MENU
Головна » 2015 » Червень » 9 » Декларування податку на прибуток збитковим підприємством
09:12
Декларування податку на прибуток збитковим підприємством
За 2014 р. підприємство отримало збиток і не мало бази для нарахування авансових внесків. За підсумками I кварталу 2015 р. підприємство також отримало від’ємний фінансовий результат. Чи потрібно подавати декларацію з податку на прибуток, якщо за підсумками першого півріччя підприємство отримає прибуток?
Згідно з п. 137.4 ст. 137 розділу III Податкового кодексу, що діє починаючи з 01.01.2015 р. у новій редакції, податковим (звітним) періодом є календарний рік, але з урахуванням положень, визначених п.57.1 ст.57 цього Кодексу.
Відповідно до зазначеної норми подання квартальної звітності передбачено починаючи з першого півріччя 2015 р. лише на платників податку, які за підсумками минулого звітного (податкового) року не мали прибутку або були збитковими, а за підсумками кварталу отримують прибуток. Такий платник має подати декларацію з податку на прибуток за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
Таким чином, якщо збиткове підприємство за підсумками першого півріччя 2015 р. отримує прибуток, то підстав для подання ним квартальних декларацій немає. Такий платник декларує податкові зобов’язання з податку на прибуток у річній (2015 р.) декларації.

Категорія: Інформація | Переглядів: 72 | Додав: бера | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz