MENU
Головна » 2012 » Вересень » 30 » Чи варто спалювати суху траву та картоплиння…
11:43
Чи варто спалювати суху траву та картоплиння…
Щороку на території нашої держави виникає понад сто тисяч пожеж, пожежами завдаються значні матеріальні збитки. Служба наглядово-профілактичного обслуговування Погребищенського району звертається до жителів району: з настанням осіннього періоду збільшується кількість пожеж через необережне спалювання сухої трави, сміття, картоплиння. Основними причинами пожеж такого характеру є порушення вимог пожежної безпеки у побуті.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

будьте обережні у поводженні з вогнем;
не проводьте спалювання сухої трави та горючого сміття у вітряну погоду;
розводити багаття, спалювати суху траву та сміття дозволяється лише у безвітряну погоду на відстані не менше ніж 15 м. від будівель та споруд;
ні в якому разі не залишайте розпалене вогнище без нагляду, не дозволяйте дітям доглядати за ним;
не дозволяйте дітям бавитись з вогнем;
не кидайте палаючі сирники й недопалки на землю.


Служба наглядово-профілактичного обслуговування Погребищенського району повідомляє:у разі безконтрольованого випалювання сухої трави, горючого сміття, розведення неконтрольованого багаття, а також недотриманні протипожежних відстаней від будівель та споруд при розведенні вогнищ, винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу від 0,5 до семи неоподаткованих мінімумів згідно КУпАП. У випадку навмисного підпалу до кримінальної відповідальності.

Категорія: Інформація | Переглядів: 344 | Додав: EBOL@ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz