MENU
Головна » Цікаве | Чутки

35 років це такий хороший молодий вік, що ти вже не замолодий і ще не старий. Ти вже маєш певний життєвий досвід, вже дещо бачив і пережив у своєму житті і ми бажаєм тобі, щоб цей досвід тобі допомагав в житті приймати правильні рішення і щоб в свій час встиг зробити все, що ти хочеш і про що ти мрієш. Щоб в тебе все получалося і задумане збувалося. Щоб ми тебе завжди бачили здоровим, щасливим, люблячим і повним сил.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Цікаве | Чутки | Переглядів: 369 | Додав: Аліночка | Коментарів (5)

З 1 по 3 липня 2011 року у м. Вінниця відбудеться змагання з авіамодельного спорту на Кубок Можайського

Миллионы людей по всей Земле нынешней ночью не спали, чтобы посмотреть редкое природное явление, - полное лунное затмение. Темно-красный диск Луны могли наблюдать жители отдельных частей Европы, Африки, Центральной Азии, Австралии и Латинской Америки, рассказывает BBC.


Зелені свята – дуже давнє народне дохристиянське свято, яке символізує остаточний прихід літа. Це завершення весняного і початок літнього календарного циклу. В основі Зелених свят тисячі років лежали культ рослинності і магія заклинання майбутнього урожаю.
Прикріплення: Картинка 1

После финального матча за Кубок Украины, в котором «Шахтер» одержал победу со счетом 2:0

В аеробус А380 авіакомпанії ОАЕ, який летів з Дубаї до Лондона, влучила блискавка. Потужний спалах ударив просто в кабіну пілотів буквально за кілька хвилин до посадки лайнера.

Дослідницький зонд американського космічного агентства NASA Dawn сфотографував астероїд Веста, другий за величиною в Сонячній системі, повідомляють у NASA.
Прикріплення: Картинка 1

« 1 2 3 4 5 ... 9 10 »

Хостинг від uCoz