MENU
Головна » 2012 » Листопад » 2 » Чоловік повісив на дружину кредит у 137 тисяч доларів і втік
08:54
Чоловік повісив на дружину кредит у 137 тисяч доларів і втік
137 тисяч доларів узяли під заставу квартири. Після отримання грошей чоловік утік. Тепер уся відповідальність за виплату перейшла до дружини. Вона гортає угоду і не вірить своїм очам - жінка власноруч заклала свою квартиру під заставу, йдеться у сюжеті ТСН.

5 років тому її чоловік узяв кредит під заставу майна. Сума – 137 тисяч доларів. Поручником попросив бути дружину і вона підписала усе, навіть не замислюючись.

"Коли я все це підписала, я навіть не розуміла, що на мені якась відповідальність лежить", - розповіла потерпіла.

Кілька тисяч чоловік сплатив, а згодом, коли зрозумів, що не розрахується, просто зник, і тепер уся відповідальність лягла на неї. Судові листи від банку приходять ледь не щодня. Сума постійно зростає. Зараз вона просто космічна - чотири з половиною мільйони гривень.

"Як нам далі бути, як? Чому він не несе відповідальності, чому я? Я копійки з цього кредиту не взяла, я не брала цих грошей", - скаржиться жінка.

Вони вже підрахували, якщо продати квартиру - це лише третина суми. Жінка побоюється, у разі, якщо банк не заспокоїться, борг може перейти її дочці у спадок.

Судова тяганина триває вже 4 роки. Адвокат потерпілої впевнена, жінку просто хочуть зробити крайньою, бо досі не розпочався пошук справжнього винного.

Адвокат Ганна Огриценко розповіла: "За нашим зверненням до правоохоронних органів, вони повідомили, що даний громадянин в розшуку не перебуває".

Те, що чоловіка не шукають, не дивно, каже юрист, а хто виплатить кредит - банку не важливо. Дії кредиторів цілком правомірні.

Єдина надія була на медичну експертизу, де жінку на момент підпису визнали би недієздатною. Підстав достатньо - вона мала психічні розлади і перебувала на лікуванні. Довідку чекали рік, але висновок неоднозначний. Відтак, чим скінчиться справа - залишається питанням.tsn.ua

Категорія: Новини України | Переглядів: 266 | Додав: STEVINAY | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz