MENU
Головна » Матеріали користувача [Admin (245)]
Вже другий день поспіль обласні перевізники скасовують міжміські рейси автобусів до Вінниці та навколишніх сіл. Кажуть, знизився потік пасажирів, подорожчало паливо та автозапчастини.
Категорія: Новини області | Переглядів: 225 | Додав: Admin | Коментарів (0)

У п'ятирічної Інни Сидоренко з м. Погребище гострий лімфобластний лейкоз. Дівчинка потребує дорогого лікування. Мама розповіла, що 16 січня її доньку поклали до відділення онкогематології Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні з підозрою на пієлонефрит. Проте в ході обстеження виникли підозри на лейкемію.

В рамках проведення четвертої хвилі часткової мобілізації 12 лютого 2015 року відбулася чергова відправка військовозобов’язаних мешканців Погребищенського району до навчальних збірних пунктів Збройних Сил України.

Підтримати призваних за мобілізацією земляків окрім керівництва району, міста, голів територіальних громад, батьків та родичів зійшлися активна громадськість району, патріотично налаштована молодь, представники Спілки Активних Погребищан.

Разбойное нападение совершено на Винничине. Защищаясь от бандита, который ворвался в дом, раненый хозяин сломал ему челюсть. Сейчас оба в больнице.
Наталья о том вечере рассказывает эмоционально. Неизвестный мужчина в маске и с пистолетом в руках сломал замок в двери, залез в дом и стал требовать деньги.

Новорічне привітання від Спілки Активних Погребищан

Графік вимкнення споживачів Погребищенських ЕМ в разі застосування ГАВ

*Також доводимо до відома жителів області, що в разі погіршення ситуації в електроенергетичній галузі України та технологічних порушень в мережах ПАТ "Вінницяобленерго" можливі відхилення від зазначених годин вимкнень.

Експерт Погребищенського райвідділу міліції Тетяна Шафер встигла врятувати від самогубства 74-річну Ганну Швайко з села Андрушівка Погребищенського району.

« 1 2 3 4 5 ... 34 35 »

Хостинг від uCoz