MENU
Головна » 2012 » Серпень » 26 » Дитячі пустощі з вогнем
15:59
Дитячі пустощі з вогнем
Служба наглядово-профілактичного обслуговування стурбована ситуацією, що склалася на тереторії Погребищенського району з пожежами та їх наслідками. Особливу увагу хочеться звернути на дитячі пустощі з вогнем.
Ось декілька випадків пожеж що виникли з вини дітей:
- виникла пожежа у м.Погребище, загорівся піднавіс для сіна. По прибутті на місце події було встановлено, що в результаті пустощів з вогнем шісти річного сина господарки зайнялося сіно, а в результаті і піднавіс для сіна. В наслідок пожежі вогнем знищено сіно в розмірах 1,5 тони та під навіс для сіна.
- виникла пожежа на ст. Погребище, в господарстві одного із мешканців. По прибутті на місце було встановлено, що на території двору через пустощі з вогнем 5 річного сина господині виникло загорання надвірної споруди. З матеріалів розслідування причин виникнення загорання встановлено, що син господарки бавився запальничкою. В результаті вчасного виявлення загорання, вогонь не перекинувся на сусідні будівлі, людські жертви на пожежі відсутн, вогнем знищено 10 м.кв. шиферної покрівлі та пошкоджені дерев’яні балки.
ШАНОВНІ БАТЬКИ !
-не залишайте дітей самих в дома;
-не дозволяйте дітям гратися з вогнем та сірниками;
-кладіть сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях;
-з малку привчайте дітей до недопущення гри з сірниками та вогнем;
Від Вашого виховання залежить безпека дітей.
У разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації кожний громадянин повинен негайно повідомити оперативно-рятувальну службу за № 101, 2-10-01!

Категорія: Інформація | Переглядів: 1014 | Додав: pogdtb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz