MENU
Головна » Інформація
Цікава інформація, як можна відпочити в Феодосії за малі гроші.
Кризис – кризисом, а отдыхать надо. И лучше всего – в палаточном кемпинге в Крыму. Иначе истерзанный стрессами организм выйдет из повиновения, и все кровно заработанное будет уходить на лекарства.
Категорія: Інформація | Переглядів: 404 | Додав: syanchuk | Коментарів (0)

Google анонсировал собственную операционную систему. Во второй половине 2010 года ее можно будет бесплатно скачать с сайта компании. Слова «скачать» и «бесплатно» – это серьезный удар для Windows от Microsoft.

Сегодня любители сладкого отмечают Всемирный день шоколада (World Chocolate Day). День шоколада впервые был придуман французами в 1995 году.

„....Один раз на рік, за народним повір”ям, в ніч під Івана Купала, папороть квітне маленькими, як на кропиві, квіточками, що горять, як вогонь. Кому вдасться роздобути квітку папоротті, для того нема нічого неможливого: він знатиме, де є скарби в землі, і діставатиме їх без великих зусіль, йому відмикатимуться самі всі замки без ключа, тільки-но доторкнеться рукою, він може закохати в себе будь-яку дівчину..... Роздобути квітку папороті дуже важко, бо вона квітне всього лиш одну мить і пильно охороняється від людей чортами...”

« 1 2 ... 35 36 37

Хостинг від uCoz