MENU
Головна » Архів матеріалів
18 листопада 2014 року наші земляки, військові з Вінницької частини Національної гвардії України № 3008, приїхали до своїх домівок з війни на відпочинок. Хлопці побували у місцях найзапекліших боїв, зокрема на блок-постах біля Бахмутівки, що на Луганщині.
Категорія: Новини міста | Переглядів: 431 | Додав: starina09 | Коментарів (1)

Експерт Погребищенського райвідділу міліції Тетяна Шафер встигла врятувати від самогубства 74-річну Ганну Швайко з села Андрушівка Погребищенського району.

За десять місяців нинішнього року слідчо-оперативними підрозділами ГУ Міндоходів у Вінницькій області викрито 29 кримінальних правопорушень у сфері розкрадання бюджетних коштів та їх подальшої легалізації.

Відповідно до Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» та постанови Правління Національного банку України від 3 листопада 2014 року № 699 «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим» запроваджено нові правила переміщення готівкової валюти через адміністративний кордон ВЕЗ «Крим» під час режиму тимчасової окупації.

Державна фіскальна служба України готова до здійснення перевірки відомостей, зазначених у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру осіб, які підлягають перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Асоціація ветеранів податкової служби днями провела зібрання за участі керівника ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослава Продана. Зустрілися колишні податківці аби розповісти про проблеми, з якими зіштовхуються і домовитися про підтримку з боку діючого керівництва фіскальної служби. Також мали на меті обрати нового керівника асоціації та запланувати подальшу роботу.

Державна фіскальна служба України пропонуватиме Уряду запровадити обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для роздрібних продажів. Про це заявив Голова ДФС України Ігор Білоус сьогодні, 3 жовтня, під час спільної прес-конференції із заступником Міністра фінансів України Денисом Фудашкіним в інформаційному агентстві «Укрінформ».

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz