MENU
Головна » Архів матеріалів
Козятинська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області нагадує про початок кампанії декларування доходів громадян отриманих в 2015 році.
Категорія: Інформація | Переглядів: 60 | Додав: бера | Коментарів (0)

Бажаємо Вам у новому 2015-му році щастя, достатку,
сімейного благополуччя та мирного неба над головою!
Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71 -VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон № 71) та Законом України від 01 липня 2015 року № 569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» (далі - Закон № 569) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - Кодекс) і, зокрема, Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265).

За участю Вінницької обласної організації товариства «Знання» в актовому залі Козятинської міської ради 17 грудня відбувся кущовий семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій м. Козятин та Козятинського району на тему: « Останні бухгалтерські та податкові новини».

Українець Олександр Усик достроково переміг кубинця Педро Родрігеса, відправивши його в нокаут у сьомому раунді.

05.12.2015р. вихованці "Дитячого клубу бойових мистецтв "Козак" брали участь у ІІ Всеукраїнському турнірі з бойового самбо, що проходив у смт. Фрунзівка Одеської області

В 2015 році новації оподаткування торкнулися майже всіх місцевих податків, не виключенням є і податок на нерухомість. Найголовніше те, що відтепер оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, в тому числі її частка. Однак за новими правилами в 2015 році сплачуватимуть податок на нерухомість лише юридичні особи. Адже вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування податкову декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz