MENU
Головна » Архів матеріалів
З 1 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 року № 71-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи». Прокоментувати окремі нововведення в оподаткуванні ми звернулися до в.о. начальника Козятинської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Геннадія Садового.
Категорія: Інформація | Переглядів: 1377 | Додав: бера | Коментарів (0)

На Західній Україні є село Попово, яке тепер називається Чонкапопі. Тут майже ніхто не говорить українською мовою. Журналіст "Фактів тижня" спробував порозумітися з місцевими жителями в пошуках хоча б одного українця.

Разбойное нападение совершено на Винничине. Защищаясь от бандита, который ворвался в дом, раненый хозяин сломал ему челюсть. Сейчас оба в больнице.
Наталья о том вечере рассказывает эмоционально. Неизвестный мужчина в маске и с пистолетом в руках сломал замок в двери, залез в дом и стал требовать деньги.

На сьогодні, 9 січня, Український гідрометеорологічний центр оголосив штормове попередження по всій Україні. "9 січня вночі в західних областях, вранці та вдень в Україні пориви вітру становитимуть 15-20 м/с. Удень у західних областях - місцями 25 м/с, у Карпатах - 30 м/с. Хуртовини...

Новорічне привітання від Спілки Активних Погребищан

Щастя безмежного в році новому,
миру і радості вашому дому!
Хай вам майбутнє дарує надію
і хай збуваються всі ваши мрії!

Графік вимкнення споживачів Погребищенських ЕМ в разі застосування ГАВ

*Також доводимо до відома жителів області, що в разі погіршення ситуації в електроенергетичній галузі України та технологічних порушень в мережах ПАТ "Вінницяобленерго" можливі відхилення від зазначених годин вимкнень.

« 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz