MENU
Головна » Новини України
Рада національної безпеки і оборони України виступає за обов'язкове застосування на території України міжнародних санкцій відносно Російської Федерації.
Категорія: Новини України | Переглядів: 237 | Додав: STEVINAY | Коментарів (9)

На Західній Україні є село Попово, яке тепер називається Чонкапопі. Тут майже ніхто не говорить українською мовою. Журналіст "Фактів тижня" спробував порозумітися з місцевими жителями в пошуках хоча б одного українця.

На сьогодні, 9 січня, Український гідрометеорологічний центр оголосив штормове попередження по всій Україні. "9 січня вночі в західних областях, вранці та вдень в Україні пориви вітру становитимуть 15-20 м/с. Удень у західних областях - місцями 25 м/с, у Карпатах - 30 м/с. Хуртовини...

У НБУ вирішили скоротити частку золота в резервах за прикладом країн, що розвиваються.

Шановні земляки!
Депутат має бути чесним – перед людьми, перед своєю Батьківщиною. Депутат має бути підзвітним громаді, яка його обрала. Ви маєте знати, що кожен депутат робить для вас – які закони він підготував і як це покращить Ваше життя, як це захистить Ваші права. Якщо депутат цього не робить – він не виконує своєї роботи.

18 округ (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони).
Результати соціологічних досліджень щодо позачергових виборів до Верховної Ради України свідчать, що українці позитивно налаштовані, планують прийняти участь у  виборах 26 жовтня 2014 року  та в більшості, вже визначились, за кого з кандидатів та партій будуть голосувати.

Шановні земляки! В останній час про мене з’явилось багато «новин» від псевдоборців за справедливість та псевдоконкурентів. Відразу кидається в очі, що пишуть всі ці «сенсації» ті, хто не мають шансу виграти передвиборчі перегони, саме тому вони вважають за потрібне поливати брудом основного конкурента замість того, щоб розповісти про свої успіхи та плани.


« 1 2 3 4 ... 55 56 »

Хостинг від uCoz