MENU
Головна » Матеріали користувача [бера (191)]
19 лютого 2016 року о 10-00 год. на базі Вінницької ОДПІ – актовий зал (м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка, 21) відбудеться безкоштовний семінар для сільськогосподарських товаровиробників на тему:
Категорія: Інформація | Переглядів: 145 | Додав: бера | Коментарів (0)

Відповідно до вимог Податкового кодексу України ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь та земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Законом України від 24.12.2015 року №909-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема, встановлено базовий податковий (звітний) період – календарний місяць (раніше – календарний квартал) для рентної плати за:

На виконання п.1 Постанови Кабінету міністрів України від 04.11.2015 року № 892 «Деяких питань територіальних органів Державної фіскальної

Так, платники податку, подають декларацію про майновий стан і доходи при отриманні доходів від двох та більше податкових агентів, при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2015 році - 146160 грн).

Козятинська ОДПІ Головного Управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що до затвердження нової форми необхідно подавати до органів фіскальної служби Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - Звіт) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.

Одним з принципів роботи органів ДФС є, в першу чергу, надання практичної допомоги платникам податків під час щомісячних семінарів, ознайомлення їх з нововведеннями в податковому законодавстві та роз’ясненнями Державної фіскальної служби України, що повинно допомогти їм у практичній роботі своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки.

1 2 3 ... 27 28 »

Хостинг від uCoz