MENU
Головна » 2013 » Січень » 30 » До відома платників податку на прибуток – юридичних осіб!
15:26
До відома платників податку на прибуток – юридичних осіб!
9 лютого 2013 року останній день подачі Податкової декларації за 2012 рік Звертаємо увагу платників, що відповідно до норм Податкового кодексу України, а саме ст. 42.2 – платник податку подає разом з податковою декларацією річну фінансову звітність.
Крім того, звертаємо увагу платників неприбуткових установ та організацій, а саме:
Сільські ради;
Територіальні виборчі комітети;
Бюджетні установи та організації;
Громадські організації;
Політичні партії;
Житлово – будівельні кооперативи;
Релігійні громади;
Профспілкові комітети.
Всі Ви зобов’язані прозвітувати до 09 лютого 2013 року за підсумками 2012 року, подавши до ДПС «Податковий звіт про використання коштів неприбутковими установами та організаціями».
Податковим кодексом України ст. 120 передбачено накладення штрафу за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності в розмірі 170 гривень – за кожне таке не подання, а за ті самі дії, вчиненні платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф, за таке порушення – тягне за собою застосування штрафу в розмірі 1020 гривень.

Відділ оподаткування юридичних осіб
Погребищенського відділення Іллінецької МДПІ
******************************************************************
До відома платників збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності

З 1 січня 2013 року змінено ставки збору у відповідності до мінімальної заробітної плати установленої Законом України «Про Державний бюджет України на 2013», яка становить відповідно 1147 гривень.
Так, суб’єкти господарювання які проводять торгівельну діяльність на території міста Погребище застосовують ставку збору в розмірі 0,2 мінімальної заробітної плати.
Суб’єкти господарювання, які провадять торгівельну діяльність на території інших населених пунктів – в розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати.
Відповідно змінено і ставки збору за провадження торгівельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на АЗС, які у місті складають 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, а на території Білашківської сільської ради – 0,3 розміру мінімальної заробітної плати.
Ставка збору за придбання пільгового торгового патенту складає 0,05 розміру мінімальної заробітної плати.
Ставка збору із придбанням короткотермінового торгового патенту за один день становить 0,02 розміру мінімальної зарплати.
Ставки збору встановлені органами місцевого самоврядування в розрахунку на календарний місяць у відповідності до норм Податкового кодексу України статті 267.
Термін сплати збору – щомісячно не пізніше 15 числа, який передує звітному місяцю.
За несвоєчасну сплату та несплату застосовується штраф у розмірі 50% ставок збору.
У разі невнесення суб’єктом господарювання збору в установлені строки, дія такого патенту анулюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулось таке порушення.
Відділ оподаткування юридичних осіб
Погребищенського відділення Іллінецької МДПІ

Перевірте правильність рахунків зі сплати податку на прибуток!
Міністерство доходів та зборів України повідомляє, що платники податків, які сплатили помилково на старі рахунки авансові внески з податку на прибуток у січні 2013 року, можуть виправити  ситуацію та уникнути заборгованості перед бюджетом. Для цього необхідно подати до податкового органу за місцем реєстрації заяву про переведення сплаченої суми  зазначених внесків на нові коди Класифікації доходів бюджету, що призначені для сплати авансових внесків з податку на прибуток.
Будьте уважні, нові реквізити бюджетних рахунків для сплати авансових внесків з податку на прибуток розміщено на субсайті ДПС у Вінницькій області (www.vin.sts.gov.ua в розділі „Бюджетні рахунки”), а також в Центрах обслуговування платників податків.
За матеріалами ДПС у Вінницькій області

Категорія: Інформація | Переглядів: 313 | Додав: EBOL@ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz