MENU
Головна » Архів матеріалів
Президент звільнив С.Скарбовійчука з посади голови Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області
Категорія: Новини міста | Переглядів: 257 | Додав: ANgel | Коментарів (0)

Відтепер у вінничан з'явилась можливість за допомогою ПриватБанку зручно та швидко здійснити покупки в Інтернеті. Адже ПриватБанк відкрив спеціальний «Магазин», у якому можна придбати будь-який товар через інтернет. Доброзичливі консультанти допоможуть клієнту обрати найвигіднішу пропозицію у інтернет-магазинах України і усього світу, серед який вітчизняні - Comfy, Praktiker, 5ok, TopMall, Gold.ua, знижкові сервіси «Покупон» и Groupon, закордонні - E-Bay, Amazon, Aliexpress та безліч інших сайтів.

У НБУ вирішили скоротити частку золота в резервах за прикладом країн, що розвиваються.

Протягом січня-листопада поточного року Козятинською ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області забезпечено надходження єдиного соціального внеску на загальну суму 419123,3 млрд. грн., індикативний показник виконано на 106 відс. від запланованих 395445,9.

5 грудня 2014р. відбулося урочисте відкриття «Центру обслуговування платників податків» у Погребищенському районі. На цей захід зібралася численна громада, представники районної та міської влади.

Днями деякі ЗМІ розмістили інформаційне повідомлення щодо вимог хабара вінницькими митниками з одного із підприємств Вінниччини під час процедури розмитнення партії горіхів, яка ввозилась з-за кордону для продажу, з подальшим перерахуванням виручених коштів на потреби АТО.

Законом України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 №1556 (підпунктом 8 пункту 5 Прикінцевих положень) передбачено затвердження Кабінетом Міністрів України у тримісячний термін Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу. Станом на 27.11.2014 зазначені методичні рекомендації не затверджено.

« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz