MENU
Головна » Матеріали користувача [LEAN (5)]
Далеко ще нашій країні до справжньої демократії і вільної конкуренції.
Не маючи переконливих аргументів схилити виборця на свою сторону, деякі кандидати в народні депутати по 18 одномандатному округу починають використовувати адміністративний вплив та силові структури за для усунення усунення політичних конкурентів.
Категорія: Новини України | Переглядів: 477 | Додав: LEAN | Коментарів (4)

Жертві злочину, жительці села Очеретня Олександрі, вже вдруге оголосили про завершення досудового слідства, але ознайомитися з матеріалами розслідування не дають.

Особа ґвалтівника відома – це Іван С., навчається на учителя в одному з вінницьких вишів, хоча за законом, давно мав би сидіти у в’язниці.

Она не баллотируется в парламент. Не поддерживает ни одну политическую силу. Даже в «сельские головы» не идёт, хотя просят. К ней, в небольшой посёлок под Харьковом, чуть ли не каждый день приезжают журналисты. Включая собкоров национальных каналов. Почему?


Отримувати певну інформацію про користувачів "хмарних" сервісів українським правоохоронцям не так просто, як увірватися в офіс компанії і конфіскувати її сервери.

Відео-сервіс YouTube у зв'язку з тим, що його використовують для поширення інформації про протести, увів нову функцію - можливість розмити обличчя людей на відеозаписі.

Хостинг від uCoz