MENU
Головна » Архів матеріалів
Сегодня киевское "Динамо" на выезде проведет ответный матч третьего квалификационного раунда Лиги чемпионов против голландского "Фейеноорда". В первой игре, которая состоялась в Киеве, "Динамо", напомним, обыграло голландцев со счетом 2:1.
Категорія: Новини України | Переглядів: 233 | Додав: bags-banny | Коментарів (0)

Она не баллотируется в парламент. Не поддерживает ни одну политическую силу. Даже в «сельские головы» не идёт, хотя просят. К ней, в небольшой посёлок под Харьковом, чуть ли не каждый день приезжают журналисты. Включая собкоров национальных каналов. Почему?


Отримувати певну інформацію про користувачів "хмарних" сервісів українським правоохоронцям не так просто, як увірватися в офіс компанії і конфіскувати її сервери.

З нагоди відкриття 02.08.2012р. дитячого майданчика в м.Погребище на території міської школи №1 - Розважальна програма для дітей.

Відеофрагмент із циклу програм Спадщина Вінниччини про місто Погребище

Мешканці Погребищенського району скаржаться на байдужість тамтешньої райдержадміністрації до життя громади. Останній приклад – повна відсутність уваги чи бодай зацікавленості до діяльності парашутно-десантної школи, яку організував при місцевому храмі протоієрей Віктор з Погребища.

- Така поведінка вказує на рівень районної влади, що ігнорує питання, які цікавлять місцеве населення. І свідчить про байдужість посадовців. Це вже не перший такий сигнал, – констатував губернатор Микола Джига. – Ми взяли це до уваги і мабуть, невдовзі, відбудуться кадрові зміни, – додав він.

На Вінниччині чоловік катав по полях вкрадену корову на пасажирських місцях у "копійці"

« 1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 169 170 »

Хостинг від uCoz