MENU
Головна » Архів матеріалів
Сумлінно сплачені податки – для миру, стабільності і достатку. Таким був лейтмотив відеоселектору Державної фіскальної служби України з церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Очима дитини про бюджет країни".
Категорія: Інформація | Переглядів: 169 | Додав: бера | Коментарів (0)

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.

Законом України від 31.07.2014 р. №1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” внесено ряд змін до Розділу V "Податок на додану вартість”, що наберуть чинності з 01 січня 2015 року.

Статтею 29 Бюджетного кодексу України визначено перелік доходів, які включаються до складу доходів Державного бюджету України.

Святкування Дня незалежності, Державного Прапора України та марш вишиванок у м.Погребище

Два автомобілі вартістю близько 35 тисяч гривень прямували з Литви. Громадяни, що їх перевозили надали неправдиві відомості щодо вартості транспорту.

Практичне застосування постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2014 року № 216 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків» обумовлює документальне підтвердження належності продукції до медичних виробів.

« 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz