MENU
Головна » 2012 » Липень » 14 » Академія пенсіонерів (1 зустріч)
16:15
Академія пенсіонерів (1 зустріч)

В липні на Вінниччині розпочала свою діяльність «Академія пенсіонерів». Проект має на меті організацію в районних центрах та селах зустрічей для людей літнього віку із представниками цікавих професій. Так, на «Академії пенсіонерів» гості отримують цікаву та повчальну інформацію від краєзнавців, лікарів, представників культури, цікавих людей району, визнаних кухарів та інших неординарних людей, які готові ділитися своїми знаннями та досвідом, навчити чогось.

На перші зустрічі Академії, Фонд Демчака, за підтримки якого реалізовується проект, радо запросив фітодизайнера, доктора наук Котлового Олександра Івановича. Людину, яка можна сказати, живе своїм хобі і своєю енергетикою в раз захоплює всіх присутніх! Першою темою була – «Квіти Поділля». Під час зустрічі «академіки» дізнались багато нової та корисної інформації: про традиції нашого народу пов’язані із квітами та деревами, про значення та виготовлення оберегів, а також про те, як швидко та нестандартно створити ікебану. На очах гостей, здавалося б зі звичайних польових квітів та трави – з’явився прекрасний букет! Він став центром уваги всіх присутніх, і не було жодної людини, яка б не сфотографувалася з букетом на згадку.

Навіть двох годин для такої зустрічі було мало. Гості ще довго не відпускали пана Котлового і просили обов’язково приїжджати ще.

Звичайно, Фонд Демчака не може відмовити і обов’язково запросить Олександра Івановича ще не один раз. Однак, попереду ще багато цікавих зустрічей з іншими чудовими гостями!

Категорія: Новини міста | Переглядів: 237 | Додав: igaryok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz