MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 30«123452930»
Модератор форуму: EBOL@, Admin, Аліночка, LEAN 
Форум міста Погребище » Наше місто » Розваги та відпочинок в місті » Шоколад і точка пік "Артеміда"
Шоколад і точка пік "Артеміда"
42naДата: Вівторок, 30.10.2007, 16:48 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Користувачі сайту
Нагороди: 0
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: :-(
на рахунок Шоколаду, то є ще один недолік, який для мене є чи не найбільший - воняє після того Шоколаду вся одежа такою бякою і волосся відмити від цього вонізму неможна.
Для тих хто курить то мабуть нормально ходити в вонізмі і воняти, а я просто находитись там довго не можу.
Заходиш і починаєш пасивно курити. Потом відкашлюєшся день після того що дозволив собі там просто дихати.
пару десятків витяжок/кондиціонерів з фільтром для прочищення повітря і Шоколад повинен стати кращим.

ksu007Дата: Середа, 31.10.2007, 15:00 | Повідомлення # 22
Генерал-лейтенант
Нагороди: 2
Репутація: 5
Да, з цим проблемка є. У мне мама кричить щоб я відразу вивішувала все на двір biggrin . Ітак мол, приходите перегаром з братиком травите так ще шмотки воняють як у кочегара booze

"Будь осторожен с тем, что ты ищешь, ты можешь это найти."

SashДата: Четвер, 01.11.2007, 08:47 | Повідомлення # 23
Рядовий
Репутація: 0
Всім привіт! Погоджуюсь на всі 100%, нормального ганделика в нашому місті не вистачає. hello

42naДата: Четвер, 01.11.2007, 10:53 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Як не мене то найкраща з усіх Рось була, і місця багато, майже всі влізали smile
А балкончик який! ok
А ще Лакомка! зробити там кафешку, тільки реальну - солодку, щоб можна було тортіків всяких кусочками поїсти, солодощів різних і чайків з фруктиками попити cake . Щоб там світло і добре було. Для душі, як то кажуть. Щоб якесь хлоп"я могло дівчинку запросити на романтичну вечерю flower . Приходить - а там ароматизовані свічечки - гарно все й не дорого. love

faraonДата: Четвер, 01.11.2007, 23:52 | Повідомлення # 25
Група: Гості

я чув що "Лакомка" має відкрить,тільки пізніше. А в "Росі було так нічо [b]42na[/b], мені теж подобалось

ksu007Дата: П`ятниця, 02.11.2007, 12:07 | Повідомлення # 26
Генерал-лейтенант
Да лакомка, це класно! Ну а Рось завжди була в силі!!! Любили всі ці достопрімічательностіЙЙЙ

goti4kaДата: П`ятниця, 02.11.2007, 23:28 | Повідомлення # 27
Лейтенант
А ше,бачила,Троянду на заводі ремонтують.правда,не знаю,чи там так і буде кафешка,чи,може,якийсь торговий центр зроблять.

Навіщо купувати китайські речі, навіщо слухати американську музику, навіщо носити швейцарські годинники, навіщо розмовляти російською, якщо зачався,народився і виріс в УКРАЇНІ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував 42na - Вівторок, 06.11.2007, 14:33

42naДата: Понеділок, 05.11.2007, 09:57 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Чула приємну новину - біля Артеміди мають відкривати жирненьких та соковитих курчаток гриль(ням-ням).
Це так?

ksu007Дата: Понеділок, 05.11.2007, 17:24 | Повідомлення # 29
Генерал-лейтенант
Зап троянду чула, але казали що на одному етажі буде жити цей добрий чоловік, який викупив її. А ось що ще на одному етажі буде ненаю. goti4ka, Будем жерти гопчицький курей біля артеміди?! 42na, . Мда, я цієї неділі зіткнулася з проблемою "куда пойти куда податься", взагалі не було куди піти. Так що ЖДЕМ ПОПОВНЕНЯ "КАБАЧКІВ"!!!

42naДата: Вівторок, 06.11.2007, 15:09 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Доречі на дискотеці нормальна музичка така грає, тільки чому по пів пісні часто, хтось знає? eek

Форум міста Погребище » Наше місто » Розваги та відпочинок в місті » Шоколад і точка пік "Артеміда"
Сторінка 3 з 30«123452930»
Пошук:

Хостинг від uCoz