MENU
Головна » Новини України
13-15 травня 2016 року в Києві відбувся Кубок України з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів.
Змагання проводились в спортивно - розважальному комплексі "Рестоград - Імперія" В яких прийняло участь 16 областей. Вінницьку облась представляв "Дитячий клуб бойових мистецтв Козак" Від клубу прийняло участь семеро бійців.
Категорія: Новини України | Переглядів: 325 | Додав: STEVINAY | Коментарів (0)

Не забудьте привітати одне одного з Днем Незалежності. Сьогодні українці єдині, як ніколи, не дивлячись на всі невзгоди і негаразди. Давайте побажаємо одне одному знову здобути мир і спокій на нашій рідній землі.

Звернення до Президента України від українських солдат

Радник глави МВС Антон Геращенко підтвердив загибель сина екс-президента України Віктора Януковича

Про це представник МВС сказав у ефірі російського телеканалу "Дождь", передає Еспресо.TV.

Це буде цитата з фейсбуку волонтерської організації "Повернись живим". Вона стосується теперішнього стану в країні і так само стосується нашого міста. Наших взяточників, наших держслужбовців та інших, яким ми платим дань, хабарі вважаючи що так потрібно. Так, це добре нам, коли ми платим, в нас є чим, і все добре. А коли ми хворі і немає чим дати хабаря і нас лікує безвідповідальний і втративший давно свою кваліфікацію лікар якому на вас наплювати, ми починаємо розуміти що такого лікаря, який ходить на роботу не за ради пацієнтів а за ради хабарів ми створили самі даючи йому ці самі хабарі. Даївець якому ми напідпитку даємо відкуп і він нас відпускає. Це добре в той час для нас. Але коли пяний водій збиває твою дитину і даївець получає хабар тільки вже не від тебе і злочинець посміхаєтсья тобі в обличчя ти розумієш... що ти сам створив таке.

Режим в’їзду в Україну для громадян Російської Федерації змінено з 1 березня 2015 року. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року №23 "Про зупинення дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації", повідомляє УНН.

Міністерство закордонних справ вже підготувало відповідне звернення.

1 2 3 ... 55 56 »

Хостинг від uCoz