон щастя».
Медики з університету Берна (Швейцарія) прийшли до висновку, що цілюща дія фізичних вправ незрівняна з цілющим ефектом сміху. На підставі численних досліджень було доведено, що нестримний регіт протягом 5 хвилин не тільки знімає стан депресії, але і робить благотворний вплив на діяльність серця і легенів.
Як вдалося підрахувати швейцарським ученим, одна хвилина сміху рівноцінна сорокахвилинній пробіжці.
Природно, що сміх сміху ворожнеча. Немає нічого хорошої в сміху переваги або злорадності або коли сміються над тим, як людині боляче. Найпрекрасніший же сміх - це сміх дитини, бо це сміх самого життя, він безпричинний, необумовлений, щирий. Є чудове прислів’я: «Коли сміється дитина, посміхається небо».
Не менш благотворний впливає на організм людини і усмішка. Широко посміхаючись, ми не тільки відчуваємо прилив гарного настрою, але і включаємо в «робочий режим» центри задоволення свого мозку. Проте в даному випадку йдеться не про черговій або, як ще говорять, «пластмасовій» усмішці.
Щоб нервові закінчення мозку запрацювали, як в моменти дійсного щастя, треба примусити працювати м’язи, що йдуть від скул до губ, і м’язи навколо очей. Ввічлива усмішка або усмішка настрою не змінить.

Закройте глаза и представьте себе ангела. Что вы видите? Сияющее создание с крыльями, безмятежным взором на лице и ореолом вокруг головы? Такими мы почти всегда представляем ангелов. Считают, что сияние символизирует свет Вселенной, а крылья – свободу и силу, позволяющие ангелам воспарять и летать. Ангелы с начала времен окружают нас, в рассказах, пришедших из различных частей земного шара, они описываются схожим образом.

Форум міста Погребище » Наші ігри » Наші ігри » Конкурс від smih_а (Цитати з словом "сміх")
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Хостинг від uCoz