MENU
Головна » Архів матеріалів
У Вінниці співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньо безпекою поліції затримали на хабарі у 5 тисяч доларів США трьох інспекторів міської поліції.
Категорія: Новини області | Переглядів: 191 | Додав: EBOL@ | Коментарів (0)

20.03.2016р. вихованці "Дитячого клубу бойових мистецтв "Козак" брали участь в змаганнях у відкритому чемпіонаті Вінницької області з "ММА", що проходив у м.Тульчин. В змаганнях від нашого клубу участь прийняло 7 бійців.

19 лютого 2016 року о 10-00 год. на базі Вінницької ОДПІ – актовий зал (м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка, 21) відбудеться безкоштовний семінар для сільськогосподарських товаровиробників на тему:

Відповідно до вимог Податкового кодексу України ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь та земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Законом України від 24.12.2015 року №909-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема, встановлено базовий податковий (звітний) період – календарний місяць (раніше – календарний квартал) для рентної плати за:

На виконання п.1 Постанови Кабінету міністрів України від 04.11.2015 року № 892 «Деяких питань територіальних органів Державної фіскальної

Валерій Коровій: «Погребищенський медичний коледж один з кращих у державі по підготовці висококваліфікованих спеціалістів»

Відео

« 1 2 3 4 5 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz