MENU
Головна » 2012 » Липень » 16 » ДОБРОБУТ
09:21
ДОБРОБУТ

Продовжується робота по виконанню програми безкоштовного медичного огляду лікарями медичної мережі «Добробут», ініційованої Фондом Демчака та особисто Русланом Євгенійовичем Демчаком.
Гопчиця, Дзюньків,Мончин, Плисків, Ординці, Чапаєвка, Булаї, Новофастів,Бабинці, Борщагівка, Збаржівка,Спиченці, Скибинці, Малинки,Педоси, Васильківці,Андрушівка, Паріївка,, Ширмівка, Степанки, Черемошне, Кулешів, Павлівка, Круподеренці, Очеретня, Довжок, Розкопане, Довгалівка, Сніжна,Морозівка,Бухни, Старостинці, Ліщинці, Саражинці,Юнашки,Кур'янці, Левківка, ст. Погребище-1, Контейнерний завод – ось неповний перелік сіл де побували лікарі…
І скрізь подяки за чуйність, професіоналізм. З девятої ранку і до останнього відвідувача працюють столичні лікарі. До речі, всі лікарі першокласні фахівці а медична мережа «Добробут» має ВИЩУ ступінь акредитації, всі інші необхідні документи для проведення даного виду діяльності, в чому пересвідчуються сільські голови коли погоджуються на пропозицію Фонду Демчака провести медичні огляди жителів села.
До слова, ні один з керівників територіальних громад не відмовився допогти своїм людям пройти кваліфікований медичний огляд. І люди вдячні своїм Головам села за турботу.
Не спрацювало застереження надруковане в районній газеті не довіряти «заїзжим лікарям». Нехай люди вирішать що несе «Добробут»: добро чи зло?
Чи побачить місто Погребище як працюють столичні лікарі залежить від міської та районної влади.
Якщо найближчим часом ви перестанете бачити машину невідкладної допомоги з гаслом «ПЕРЕДУСІМ-ЛЮДИНА» висновки кожен зробить за себе САМ.

Категорія: Новини міста | Переглядів: 549 | Додав: igaryok | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar

Хостинг від uCoz