MENU
Головна » Матеріали користувача [EBOL@ (76)]
Шановні земляки!
Депутат має бути чесним – перед людьми, перед своєю Батьківщиною. Депутат має бути підзвітним громаді, яка його обрала. Ви маєте знати, що кожен депутат робить для вас – які закони він підготував і як це покращить Ваше життя, як це захистить Ваші права. Якщо депутат цього не робить – він не виконує своєї роботи.
Категорія: Новини України | Переглядів: 233 | Додав: EBOL@ | Коментарів (0)

18 округ (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони).
Результати соціологічних досліджень щодо позачергових виборів до Верховної Ради України свідчать, що українці позитивно налаштовані, планують прийняти участь у  виборах 26 жовтня 2014 року  та в більшості, вже визначились, за кого з кандидатів та партій будуть голосувати.

Шановні земляки! В останній час про мене з’явилось багато «новин» від псевдоборців за справедливість та псевдоконкурентів. Відразу кидається в очі, що пишуть всі ці «сенсації» ті, хто не мають шансу виграти передвиборчі перегони, саме тому вони вважають за потрібне поливати брудом основного конкурента замість того, щоб розповісти про свої успіхи та плани.


СБУ просит украинцев не пользоваться российскими соцсетями. Об этом в эфире телеканала "112 Украина" заявил советник главы МВД Маркиян Лубкивский.

"Мы убеждены, что сегодня российские социальные сети являются элементом давления и влияния на наших граждан. Мы утверждаем с полной ответственностью, что та ситуация, которая имела место с украинскими военнослужащими и с украинскими срочниками, она была подстрекаема именно в сети "Вконтакте", мы просим всех украинцев, всех наших граждан быть осторожными, не пользоваться этими сетями, так как в данный момент, в этой ситуации она является элементом информационной войны против Украины", - заявил Лубкивский.

Надсучасний хірургічний стіл Вінницькому військовому шпиталю подарував меценат Багатофункціональний надсучасний хірургічний стіл, на якому насамперед оперуватимуть бійців АТО, 12 вересня подарували Вінницькому військово-медичному центру. Досі вінницькі військові медики про такий дороговартісний, але дуже потрібний стіл тільки мріяли – коштує обладнання близько 50-ти тисяч доларів США. Подарунок землякам зробив столичний меценат родом із Вінниччини – Руслан Демчак.

Дозвольте в цей день побажати вам безмежних успіхів, радості, сімейного тепла, благополуччя і незмінного активного розвитку в усіх сферах вашого життя. Ми приєднуємося до всіх теплих і радісних слів, які ви ще почуєте або вже почули від рідних, близьких, начальників, підлеглих, друзів і приятелів.

От Автора видео: "как то давно мне на глаза попалось письмо израильского резервиста жителю Сектора Газа... Его можно найти в сети без труда. Оно меня очень впечатлило и я сохранил его. Что-то подсказывало мне, что произойдут события, для более точной оценки которых, возможно, понадобится именно такой взгляд. Этот ролик сделан по мотивам того письма, я этого не скрываю и, возможно, фейк был бы более удачным с точки зрения его восприятия. Тем не менее, я думаю, как минимум, мое отношение к текущим событиям и противоречивым их эпизодам будет понятна. Может быть, оно совпадет и с вашим".

« 1 2 3 4 ... 10 11 »

Хостинг від uCoz