MENU
Головна » 2012 » Липень » 10 » Через жахливе зберігання продукції, закрили Погребищенський маслосирзавод
20:07
Через жахливе зберігання продукції, закрили Погребищенський маслосирзавод


Під час роботи відповідних служб на молокопереробних підприємствах Вінниччини, неодноразово надходила інформація щодо незадовільних умов виробництва, якості та зберігання продукції на Погребищенському маслосирзаводі. Керівниками відповідних служб висувалась пропозиція щодо припинення діяльності даного заводу.

Для з‘ясування реальної і об‘єктивної ситуації щодо санітарного стану та якості продукції, Іван Мовчан спільно з усіма членами робочої групи відвідав вищезазначене підприємство.На жаль, директор Погребищенського маслосирзаводу Микола Чорний не надав можливості членам робочої групи ознайомитись у повному обсязі з виробництвом та оглянути склади, де зберігається продукція, що викликало чимало запитань у керівництва області.Під час обговорення ситуації, що склалася Іван Мовчан зазначив, що на підприємстві абсолютно відсутній вхідний контроль на якість продукції, не працює лабораторія, відсутні ліцензії на курсори санепідеміологічної станції, реактиви, що використовуються не відповідають нормам, повна антисанітарія у приміщенні цехів заводу. Все це викликає величезну небезпеку для життя та здоров‘я людей.
«Те, що ми побачили на підприємстві – це просто жах. При температурі вище 30 градусів продукція зберігається в жахливих умовах і після чого потрапляє на ринок. Ми дбаємо про 70 робочих місць, що є на підприємстві, але не врахуємо життя і здоров’я тисячі людей, які споживають дану продукцію. Мені навіть важко визначити ту величину небезпеки, що несе це підприємство» – наголосив І.Мовчан.

Тому членами робочої групи було прийнято рішення щодо припинення на 2 тижні роботи підприємства для косметичного ремонту, генерального прибирання та наведення повного порядку на виробництві відповідно до всіх санітарних норм. У разі невиконання даного рішення Іван Мовчан запевнив керівництво заводу у тому, що робота всіх служб області буде спрямована на те, аби дане підприємство закрити. «Звичайно, основним пріоритетом діяльності обласної влади – підтримувати і сприяти розвитку вітчизняного виробника, але коли під загрозою життя і здоров‘я наших громадян, то наша позиція принципова і однозначна – таке підприємство існувати і працювати на території області не може і не буде» - наголосив Іван Мовчан.

Моя Вінниця

Категорія: Новини міста | Переглядів: 568 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
Перший заступник Вінницького губернатора розкритикував роботу молокозаводаПерший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Іван Мовчан розкритикував роботу Погребищенського молокозаводу у Вінницькій області.

Іван Мовчан відвідав з робочим візитом Погребищенський маслосирзавод, і зробив такий висновок стосовно діяльності підприємства.
- Ми не допустимо, щоб на території області працювали такі молокопереробні підприємства, як «Погребищенський маслосирзавод, - сказав заступник губернатора.
Під час роботи контролюючих служб на молокопереробних підприємствах Вінниччини, неодноразово надходила інформація про незадовільні умови виробництва, якості та зберігання продукції на Погребищенському маслосирзаводі.

Іван Мовчан спільно з членами робочої групи відвідав підприємство.
Директор Погребищенського маслосирзаводу Микола Чорний не надав можливості членам робочої групи ознайомитись у повному обсязі з виробництвом та оглянути склади, де зберігається продукція.
Іван Мовчан сказав, що на підприємстві відсутній вхідний контроль на якість продукції, не працює лабораторія, відсутні ліцензії на курсори санепідеміологічної станції, реактиви, що використовуються не відповідають нормам, повна антисанітарія у приміщенні цехів заводу. Все це викликає величезну небезпеку для життя та здоров‘я людей.

- Те, що ми побачили на підприємстві – це просто жах. При температурі вище 30 градусів продукція зберігається в жахливих умовах і після чого потрапляє на ринок. Ми дбаємо про 70 робочих місць, що є на підприємстві, але не врахуємо життя і здоров’я тисячі людей, які споживають дану продукцію. Мені навіть важко визначити ту величину небезпеки, що несе це підприємство, – сказав Іван Мовчан.

Роботу підприємства призупинили на два тижні.
avatar

Хостинг від uCoz