MENU
Головна » Файли » Ігри

У розділі матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3
Сторінки:

Wargaming оголошує загальну мобілізацію! Легендарний World of Tanks виходить на мобільні простори.Тебе чекає світ сталевої броні, лихих рикошетів і гуркоту гармат. Рвися в атаку, веди команду до перемоги і стань справжнім героєм!

Качай World of Tanks Blitz і приєднуйся до багатомільйонної армії танкістів!

Багатющий арсенал, різноманітність бойових карт,приголомшлива графіка і зрозуміле управління перетворять твоє мобільний пристрій на справжнє поле битви, де все залежить від тебе і твоєї команди.
Категорія: Ігри на Android | Переглядів: 160 | Додав: STEVINAY | Комментарии (0)

Крутний момент - ця гра перенесе вас в гоночний світ, в якому вам належить подорожувати по всіляких тунелях, а також порожніх вулицях міста та промисловим комплексам по всій земній кулі. Знайдіть автомобіль власної мрії, поліпшите по повній програмі автомобільний двигун, і багато іншого. Своєчасно замінюйте шини,доводячи до досконалості аеродинаміку в гаражі тривимірного формату. У цієї гри заслужені високі оцінки від багатьох користувачів по всьому світу, око радують якісно промальовані пейзажі, численні траси і різноманітний транспорт. За рахунок присутності декількох ігрових режимів вам не буде нудно,користувачеві відкриті грандіозні можливості щодо поліпшення свого транспортного засобу, щоб всіх конкурентів залишити далеко позаду.

Дія трилера Alien: Isolation розгортається через п'ятнадцять років після подій оригінальної кінокартини Рідлі Скотта «Чужий». І тепер уже дочки Еллен Ріплі, Аманді, належить зіткнутися з жахом з космічних глибин в спробі з'ясувати всю правду про зникнення матері. У ролі Аманди ви зустрінетеся з осліпленими панікою,доведеними до крайнього ступеня відчаю людьми і непередбачуваним безжальним ксеноморфов - Чужим. Аманда не володіє видатною силою і не має спеціальної підготовки. А значить, їй з вашою допомогою належить проявити винахідливість у, здавалося б, безвихідному становищі,навчитися швидко приймати рішення перед лицем смертельної небезпеки і повною мірою скористатися своїм єдиним перевагою - розумом. Тільки так вийде вижити.

Хостинг від uCoz