MENU
Головна » Архів матеріалів
Козятинська ОДПІ Головного Управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що до затвердження нової форми необхідно подавати до органів фіскальної служби Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - Звіт) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.
Категорія: Інформація | Переглядів: 44 | Додав: бера | Коментарів (0)

Одним з принципів роботи органів ДФС є, в першу чергу, надання практичної допомоги платникам податків під час щомісячних семінарів, ознайомлення їх з нововведеннями в податковому законодавстві та роз’ясненнями Державної фіскальної служби України, що повинно допомогти їм у практичній роботі своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки.

Громадянин - орендодавець, який здає свою квартиру, будинок, кімнату тощо в оренду чи суборенду, житловий найм чи піднайм іншому громадянину, відповідальний за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету.

Для забезпечення розрахунків з бюджетом та перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарським підприємствам, які використовують спеціальний режим оподаткування, Державною казначейською службою України відкрито додаткові електронні рахунки.

Козятинська ОДПІ повідомляє, що декларацію можна подати особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою (з повідомленням про вручення та з описом вкладення) до податкової інспекції за місцем проживання або відправити електронною поштою.

Чи може бути виключена з податкового кредиту податкова накладна, в якій в стовпчику 12 ,,звільнення від ПДВ’’ замість хрестиків проставлено 0,00 грн.?

Козятинська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області нагадує про початок кампанії декларування доходів громадян отриманих в 2015 році.

« 1 2 3 4 5 6 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz